F ODELJENJCE

E, a ja sam bila neopravdano odsutna. Mada u rasulu, mama operisala koleno a mm slomio ruku... Sad on završava fizikalnu, a mama odlazi u banju na 3 nedelje... Milica će biti ucveljena zbog povratka kući jer kod nas, paradoksalno, baba živi u centru grada a mi van.
 
:) ima li koga da navrati ? Mi smo jedva preživeli ove paklene vrućine, pa juče malo došli sebi posle noći sa obilnom kišom praćenom sevanjem i grmljavinom ....

a sinoć šok ! Lena jedva hodala, jutros pravac vet, dobila lek protiv bolova i za sledeća dva dana, pa u petak kontrola, moguće snimanje , sada desnog kuka i verovatno zakazivanje operacije...:dash: isplakah se samo tako....
 
:) ima li koga da navrati ? Mi smo jedva preživeli ove paklene vrućine, pa juče malo došli sebi posle noći sa obilnom kišom praćenom sevanjem i grmljavinom ....

a sinoć šok ! Lena jedva hodala, jutros pravac vet, dobila lek protiv bolova i za sledeća dva dana, pa u petak kontrola, moguće snimanje , sada desnog kuka i verovatno zakazivanje operacije...:dash: isplakah se samo tako....

pa navratim tu i tamo

zao mi je , jer si vec i dosta propatila i trebalo bi da sada uzivas.

nadam se ca sve biti u redu.
 
pa navratim tu i tamo

zao mi je , jer si vec i dosta propatila i trebalo bi da sada uzivas.

nadam se ca sve biti u redu.

Hvala :) ....videćemo kakva će biti odluka....ona je još relativno mlada, 7 godina , a životni vek ove rase je 10-12-14 godina....znači nije rešenje da do kraja života pije nešto protiv bolova i da se i pored toga otežano kreće.... a kad pogledam te tužne oči, samo što ne progovori da kaže : pomozi mi, boli me...kad krenem da pomazim tu stranu ona se trza...tako je isto prošle godine za levu stranu bilo, a sad je skroz opuštena kad je tamo pipnem i pomazim....znači da ta strana više ne boli....


Ko o čemu DOC o kobajama......:hahaha:
 
dzaba dodje marsi.....
nema kobaja :mrgreen:

cuj ti ,. nes ti dobit kobaje samo da znas,

mozes se ti slihtati razredni ali , nemaaaaa za tebe.

a kada dojdem ima more da navalim na kobaje ki lud na jabuku, pa nec nis ostati za tebe.

mozda samo slika

os da vidis sliku od prologa puta.

a zazubice ti sada idu a :jede::balavi:

2hf5ce8.jpg


- - - - - - - - - -

Hvala :) ....videćemo kakva će biti odluka....ona je još relativno mlada, 7 godina , a životni vek ove rase je 10-12-14 godina....znači nije rešenje da do kraja života pije nešto protiv bolova i da se i pored toga otežano kreće.... a kad pogledam te tužne oči, samo što ne progovori da kaže : pomozi mi, boli me...kad krenem da pomazim tu stranu ona se trza...tako je isto prošle godine za levu stranu bilo, a sad je skroz opuštena kad je tamo pipnem i pomazim....znači da ta strana više ne boli....


Ko o čemu DOC o kobajama......:hahaha:

Magi
tu smo, ako nesto zatreba

- - - - - - - - - -

:zcepanje:

a ljiki nema ni od korova :(

pa mora da se krije

navalo kobaje pa kobaje

jes vala samo njega ceka.

prvo mora da razgovara sa mrkijem , pa sa marom a teeeeek posle , dolazi u obzir nes drugo
 
mlitavi neki cevapcici :eek:

cuj , ba

cevapcici su , bili boli glava a i ispod je i bilo i kobaje i krmenadle i vesalice i sta je vec sve bilo a

tek da si probao , paprikeeeeeeee a pite.

e nis za tebe , jok .

neg , da bi i usa u dvoriste , moras proc , pored dva strazara.

Mrki , ako kod tebe pomirise dasi zbog kobaje , ostat ce od tebe samo ....gace.

pa ti vidi ,
 
]cuj ti ,. nes ti dobit kobaje samo da znas,

mozes se ti slihtati razredni ali , nemaaaaa za tebe.

a kada dojdem ima more da navalim na kobaje ki lud na jabuku, pa nec nis ostati za tebe.

mozda samo slika

os da vidis sliku od prologa puta.

a zazubice ti sada idu a :jede::balavi:

2hf5ce8.jpg
- - - - - - - - - -


[/SPOILER]
Magi
tu smo, ako nesto zatreba

- - - - - - - - - -



pa mora da se krije

navalo kobaje pa kobaje

jes vala samo njega ceka.

prvo mora da razgovara sa mrkijem , pa sa marom a teeeeek posle , dolazi u obzir nes drugo


:) , hvala

Evo samo da obavestim, terapija protiv bola produžena za dva dana, a u ponedeljak u 8 i 30 imamo zakazano snimanje, da vidimo kakvo je stanje....
naš vet će da radi popodne, ali ja onda čuvam unuke, pa će snimanje da odradi prva smena.... ako će biti operacija ( a sigurna sam da hoće) volela bih da to bude tamo posle 20. avgusta...

- - - - - - - - - -

mogu ja kobaje i za poneti :manikir:

U to i ne sumnjam....:hahaha:
 
Moj Mrca danas operisan
Bože na šta liči sa obrijanim dupetom i repom:lol:
DakleM podvezali su tu p???? kilu i kastrirali ga. 200 evrića. I nemoj da me pitate što nisam otišla bar u kuću na Jastrebcu
Pita moja majka koliko će da košta operacija i ja joj kažem od 24000 ako odradi bez mrežice ili 28000 sa mrežicom. Na šta ona mrtva ladna reče pa za te pare imate i novo kuče:pljus:
 
Moj Mrca danas operisan
Bože na šta liči sa obrijanim dupetom i repom:lol:
DakleM podvezali su tu p???? kilu i kastrirali ga. 200 evrića. I nemoj da me pitate što nisam otišla bar u kuću na Jastrebcu
Pita moja majka koliko će da košta operacija i ja joj kažem od 24000 ako odradi bez mrežice ili 28000 sa mrežicom. Na šta ona mrtva ladna reče pa za te pare imate i novo kuče:pljus:

STAAAAAA

LAVCINA je osta brez...auuuu

jadnicak , jes bre brez serca....
 
Ne znam da li da pišem ili ne ? :think: da li će interesovati nekoga ili ne ?

Ovo je bilo prošle godine !!!! ošamućena posle operacije..... a sada nas čeka isto !!!!! imamo zakazano za 31.avgust u 14 sati !




 
Poslednja izmena:
Moj Mrca danas operisan
Bože na šta liči sa obrijanim dupetom i repom:lol:
DakleM podvezali su tu p???? kilu i kastrirali ga. 200 evrića. I nemoj da me pitate što nisam otišla bar u kuću na Jastrebcu
Pita moja majka koliko će da košta operacija i ja joj kažem od 24000 ako odradi bez mrežice ili 28000 sa mrežicom. Na šta ona mrtva ladna reče pa za te pare imate i novo kuče:pljus:

Ćuti, moja mama mom Mirku stalno preti, nije sigurna je li bolji za šubaru ili muf. :roll: Pusti dlaku, porašće to. :heart: Ljubi Mrcu.

Ne znam da li da pišem ili ne ? :think: da li će interesovati nekoga ili ne ?

Ovo je bilo prošle godine !!!! ošamućena posle operacije..... a sada nas čeka isto !!!!! imamo zakazano za 31.avgust u 14 sati !





:zag: Da držimo onda fige, da sve prođe kako treba. :)

'tro. :kafa: Mi sinoć imali samojedicu divnu, umiljatu, vlasnica je dovela sa tvrdnjom da joj se zavuklo popino prase i pogodite šta smo izvukli iz reza na šapi? Žena bila u pravu 100%. Dakle, pregledajte ih posle šetnje redovno.
 
Moj Mrca danas operisan
Bože na šta liči sa obrijanim dupetom i repom:lol:
DakleM podvezali su tu p???? kilu i kastrirali ga. 200 evrića. I nemoj da me pitate što nisam otišla bar u kuću na Jastrebcu
Pita moja majka koliko će da košta operacija i ja joj kažem od 24000 ako odradi bez mrežice ili 28000 sa mrežicom. Na šta ona mrtva ladna reče pa za te pare imate i novo kuče:pljus:

Kako je Mrca ? :think: Ovo što tvoja mama pita, komentariše i moj prvi komšija...kao ne vredi to operisati, bolje je uspavati...ma nemoj...

....strašno sam nervozna, isto kao i prošle godine, ponovo ću ostati sama sa Lenom, sin , snaja i devojčice idu na letovanje, a ja ću da je negujem,...

I dobro veče pa i laku noć
 

Back
Top