F odeljenje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dakleM
premerila sam pritisak i jasno mi je zašto mi e ovoliko lošO, nekih 78 sa 52 uz 54 otkucaja :heart:....muka mi je tako da ne znam koliko cu biti još ovde.

inače, kao zadnji....išli smo nakon posete kumovima da se vozimo u cilju testiranja GPS a...probali smo i da ga zbunimo, on kaže skreni levo, mi desno namerno, a on pametnica, kaže novo preračunavanje kordinata i lepo te opet dovede gde treba, odmah preračuna koordinate....još sam fascinirana....
 
dakleM
premerila sam pritisak i jasno mi je zašto mi e ovoliko lošO, nekih 78 sa 52 uz 54 otkucaja :heart:....muka mi je tako da ne znam koliko cu biti još ovde.

inače, kao zadnji....išli smo nakon posete kumovima da se vozimo u cilju testiranja GPS a...probali smo i da ga zbunimo, on kaže skreni levo, mi desno namerno, a on pametnica, kaže novo preračunavanje kordinata i lepo te opet dovede gde treba, odmah preračuna koordinate....još sam fascinirana....

znači ne mož da zalutaš.....mislim do tražene kafanske destinacije :mrgreen:
 
te su već u memoriji pamćenja

ali sam se pre neki dan iznenadila da postoji neka kafana (ako se dva tri stola mgu zvati kafanom) pod obećevajućim imenom Bela Mečka....ne znam kako nisam znala,,,


kak je El Kondor Maca

Maca je onako.......boli ga, pa ga ne boli, pije lekove, prilično je neurotičan i taman za izbegavanje......
 
... a ovako da otvorimo novu temu.

2s96anm.jpg

:zaljubljena:


i Milevce, ne da pljujes, neje kulturno :whistling:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top