Evo nekih fotografija decaka sa 13 godina...

Svaka čast klinac ;) Samo nikad ne skidaj kacigu dok si na motoru ;)
O obavezno nosi neka dobra zaštitna odela ;) rukavice obavezno ...

Ja , od kako sam slomio motor od 150 kubika ... i letio 23 metra .... više se ne bavim extremnim sportovima ... :lol:

Išao sam oko 90 km/h i izletio mi čovek .... i ja pravo u njegova zadnja vrata .....
Nije mi se otvorio padobran ... :lol:
Imao sam sreće pa sam nosio kacigu .... inače .... bilo bi mnogo loše ... :P
 
eee ljudi :)

proslo je vec dve godine od kad sam zadnji put bio ovde, i sad citajuci sve ovo osecam se malo ko neki narcis, al sta sad da radim... :-?

da, sto se tice kacige ne brini, nosim je... 8)
imao sam dosta iskustva tako da znam znacenje kacige ;)

btw, hvala vam na komentarima :-)



p.s. ako ima nekih bajkera koji su zainteresovani za neku "aggresive" voznju a iz bg-a ili iz ns-a su nek se jave...
 
Nije mi jasno zasto je uopste ova tema otvorena?!?!?
Ja sam sa 14 - 15 godina terao caletov sleper na utovar pa ne vidim razloga da to postavljam na net.


Koliko sam ja shvatio, dečko je želeo podeliti svoja interesovanja i svoj hobi sa drugima. Šta je loše u tome? Imate priliku da iz prve ruke steknete utisak, kako je to baviti se nekim od prethodno navedenih sportova. Malo ko ima para da se bavi motokrosom ili sl. Ko zna možda se neko zainteresuje za neki sport...

Ali uvek moraju da se jave pojedici koji sve živo gledaju negativno, a nemaju pametnja posla, nego da piskaraju gluposti po forumima. Što se tiče sadržine tvoje poruke, kao prvo malo sam zabrinut da neko daje detetu od 14 godina na upravljanje kamion. Kao drugo ako mislis da netreba da postaviš temu o tome, da li si pomislio da bi možda nekoga zanimalo nešto u vezi s tim. Možda neko želi da polaže vožnju za C ili D (ako grešim ispravite me), pa bi mogao da ti zatraži savet, zar ne :| .

A čisto da vidiš kako bi mogla izgledala malo drugačija verzija moga odgovora, u maniru na koji se ti izražavaš:
"A šta te pa briga? Šta mene briga ili bilo koga na ovom forumu, šta si ti radio ili tvoj otac, kada si ti imao 14-15 godina i da li ćeš o tome pisati na forumu ili ne!"

Dakle vidiš, ovaj zadnji pasus ti se sigurno nije dopao! Tako da ako nemate ništa pametno reći, onda nemojti ni pričati. U ovom sliučaju pisati da budem precizniji.

Nije mi bila namera da vređam, samo nema potrebe zagađivati temu postovima takvog tipa. Vrlo je jenostav. Ako imaš komentar OK. Ako nemaš i to je OK, nemoj pisati ništa. Ukoliko smatraš da je tema neprikladana i da je treba obrisati, prijavi je moderatoru.

PEACE :)
 
eee ljudi :)

proslo je vec dve godine od kad sam zadnji put bio ovde, i sad citajuci sve ovo osecam se malo ko neki narcis, al sta sad da radim... :-?

da, sto se tice kacige ne brini, nosim je... 8)
imao sam dosta iskustva tako da znam znacenje kacige ;)

btw, hvala vam na komentarima :-)



p.s. ako ima nekih bajkera koji su zainteresovani za neku "aggresive" voznju a iz bg-a ili iz ns-a su nek se jave...




Dodji malo u BL pa se javi da se provozamo malo da vidimo tvoju agressivu.

Al ne dolazi bez 600 ccm :rtfm:
 
Svaka cast kolega...Ja nemam priliku da vozim pravi motocross, ali sam veci ljubitelj slobodne hard enduro voznje, koja i nije mnogo razlicita od motocross, samo sto je ovo mnogo,mnogo opasnije... Nema staza, samo njive, sume, bare, pesak, neispitan teren, prepreke koje je skoro nemoguce preci, To je voznja... Sad vozim Suzuki ts125 r,malo doradjen, ide strasno, aplaniram uskoro da uzmem nekog KTM od 400, 500ccm...Inace, imam 16 godina
 

Back
Top