Facebook

Isti napad su najavili i za 5. novembar, sada već prošle godine i, naravno, taj dan je došao i prošao i apsolutno se ništa nije desilo.
Ta grupa, po mom viđenju, ima za cilj samo da zastrašuje svojim pretnjama. Nego, ako samo prete, bez da nešto od toga zapravo i izvedu, vrlo brzo će i da se izgube, jer niko više neće obraćati pažnju na njih.


-Naravno, nije se desilo ništa zato što su tako napravili dogovor između dve strane, a možda i tri, i tako su pustili FB na miru. O tom dogovoru niko ne zna pa ni mi. A sad, ako opet puste FB na miru, ništa novo. :)

-Zastrašivanje pretnjama? Nisu to pretnje, već potreba za vremenom da grupišu što veći broj hakera i ispitali moguć teren, nije lako obarati sajtove koje se više neće obnoviti.

Ako ruše FB, baš me briga i jedva to čekam! z:mrgreen:
 
-Naravno, nije se desilo ništa zato što su tako napravili dogovor između dve strane, a možda i tri, i tako su pustili FB na miru. O tom dogovoru niko ne zna pa ni mi. A sad, ako opet puste FB na miru, ništa novo. :)

-Zastrašivanje pretnjama? Nisu to pretnje, već potreba za vremenom da grupišu što veći broj hakera i ispitali moguć teren, nije lako obarati sajtove koje se više neće obnoviti.

Ako ruše FB, baš me briga i jedva to čekam! z:mrgreen:
Pas koji laje ne ujeda. Stara izreka koja se i ovde pokazala tačnom. ;)
 
Pas koji laje ne ujeda. Stara izreka koja se i ovde pokazala tačnom. ;)

Normalno... Tresla se gora, rodio se mis...

Svi koji su na fejsu, jesu tu svojom voljom, ne vidim šta ima ko kome u tom smislu da otvara oči i ,,spašava" raju...

Tesko je gledati svoja posla... Ako se nekom nesto ne svidja onda ima potrebu da to svima kaze... I ne samo to, ima i potrebu da to ponovi vise puta... I tu nije kraj, ima potrebu da i drugima namece svoje misljenje izigravajuci dusebriznika... Nista novo...
 
Svi koji su na fejsu, jesu tu svojom voljom, ne vidim šta ima ko kome u tom smislu da otvara oči i ,,spašava" raju...
Pa jesu tamo svojevoljno, ali ne poznaju svi dobro "pravila te igre". Npr. ne ume svako da podesi dobro privatnost podataka koje objavljuje, kao ni da reguliše šta će od tih podataka biti objavljivano. Kako ja vidim, ti koji "otvaraju oči" uglavnom ističu opasnost od neobazrivog deljenja raznih informacija, tj. kakve to sve posledice može da nosi sa sobom.

Sa druge strane, zaluđenici za teorije zavere će i za najobičniju vremensku prognozu imati neku posebnu teoriju i korisni su jedino da nam svima nama daju teme za diskusiju uz neku kafu. :)
 
imam jedno pitanje u vezi chat-a :p

npr kad sam ja online i u tom trenutku udje odredjena osoba na chat, meni se odjednom pojavi 'disconnected' na par sekundi tamo na dnu gde pise koliko njih je trenutno online, i iste sekunde taj neko nestane. sta to znaci? pitam jer mi se nekoliko puta desavalo sa istom osobom :confused:
valjda ste razumeli sta sam rekla :D
 
Ljudi, imam gadan problem sa fejsom.. Ne mogu da se ulogujem.. Tj. ulogujem se ali cim probam nesto da lajkujem, komentarisem, objavim, da se javim nekome na chatu iskace mi "Not Logged In Please log in to continue." Opet se ulogujem i opet ista prica.. preko svih mogucih browsera (Krom, mozila, opera, ie, safari..)
Niko mi ne zna lozinku, e-mail je sakriven pa mislim da ni hak nije u pitanju. Probao sam da deaktiviram acc ali cim dodjem do onoga da cekiram zasto ga gasim, opet mi to iskoci..i tako vec par dana. Ima li neko neku ideju u cemu je problem ili je imao slicna iskustva? Pomagajte :(
P.S. Moj brat se sa istog kompa loguje bez problema..
 
Ljudi, imam gadan problem sa fejsom.. Ne mogu da se ulogujem.. Tj. ulogujem se ali cim probam nesto da lajkujem, komentarisem, objavim, da se javim nekome na chatu iskace mi "Not Logged In Please log in to continue." Opet se ulogujem i opet ista prica.. preko svih mogucih browsera (Krom, mozila, opera, ie, safari..)
Niko mi ne zna lozinku, e-mail je sakriven pa mislim da ni hak nije u pitanju. Probao sam da deaktiviram acc ali cim dodjem do onoga da cekiram zasto ga gasim, opet mi to iskoci..i tako vec par dana. Ima li neko neku ideju u cemu je problem ili je imao slicna iskustva? Pomagajte :(
P.S. Moj brat se sa istog kompa loguje bez problema..
Ja sam imao isti problem 2 puta ali uvek preko moba samo sam se ulogovao 10 puta za redom kad me izbaci i proradi ali to je preko mobabilo za ovo ne znam
 
Kada biste mogli da gledate prilog na temu drustevnih mreza sta biste voleli da saznate?
Da li postoji nesto sto vas iskreno interesuje na ovu temu ili uopste vezano za drustvene mreze a da trenutno ne znate ?
 
pre nego sto sam ga aktivirala uvek kada odem na profil nekoga ko ga je aktivirao pojavi mi se (vise se ne secam da li na vrhu ili na dnu stranice) pitanje otprilike "da li hocete i vi da aktivirate timelene". Prihvatis i dalje radis po uputstvu. Kad sam se ja snasla, moze svako :)
Javi da li je uspelo :aha:
 
Ја имам 2 профила на фејсу...један мој и један фирмин, и када сам активирао тајмлајн на личном профилу, ишао сам исто као и ти. Међутим сада више нема те опције јер је нигдје не видим када одем код некога на профил. Само има опција "сазнај више о тајмлајну" ....
 
Imam problem u vezi facebook-a: Previse sam komentarisao fb stranice i trazio reklame sa svoju stranicu i sad kad hocu da udjem na face trazi mi neki kod ovako pise :
Please complete a security check
Security checks help keep Facebook trustworthy and free of spam.
Унесите код за потврду

A code was sent to your following number: pa pise moj broj

Once you've received your confirmation code, please enter it below. This will help confirm your account ownership.

Resend code

Security Code:

Jel moze neko da mi pomogne :(
 
Imam problem u vezi facebook-a: Previse sam komentarisao fb stranice i trazio reklame sa svoju stranicu i sad kad hocu da udjem na face trazi mi neki kod ovako pise :
Please complete a security check
Security checks help keep Facebook trustworthy and free of spam.
Унесите код за потврду

A code was sent to your following number: pa pise moj broj

Once you've received your confirmation code, please enter it below. This will help confirm your account ownership.

Resend code

Security Code:

Jel moze neko da mi pomogne :(
Treba da ti stigne cod na mobilni da bi se ulogovao...
 

Back
Top