Европско радно време

ahajac

Aktivan član
Poruka
1.526
Озбиљно се прича о увођењу новог радног времена у ВС. Од 09.00 до 18.00 часова са паузом од 1 час за топли оброк. Шта мислите о овој иницијативи која мени лично изгледа катастрофално са аспекта приватног живота.
 
Svejedno je sta mislim licno,ali ako je zvanican stav da Evrope nema alternativu,onda je ovo sasvim u redu.

хахахахахахаха ово је генијално. Лично, потпуно се слажем са датом изјавом... ко сам ја да кочим тај светли пут ка Европи на коме се тренутно налазимо...
 
Озбиљно се прича о увођењу новог радног времена у ВС. Од 09.00 до 18.00 часова са паузом од 1 час за топли оброк. Шта мислите о овој иницијативи која мени лично изгледа катастрофално са аспекта приватног живота.

tako ti je u svim ministarstvima... vise nista ne pitaju. vec samo donose odluke bez rasprave.
 
Ma nije problem namesticu i neki krevet u fapu pa necu ni dolaziti kuci , mislim da je to najbolje. I onako su nam prevelike plate pa moram da i zaradim to.
Mada sam ja cuo neku "buvu" da ce sva radna vremena u VJ vratiti od 7 do 15. Ko bi ga znao???? Ipak sta fali raditi jutarnju fiskulturu u 10.00h. U to vreme valjda rade i ovi u Ministarstvu finansija u Nemanjinoj???
 
znaci krenem u 7 na posao dodjem kuci u 8 uvece....ceo dan.. :(
..i imacemo sat vremena za rucak..a ja u mojoj zabiti imam bas veliki izbor za jelo...restoran nemam..kantina nikakva...znaci ceo dan sendvic i peciva..ili ce kolege vojna lica koja ce dolaziti u unifrmi na posao..nositi u kesi rucak dorucak..ili kako je nekad bilo..otvori aktovku izvadi politiku slaninicu i luk....sada nema ni za slaninicu vec masan burek :mrgreen:
 
znaci krenem u 7 na posao dodjem kuci u 8 uvece....ceo dan.. :(
..i imacemo sat vremena za rucak..a ja u mojoj zabiti imam bas veliki izbor za jelo...restoran nemam..kantina nikakva...znaci ceo dan sendvic i peciva..ili ce kolege vojna lica koja ce dolaziti u unifrmi na posao..nositi u kesi rucak dorucak..ili kako je nekad bilo..otvori aktovku izvadi politiku slaninicu i luk....sada nema ni za slaninicu vec masan burek :mrgreen:

U stvari u predviđeno je da na poslu dele opli obrok.:think::think:
E sad iskreno mislim da nemju para u budžetu da tako nešto i realizuju.:super::super: tako da će nas to izvući. Bar se nadam.
 

Back
Top