EUROSONG 2007 Molitva - Marija Šerifović SRBIJA JE PRVA

IZ ove ljubomore na hrvatskom forumu izdvojio bih ovo.

Ma,nemoj! Ti kazes kako ti je drago sto mi nismo prosli u finale a mi da se veselimo sto je Srbija pobijedila. A...jesi ga pametan

tako je stari, samo oni ti nemaju foruma nije to do njih jos doslo, pa zar nisi cuo da se jos Mole , pa MOle se cijeloj Europi da ih cuje, eto Europa ih je cula i dala im sansu pa cemo vidjeti sta sada , ali trebaju prvo platiti ratnu odstetu Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini pa neka onda odrzavaju Eurosong i sve sto zele.


Stvarno ovo je bruka.Ja ovo u zivotu ne bi rekao i da je pobedila Hrvatska.
 
Zivim u Nemackoj i sokirana sam komentarima ovdasnjih muzickih strucnjaka koji dovode u pitanje glasanje, jer su revoltirani sto za zapad ne glasa cak ni zapad! Opisuju kako je pobedio lezbo pokret i slicne bljuvotine! Smatraju da je MARIJINA pesma bila slicna francuskoj sansoni i da Francuzi vec godinama pokusavaju da pobede takvim tipom pesme, tako da ni u tom slucaju nije fer sto je pobedila jedna pevacica sa istoka! A najludje nesto sto sam cula je da Srbi u poslednje vreme masovno naseljavaju jednu od severnoevropskih zemalja koja nam je dala 12 poena, pa je taj deo dijaspore glasao!Kao da nas ima dvesta miliona!
Bilo kako bilo ja ne pamtim kada sam bila ponosnija sto sam SRPKINJA!!
 
annebelgrade:
Zivim u Nemackoj i sokirana sam komentarima ovdasnjih muzickih strucnjaka koji dovode u pitanje glasanje, jer su revoltirani sto za zapad ne glasa cak ni zapad! Opisuju kako je pobedio lezbo pokret i slicne bljuvotine! Smatraju da je MARIJINA pesma bila slicna francuskoj sansoni i da Francuzi vec godinama pokusavaju da pobede takvim tipom pesme, tako da ni u tom slucaju nije fer sto je pobedila jedna pevacica sa istoka! A najludje nesto sto sam cula je da Srbi u poslednje vreme masovno naseljavaju jednu od severnoevropskih zemalja koja nam je dala 12 poena, pa je taj deo dijaspore glasao!Kao da nas ima dvesta miliona!
Bilo kako bilo ja ne pamtim kada sam bila ponosnija sto sam SRPKINJA!!
Ma nek duvaju Nemci ovo je pobeda Pravoslavlja i Istoka.
 
Oktobar1864:
e..onda je na 1 ...ru...
ne znam...na kom je pust govorat...?
u svakom slucaju..mislim da se zavrsilo...on je rekao da mu je jako drago sto je srbija pobedila..i nisam cula za nikakvo gay komentarisanje niti deklarisanje....a ruski znam dobro...
Sestro nemoj da se ljutis mozda sam pretero al ****** sad.Ta emisija je bila na 1 i mozda si propustila razgovor izmedju Ruskih pevacica i Mitrofanova,zamenik Zirinovskog.
 
Sa Wikipedije:

"Molitva" (Serbian cyrillic: Молитва, eng.: "Prayer") was the winning song of the 2007 Eurovision Song Contest, and was performed by the Serbian singer Marija Šerifović. It was Serbia's first song in the Contest as an independent nation, as the State Union of Serbia and Montenegro was only dissolved in June 2006. It was also the first non-English song to win since 1998.

Govori srpski da te ceo svet razume......
 
Ruskinje su glumile ludilo pre Evrovizije i nisu htele da pricaju sa pricaju sa novinarima.Ali eto im sada...
Ko gubi ima pravo da se ljuti. A po hrvatskim forumima su stvarno ocajni...Imam utisak da oni vise mrze nas nego sto vole sebe.Ali ipak 12 poena.
A sto se tice glasanja stvarno ispasce da su Srbi najbrojniji u Evropi, ma daaaajte ...pesma je najjaca... Naravno da ce da bude svakakvih komentara., pa i u Srbiji svasta pricaju za Mariju a kako nece po Evropi plus, iz Srbije je. Pitam se kako je Mariji kad sve to mora da prozivljava... Srecno, ja je gotivim....:)Ucinila je da se osecamo ponosno sto smo Srbi:)
 

Back
Top