FAKULTET POLITICKIH NAUKA

@d13:
ne moras da se slazes sa pricom koju ti servira profesor na predavanju, ali je potpuno u redu da covek koristi neke stvari iz zivota, tj. dnevno-politicka desavanja, imalo to veze sa temom ili ne!
svaki profesor ce skrenuti sa teme, i uopsteno sa gradiva koje predaje! pa nisu ni oni masine, pobogu.
 
za tijanica ono sto je govorio na predavanju je korektno jer je to vezano za ono sto je govorio za zakon(e) i njega on nije pljuvao samo je konstatovao nesto sto je cinjenica

Kod mene na vezbama je pljuvao i Tijanica i josh neke...tako da prilichno nebitno za koga je opredeljen, poshto je udarao po svim stranama...ali opet mislim da je sve to u sklopu nasheg medijskog sistema, stoga on mora politiku da uvlachi u predavanja...Ali prisustvo asistentkinje popravlja situaciju, jer ga vecina ne slusha upravo zbog njenog konstantnog smeshkanja :rotf: :rotf: :rotf:
 
jolene to je tvoje misljenje sa kojim se ja ne slazem sto ne znaci ni da je moje vidjenje tacno niti tvoje , naprosto razmisljamo drugacije i to je to


shinoda imas li ti da nam ponudis neku lepu skriptu za sociologiju jer je bas obimna ?:D
 
Za medjunarodni smer 98 000
politikoloski 90 000
novinarstvo 98 000
socijalni 90 000

ako pitas za sledecu godinu,verovatno ce biti par hiljada vise..
Na budzet primaju od 30 do 40,zavisi koji smer najvise primaju na novinarstvu,
mada te cifre uopste nisu tacne,ja sam na medjunarodnom na kome kao primaju 35 na budzet a sad ih ima 38 i naravno tih ko zna odakle su dosli.Imamo cak i kineza na budzetu.:confused:
 

Back
Top