EU poslanik zapretio: "Ako ne prestanete, Sloveni će se ujediniti i sravniti Zapadnu Evropu sa zemljom"!

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.481

EU poslanik zapretio: "Ako ne prestanete, Sloveni će se ujediniti i sravniti Zapadnu Evropu sa zemljom"!!!!​

Slovački evroposlanik Miroslav Radačovski u svom obraćanju u Evropskom parlamentu naveo je da je Ukrajinski sukob problem SAD.
"Ako ne prestanete da snabdevate Ukrajinu oružjem i ubijate Slovene, mi Sloveni ćemo se ujediniti kao braća, a verujem da ćemo se ujediniti i sravniti Zapadnu Evropu sa zemljom. Siguran sam da to niko ovde ne želi", naveo je Radačovski i dodao:


"Ukrajinski sukob je problem SAD, to su njihovi interesi. Evropska unija će postati vazal Sjedinjenih Država. Moramo započeti mirovne pregovore bez američkog učešća. Moramo zaustaviti ovo ubistvo".

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2024&mm=01&dd=19&nav_category=78&nav_id=2468301

Politika zapadnih nacista i satanista prema nama Slovenima je oduvek bila - zavadi pa vladaj.

Uz majku Rusiju i Hrista protiv NATO satanista!
 
Poslednja izmena od moderatora:

EU poslanik zapretio: "Ako ne prestanete, Sloveni će se ujediniti i sravniti Zapadnu Evropu sa zemljom"!!!!​

Slovački evroposlanik Miroslav Radačovski u svom obraćanju u Evropskom parlamentu naveo je da je Ukrajinski sukob problem SAD.
"Ako ne prestanete da snabdevate Ukrajinu oružjem i ubijate Slovene, mi Sloveni ćemo se ujediniti kao braća, a verujem da ćemo se ujediniti i sravniti Zapadnu Evropu sa zemljom. Siguran sam da to niko ovde ne želi", naveo je Radačovski i dodao:


"Ukrajinski sukob je problem SAD, to su njihovi interesi. Evropska unija će postati vazal Sjedinjenih Država. Moramo započeti mirovne pregovore bez američkog učešća. Moramo zaustaviti ovo ubistvo".

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2024&mm=01&dd=19&nav_category=78&nav_id=2468301

Politika zapadnih nacista i satanista prema nama Slovenima je oduvek bila - zavadi pa vladaj.

Uz majku Rusiju i Hrista protiv NATO satanista!

Trenutno najveći satanista koji sprovodi genocid nad Slovenima je Vladimir Putin.

Prvo Sloveni moraju da se reše svih "udbaških" i komunjarskih isprdaka, a taj poslanik se rapsrdeo za sve pare tako da se na njegovu retoriku mogu paliti samo neobrazovani balvani koji su ideološki saučesnici u ovom bratoubilačkom ratu.
 
"Ukrajinski sukob je problem SAD, to su njihovi interesi. Evropska unija će postati vazal Sjedinjenih Država. Moramo započeti mirovne pregovore bez američkog učešća. Moramo zaustaviti ovo ubistvo".

Ovaj kao da je pod dejstvom lepka iz Aleksinca, pa ne ubija Slovene SAD već Putin. On baca bombe po susednoj državi. SAD im samo pomažu da se odbrane i izbace agresora iz svoje zemlje. Ja kapiram Putinovu ideju da se sloveni ujedine ali to ne ide silom, ne možeš ti silom nekog da primoravaš da ti bude kolonija. Gledaj zapadne saveze, NATO i EU, tamo svi dolaze dobrovoljno, od Rusije već decenijama samo beže. U tom momentu svako normalan treba da zapita da nije problem do njega. Ako vidiš da ti se doskorašnja kolonija Ukrajina okrenula zapadu (na šta ima pravo), to je otprilike kao da te je ostavila devojka, pa onda kreneš da radiš na sebi, da budeš bolji, a ne da je biješ. To je jadno ponašanje nedostojno čoveka.
 
Trenutno najveći satanista koji sprovodi genocid nad Slovenima je Vladimir Putin.

Prvo Sloveni moraju da se reše svih "udbaških" i komunjarskih isprdaka, a taj poslanik se rapsrdeo za sve pare tako da se na njegovu retoriku mogu paliti samo neobrazovani balvani koji su ideološki saučesnici u ovom bratoubilačkom ratu.


Putin je Car Pravoslavni sto su priznali i najveci autoriteti pravoslavlja


Satamista si ti i svi vi sto sledite pedofila Bajdena
 

EU poslanik zapretio: "Ako ne prestanete, Sloveni će se ujediniti i sravniti Zapadnu Evropu sa zemljom"!!!!​

Slovački evroposlanik Miroslav Radačovski u svom obraćanju u Evropskom parlamentu naveo je da je Ukrajinski sukob problem SAD.
"Ako ne prestanete da snabdevate Ukrajinu oružjem i ubijate Slovene, mi Sloveni ćemo se ujediniti kao braća, a verujem da ćemo se ujediniti i sravniti Zapadnu Evropu sa zemljom. Siguran sam da to niko ovde ne želi", naveo je Radačovski i dodao:


"Ukrajinski sukob je problem SAD, to su njihovi interesi. Evropska unija će postati vazal Sjedinjenih Država. Moramo započeti mirovne pregovore bez američkog učešća. Moramo zaustaviti ovo ubistvo".

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2024&mm=01&dd=19&nav_category=78&nav_id=2468301

Politika zapadnih nacista i satanista prema nama Slovenima je oduvek bila - zavadi pa vladaj.

Uz majku Rusiju i Hrista protiv NATO satanista!
Sa fašističkom Rusijom i Srbijom realnoi niko ne želi, svi pobegoše odma kad se im ukazala prva prilika.
 
Ovaj kao da je pod dejstvom lepka iz Aleksinca, pa ne ubija Slovene SAD već Putin. On baca bombe po susednoj državi. SAD im samo pomažu da se odbrane i izbace agresora iz svoje zemlje. Ja kapiram Putinovu ideju da se sloveni ujedine ali to ne ide silom, ne možeš ti silom nekog da primoravaš da ti bude kolonija. Gledaj zapadne saveze, NATO i EU, tamo svi dolaze dobrovoljno, od Rusije već decenijama samo beže. U tom momentu svako normalan treba da zapita da nije problem do njega. Ako vidiš da ti se doskorašnja kolonija Ukrajina okrenula zapadu (na šta ima pravo), to je otprilike kao da te je ostavila devojka, pa onda kreneš da radiš na sebi, da budeš bolji, a ne da je biješ. To je jadno ponašanje nedostojno čoveka.
"Chamberlain" sindrom.
Izabrao je sramotu u ime mira, te kasnije dobio veliki rat.
 

EU poslanik zapretio: "Ako ne prestanete, Sloveni će se ujediniti i sravniti Zapadnu Evropu sa zemljom"!!!!​

Slovački evroposlanik Miroslav Radačovski u svom obraćanju u Evropskom parlamentu naveo je da je Ukrajinski sukob problem SAD.
"Ako ne prestanete da snabdevate Ukrajinu oružjem i ubijate Slovene, mi Sloveni ćemo se ujediniti kao braća, a verujem da ćemo se ujediniti i sravniti Zapadnu Evropu sa zemljom. Siguran sam da to niko ovde ne želi", naveo je Radačovski i dodao:


"Ukrajinski sukob je problem SAD, to su njihovi interesi. Evropska unija će postati vazal Sjedinjenih Država. Moramo započeti mirovne pregovore bez američkog učešća. Moramo zaustaviti ovo ubistvo".

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2024&mm=01&dd=19&nav_category=78&nav_id=2468301

Politika zapadnih nacista i satanista prema nama Slovenima je oduvek bila - zavadi pa vladaj.

Uz majku Rusiju i Hrista protiv NATO satanista!
Словаци су добри људи. 90их они су са Грцима једини у Европи били уз Србе.
 
Vecina sveta podrzava Rusiju

Cela Afrika, Azija, veci deo juzne Amerike

Zapadne sataniste niko ne voli
Запад је у тешким проблемима, још ако Трамп изгуби и антируски манијак буде председник у Америци отићи ће у амбис.
 
Да, Путин је ,,крив" што је Хазар Зеленски, по налогу Запада, напао руски народ на Истоку Украјине. :roll:

Koliko je Hazar Zelenski pobio slovena?

A koliko je hazarski pijun Putin pobio slovena?

Hajde da vidimo brojeve pa da vidimo ko je veći tiranin nad slovenima.
 
Koliko je Hazar Zelenski pobio slovena?

A koliko je hazarski pijun Putin pobio slovena?

Hajde da vidimo brojeve pa da vidimo ko je veći tiranin nad slovenima.
За све жртве Словена крив је Запад и њихов слуга Зеленски. Русија да хоће, она би лако могла да поступи као Израел и побије на стотине хиљада људи. Али Руси имају другачији поглед од Нетањахуа.
 
Словаци су добри људи. 90их они су са Грцима једини у Европи били уз Србе.
Не само то! Док су се Србенде из "идеолошких" разлога крили под "јорган планином" и "носили тетки лек у Канаду", Словаци су се углавном уредно одазивали мобилизацији.
 
За све жртве Словена крив је Запад и њихов слуга Зеленски. Русија да хоће, она би лако могла да поступи као Израел и побије на стотине хиљада људи. Али Руси имају другачији поглед од Нетањахуа.

To kad imaš šizofreniju, onda jeste tako sve izvrnuto.

Nama je šizofrenija veoma bliska u Srbiji, to je bila velikim delom komunistička ideologija, da se sve izvrne naopačke... tako je kod nas za sve uvek neko drugi kriv, uvek, samo mi nikad ni za šta nismo krivi ni odgovorni.

Ne znam kojim zdravim razumom može neki tamo neodređeni Zapad biti odgovoran za to što je Putin poslao u smrt na stotina hiljada Slovena pravoslavaca.

Veći sluga u celoj ovoj slovenskoj tragediji je Putin. On je ključni čovek koji je zadužen za genocid na slovenima. Zelenski je tu nemoćan a samim tim i nebitan. Pre 100 godina je ista jevrejska internacionala izvršila stravičan genocid nad slovenima, posebno nad Ukrajinicima.

A tako je istorija ironična pa se ponavlja.
 

Back
Top