Ešerihija koli

Sto si mi obrisao komentar,svaka cast moderatoru!

Ovde nije dozvoljeno da se iznose bilo ciji podaci, svejedno da li su stvarni ili fiktivni, to je cak i zakonom zabranjeno, tebe bi trebalo recimjo
banovati zauvek sa foruma. Moderator je cak bio jako blag prema tebi, ja bih da sam na mestu Radovana isla malo dalje jer to sto si o njemu
napisao em nije istina em je svako od nas i procitao, a neki su i kopirali za zlu ne trebalo.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sto si mi obrisao komentar,zato sto sam objavio istinu,svaka cast moderatoru!

Zabranjeno je iznosenje takvih podataka o drugim korisnicima. Nacin na koji se ti obracas drugim forumasima nije u redu i molim te da prestanes sa tim. Takvi komentari ce biti brisani, a posto prekoracujes svaku meru, mozda ce morati da budu primenjene i neke kaznene mere, koje izbegavamo.
 
Zabranjeno je iznosenje takvih podataka o drugim korisnicima. Nacin na koji se ti obracas drugim forumasima nije u redu i molim te da prestanes sa tim. Takvi komentari ce biti brisani, a posto prekoracujes svaku meru, mozda ce morati da budu primenjene i neke kaznene mere, koje izbegavamo.

Sav se tresem! Ti dozvoljavas likovima kao sto je "seckano seno" da napada koga i kada pozeli,a meni pretis i podrzavas nesrecnicu koja nema pojma sto je na forumu-Rayela
 
Sav se tresem! Ti dozvoljavas likovima kao sto je "seckano seno" da napada koga i kada pozeli,a meni pretis i podrzavas nesrecnicu koja nema pojma sto je na forumu-Rayela

Nikom nije dozvoljeno da pise stvari kakve si ti pisao prethodnih dana. Kad god se pojave takvi ekstremno uvredljivi komentari, bez obzira ko ih je napisao, oni ce biti brisani.
Nadam se da umes i civilizovano da razgovaras.
 
Nikom nije dozvoljeno da pise stvari kakve si ti pisao prethodnih dana. Kad god se pojave takvi ekstremno uvredljivi komentari, bez obzira ko ih je napisao, oni ce biti brisani.
Nadam se da umes i civilizovano da razgovaras.

Ja ne razumem"civilizovano"pa da li si procitao uopste komentare na ovom podforumu od strane pojedinaca,znas na koga mislim?to je civilizovano!!! Svaka cast! Pa zar nije moglo jednostavno da se odgovori,na primer"vidi prijatelju ja se licno ne slazem sa tim sto si napisao" i ja ne bi reagovao uopste i tu bi diskusija bila zavrsena!
To je "civilizovano" a ti dopustas da se likovi ispljuju na sve i svakoga!
Aj molim te jedan pametni komentar!
 
Nikom nije dozvoljeno da pise stvari kakve si ti pisao prethodnih dana. Kad god se pojave takvi ekstremno uvredljivi komentari, bez obzira ko ih je napisao, oni ce biti brisani.
Nadam se da umes i civilizovano da razgovaras.

Kazi mi da li smem da objavim cene caja u Nemackoj, a da se niko ne pronadje ili uvredi,mislim na sajt i cene -epolobium angusifolium
Da li je i to zabranjeno i uvredljivo?
 
Kazi mi da li smem da objavim cene caja u Nemackoj, a da se niko ne pronadje ili uvredi,mislim na sajt i cene -epolobium angusifolium
Da li je i to zabranjeno i uvredljivo?

da,zabranjeno je lepljenje sajtova na kojima se nesto prodaje..smatra se reklamiranjem istih tih sajtova..mozes samo reci koliko se krece cena..radovan je tako dobio 2-3 puta BAN jer je reklamirao onaj njegov sajt gde prodaje "ruski caj"
 
da,zabranjeno je lepljenje sajtova na kojima se nesto prodaje..smatra se reklamiranjem istih tih sajtova..mozes samo reci koliko se krece cena..radovan je tako dobio 2-3 puta BAN jer je reklamirao onaj njegov sajt gde prodaje "ruski caj"

Ok,hvala zamalo da napravim jos jedan prekrsaj
Na sajtu -nemci su u pitanju,caj epolobium angusifolium kosta kilogram 25 evra!
 
Na sajtu -nemci su u pitanju,caj epolobium angusifolium kosta kilogram 25 evra!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Bravo za sveznalicu. Evo konačno potvrde da se ruski čaj (Epilobium angustifolium) prodaje u Nemačkoj.

Kada Nemci nešto pakuju, to SIGURNO NIJE TRAVULJINA.

Malo je veći problem što ga kao uostalom i sve drugo, rade mašinski.
Specijalnim kombajnima obavljaju berbu, tako da se zajedno sa listovima u smeši nalazi veliki procenat stabljike. Stabljika sadrži jako veliki procenat tanina koji smetaju želucu, i takav čaj se "teško vari".
Mašinska berba uslovljava naravno nisku cenu. Ali zato čaj ima dosta neželjenih "primesa". Na slikama koje se mogu naći na netu jasno se vidi struktura ovog nemačkog proizvoda.
To je razlog zašto je duplo jeftiniji od čaja koji dolazi iz Rusije, i koji se sastoji isključivo od lista biljke..

- - - - - - - - - -

Podržavam nastojanje moderatora da ono ružno lice Srbije ukloni sa ovog medija.
 
Na sajtu -nemci su u pitanju,caj epolobium angusifolium kosta kilogram 25 evra!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Bravo za sveznalicu. Evo konačno potvrde da se ruski čaj (Epilobium angustifolium) prodaje u Nemačkoj.

Kada Nemci nešto pakuju, to SIGURNO NIJE TRAVULJINA.

Malo je veći problem što ga kao uostalom i sve drugo, rade mašinski.
Specijalnim kombajnima obavljaju berbu, tako da se zajedno sa listovima u smeši nalazi veliki procenat stabljike. Stabljika sadrži jako veliki procenat tanina koji smetaju želucu, i takav čaj se "teško vari".
Mašinska berba uslovljava naravno nisku cenu. Ali zato čaj ima dosta neželjenih "primesa". Na slikama koje se mogu naći na netu jasno se vidi struktura ovog nemačkog proizvoda.
To je razlog zašto je duplo jeftiniji od čaja koji dolazi iz Rusije, i koji se sastoji isključivo od lista biljke..

- - - - - - - - - -

Podržavam nastojanje moderatora da ono ružno lice Srbije ukloni sa ovog medija.

Razlika je u tome sto ti podmeces narodu travuljinu pod izgovorom da je Ruski caj...I sad pises ovo da bi objasnio zasto je kod tebe skuplje jer navodno nabavljas iz Rusije naspram caja koji se prodaje jeftinije u Nemackoj..Ajde prevarantu ko te ne zna skupo bi te platio..A toliko se vidno cepis mikelu90 kojeg si pljuvao do juce da ti samo pertle vire..A opet to ne ide uz lik jednog dobrocudnog dekice sa belom kosom i bradom i naocarima na vrhu nosa..
 
Na sajtu -nemci su u pitanju,caj epolobium angusifolium kosta kilogram 25 evra!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Bravo za sveznalicu. Evo konačno potvrde da se ruski čaj (Epilobium angustifolium) prodaje u Nemačkoj.

Kada Nemci nešto pakuju, to SIGURNO NIJE TRAVULJINA.

Malo je veći problem što ga kao uostalom i sve drugo, rade mašinski.
Specijalnim kombajnima obavljaju berbu, tako da se zajedno sa listovima u smeši nalazi veliki procenat stabljike. Stabljika sadrži jako veliki procenat tanina koji smetaju želucu, i takav čaj se "teško vari".
Mašinska berba uslovljava naravno nisku cenu. Ali zato čaj ima dosta neželjenih "primesa". Na slikama koje se mogu naći na netu jasno se vidi struktura ovog nemačkog proizvoda.
To je razlog zašto je duplo jeftiniji od čaja koji dolazi iz Rusije, i koji se sastoji isključivo od lista biljke..

- - - - - - - - - -

Podržavam nastojanje moderatora da ono ružno lice Srbije ukloni sa ovog medija.
Zasto stalno napadas,ti stvarno imas zesci problem,ja mislim da nista lose nisam napisao,a ti bas uvek imas problem cak i kad napisem cenu caja u Nemackoj!
Pa naravno da je dobar caj,niko to ne osporava,pitanje je ko ga pravi i ko stoji iza njega da je to pravi caj?
Daleko sam ja od ruznog lica Srbije veruj mi!


Seljaka mozes da izbacis iz sela,ali selo iz seljaka nikad!
 
Evo zasto sam ja pomenuo lugolov rastvor!
Ja ga koristim sve vreme,to je moj licni izbor i nikoga ne teram da ga koristi! Moderator je izjavio da probate sve samo ne jod jer to nema smisla! Moderatoru to nije jod nego lugolov rastvor joda(5% jod 10% kalijum) u vodi.Imate mnogo vide o njemu da procitate na internetu,tesko se kupuje u apotekama,traze recept ja sam ga kupio jednom kod nas a sad ga narucujem iz apoteke u Holandiji,na flasici pise lepo kako se koristi i koliko kapi dnevno! Dakle ja nisam izmislio nista. Mozete na engleskom da upisete( lugol iodine) i videcete da se i u Americi prodaje regularno!i komsije hrvati ga prodaju regularno! Isto tako pise da je to najbolji antibiotik svih vremena,i da ga u Japanu koriste preventivno i piju ga svaki dan po dve kapi uz rucak! Na temu Japana imao sam priliku da upoznam poslovne ljude koji su bili u jednom hotelu,tri muskarca i dve zene,raspricali smo se rekli su da bi voleli da vide Srbiju itd.i pitao sam ih za lugolov rastvor da li je istina?odgovorili su mi da oko 80% ljudi u Japanu koriste preventivno jer ubija sve patogene celije u samom pocetku razvijanja,i da je Japan poznat da ima najmanje obolelih ljudi od kancera u svetu! Ja mislim da ovim tekstom nisam nikoga uvredio i ako moderator misli da treba da obrise i iskljuci mene ok!
 
Poslednja izmena:
Caj epolobium angustifolium
Traditionell wird Weidenröschen zur Unterstützung der Behandlung von Blasenentleerungsstörungen aufgrund einer altersbedingten, gutartigen Vergrößerung der Vorsteherdrüse (Prostata) im Stadium I und II verwendet.
U prevodu caj sluzi da podrzi tretman disfunkcije besike povezano sa starenjem,dobrocudno uvecanje prostate u fazi 1 i 2
To je sa Nemackog sajta koji prodaje cajeve!
Eto vam lek koji se predstavlja za bakterije u urinu(eserihija)
 
Prikoči malo rođače. Pola si stvari zaboravio. Ja sam rekao da je svastika izlečila ešerihiju sa travnom smešom (nekoliko vrsta lekovitih biljaka) koja je izmeđuostalog sadržala epilobium angustifolium. Naručili smo ga od istog prodavca od kog ja uzimam ruski čaj.
Prosuli smo na beli papir manju količinu i pokušao sam da analiziram sastojke. Prepoznao sam delove lista epilobiuma jer ga sam koristim i dobro poznajem. Ostale sastojke nisam uspeo sa sigurnošću da prepoznam. Ona je popila čaja od 100 g te smeše, bez antibiotika istovremeno (po mom savetu). Za neke dve nedelje nestali su joj simptomi koji su je mučili.
To je čitava priča, koja je usijanim glavama poslužila kao povod za neargumentovani napad na ruski čaj.

- - - - - - - - - -

Ne napadam ja nikoga, samo sam pokušao da objasnim da postoji razlika u ceni između čistog lista i samlevene cele biljke sa stabljikom.
Ako si u prilici, probaj da popiješ šolju tog nemačkog čaja i šolju crnog ruskog (meni crni više odgovara od zelenog). Videćeš o čemu govorim.
Veruj mi stabljika je toliko opora da smeta želucu. Moj brat je sa tim nemačkim pokušao da izleči helikobakter. Probao ali nije izdržao ni tri dana, želudac mu se prevrtao na pola šoljice.

Mislim da je ova nemačka varijanta idealna za spoljnu upotrebu (akne, masna koža, bore, UV zračenje, ekcemi i dr), a da je ipak čist list i cvet za unutrašnju.
Uostalom, literatura i kaže da se čaj spravlja isključivo od lista i cveta.
Stabljika je u nemačkom proizvodu ubačena isključivo zbog mašinske berbe (originalni Koporski čaj se brao ručno, listovi su valjani između dlanova, odlagani da fermentiraju i tek potom sušeni na visokoj temperaturi.)
Gde bi se Nemci bavili nekakvim ručnim radom, kada su izmislili mašine za sve?
 
Sta ti pricas covece vise??Sta po tvom upustvu??Sta glumatas vise po ovom forumu nekog nadrilekara i pljujes sta stignes a sta se ne slaze po tvojim kriterijumima??Pazi dokle doseze tvoj bolesni bezobrazluk,sad caj iz Nemacke ne valja i nalazis mu neke mane koje prosto ne postoje ali ih ima u toj tvojoj glavi,ali zato valja ruski caj koji navodno nabavljas iz Rusije za sve druge,odnosno nacupana i izmiksana travuljina koju predstavljas kao ruski caj..Dokle lazes i sprdas se po ovom forumu,dokle napadas i vredjas druge forumase sa kojima se ne slazes,dokle cete trpeti moderatori sa Krstarice???Pazi ovo kako napljuva,Nemci ubacuju stabljiku a ti taj koji prodajes je iskljucivo od lista i cveta..Ajde bre skloni mi se vise sa ociju prevarantu jedan!!
 
Prikoči malo rođače. Pola si stvari zaboravio. Ja sam rekao da je svastika izlečila ešerihiju sa travnom smešom (nekoliko vrsta lekovitih biljaka) koja je izmeđuostalog sadržala epilobium angustifolium. Naručili smo ga od istog prodavca od kog ja uzimam ruski čaj.
Prosuli smo na beli papir manju količinu i pokušao sam da analiziram sastojke. Prepoznao sam delove lista epilobiuma jer ga sam koristim i dobro poznajem. Ostale sastojke nisam uspeo sa sigurnošću da prepoznam. Ona je popila čaja od 100 g te smeše, bez antibiotika istovremeno (po mom savetu). Za neke dve nedelje nestali su joj simptomi koji su je mučili.
To je čitava priča, koja je usijanim glavama poslužila kao povod za neargumentovani napad na ruski čaj.

- - - - - - - - - -

Ne napadam ja nikoga, samo sam pokušao da objasnim da postoji razlika u ceni između čistog lista i samlevene cele biljke sa stabljikom.
Ako si u prilici, probaj da popiješ šolju tog nemačkog čaja i šolju crnog ruskog (meni crni više odgovara od zelenog). Videćeš o čemu govorim.
Veruj mi stabljika je toliko opora da smeta želucu. Moj brat je sa tim nemačkim pokušao da izleči helikobakter. Probao ali nije izdržao ni tri dana, želudac mu se prevrtao na pola šoljice.

Mislim da je ova nemačka varijanta idealna za spoljnu upotrebu (akne, masna koža, bore, UV zračenje, ekcemi i dr), a da je ipak čist list i cvet za unutrašnju.
Uostalom, literatura i kaže da se čaj spravlja isključivo od lista i cveta.
Stabljika je u nemačkom proizvodu ubačena isključivo zbog mašinske berbe (originalni Koporski čaj se brao ručno, listovi su valjani između dlanova, odlagani da fermentiraju i tek potom sušeni na visokoj temperaturi.)
Gde bi se Nemci bavili nekakvim ručnim radom, kada su izmislili mašine za sve?
Vidis ovo je donekle normalno komuniciranje,ja nisam nikada napao tebe za ruski caj dok me nisi opljuvao prvo na ovom podforumu,a onda i na drugom,spusti malo loptu,nema potrebe za histericne napade,mozes da napises da je tvoja varijanta bolja od ostalih i da je to tvoje licno misljene i nikad od mene ne bi dobio neki los komentar vezano za tebe ili ruski caj.Ja odlicno znam sta je ruski caj probao sam ga(mislim na Nemacki caj) Jeste tezak za zeludac ali samo ujutru na taste pre dorucka,a posle u toku dana je ok?Taj caj nije za mene,jer nemam staru i uvecanu prostatu ili probleme sa besikom!
Ja koristim epolobium parviflorum,i mnogo mi pomaze,ali ovo je cinjenica ja sam pio ruski caj,a posle i ovaj ali nijedan mi nije izlecio infekciju,a tek je poceo da pokazuje svoje dejstvo kad sam sredio bakteriju-mislim na malu mleciku,a sad ja ne razumem one dodatne sastojke koji uspesno lece eserihiju,koji su to konkretno dodaci ili pokusavas ljude koji su bolesni jos vise da bacis u bedak? Zasto ne objasnis? I molim te bez vredjanja!
 
Poslednja izmena:
Evo zasto sam ja pomenuo lugolov rastvor!
Ja ga koristim sve vreme,to je moj licni izbor i nikoga ne teram da ga koristi! Moderator je izjavio da probate sve samo ne jod jer to nema smisla! Moderatoru to nije jod nego lugolov rastvor joda(5% jod 10% kalijum) u vodi.Imate mnogo vide o njemu da procitate na internetu,tesko se kupuje u apotekama,traze recept ja sam ga kupio jednom kod nas a sad ga narucujem iz apoteke u Holandiji,na flasici pise lepo kako se koristi i koliko kapi dnevno! Dakle ja nisam izmislio nista. Mozete na engleskom da upisete( lugol iodine) i videcete da se i u Americi prodaje regularno!i komsije hrvati ga prodaju regularno! Isto tako pise da je to najbolji antibiotik svih vremena,i da ga u Japanu koriste preventivno i piju ga svaki dan po dve kapi uz rucak! Na temu Japana imao sam priliku da upoznam poslovne ljude koji su bili u jednom hotelu,tri muskarca i dve zene,raspricali smo se rekli su da bi voleli da vide Srbiju itd.i pitao sam ih za lugolov rastvor da li je istina?odgovorili su mi da oko 80% ljudi u Japanu koriste preventivno jer ubija sve patogene celije u samom pocetku razvijanja,i da je Japan poznat da ima najmanje obolelih ljudi od kancera u svetu! Ja mislim da ovim tekstom nisam nikoga uvredio i ako moderator misli da treba da obrise i iskljuci mene ok!

Prvo, smanji dozivljaj.
Drugo, moderator nije rekao da “probate sve osim joda” zato sto ne bih nikad nikom preporucio da proba sve, a i zato sto uopste nisam rekao jod, nego Lugolov rastvor.

Inace, licno ne bih nikom savetovao ovo sa Lugolovim rastvorom, jer nema nikakvog smisla, ali svako ima pravo da iznese svoje iskustvo.

Potrudi se da pratis ko sta pise, da se ne ispalis ponovo.

Trece, o Lugolovom rastvoru znam vise nego dovoljno, da mogu da kazem da nema nikakvog smisla da on funkcionise ovako kako ti tvrdis. I ja svoje znanje nisam stekao na sumnjivim sajtovima nadjenim preko gugla.
 
Poslednja izmena:
Evo zasto sam ja pomenuo lugolov rastvor!
Ja ga koristim sve vreme,to je moj licni izbor i nikoga ne teram da ga koristi! Moderator je izjavio da probate sve samo ne jod jer to nema smisla! Moderatoru to nije jod nego lugolov rastvor joda(5% jod 10% kalijum) u vodi.Imate mnogo vide o njemu da procitate na internetu,tesko se kupuje u apotekama,traze recept ja sam ga kupio jednom kod nas a sad ga narucujem iz apoteke u Holandiji,na flasici pise lepo kako se koristi i koliko kapi dnevno! Dakle ja nisam izmislio nista. Mozete na engleskom da upisete( lugol iodine) i videcete da se i u Americi prodaje regularno!i komsije hrvati ga prodaju regularno! Isto tako pise da je to najbolji antibiotik svih vremena,i da ga u Japanu koriste preventivno i piju ga svaki dan po dve kapi uz rucak! Na temu Japana imao sam priliku da upoznam poslovne ljude koji su bili u jednom hotelu,tri muskarca i dve zene,raspricali smo se rekli su da bi voleli da vide Srbiju itd.i pitao sam ih za lugolov rastvor da li je istina?odgovorili su mi da oko 80% ljudi u Japanu koriste preventivno jer ubija sve patogene celije u samom pocetku razvijanja,i da je Japan poznat da ima najmanje obolelih ljudi od kancera u svetu! Ja mislim da ovim tekstom nisam nikoga uvredio i ako moderator misli da treba da obrise i iskljuci mene ok!

Statistika se ne slaze sa tom izjavom doticnih japanskih poslovnih ljudi:

http://www.wcrf.org/int/cancer-facts-figures/data-cancer-frequency-country

Inace, sto se tice toga po cemu je Japan poznat, pre bi se moglo reci da je poznat po karcinomu zeluca:

http://www.wcrf.org/int/cancer-facts-figures/data-specific-cancers/stomach-cancer-statistics

A u vrhu je i po raku pankreasa, kolona i rektuma i zucne kese:

http://www.wcrf.org/int/cancer-facts-figures/data-specific-cancers/pancreatic-cancer-statistics

http://www.wcrf.org/int/cancer-facts-figures/data-specific-cancers/colorectal-cancer-statistics

http://www.wcrf.org/int/cancer-facts-figures/data-specific-cancers/gallbladder-cancer-statistics
 

Daj bre nemoj da se lozis,ti mora da si studirao medicinu,i smanji ti dozivljaj,sta se bre pronalazis?Znas koliko me zabole za likove kao sto si ti!Mnogo si jak preko poruke, pazi sad imas moc i da me zauvek iskljucis sa ovog foruma !!! I procitao sam statistike za kancer a to se uopste neslaze sa onim sto pisu i sto se izjavljuje za Japan,ispade da su oni medju prvima u svetu po kanceru izazvanom od heliko bakterije! A sta si hteo da kazes u vezi lugolovog rastvora,da je los,a izmenio si tekst svaka cast,napisao si jod a sad pise "lugolov rastvor" MOCAN SI mozes i tekst da izmenis!
 
Daj bre nemoj da se lozis,ti mora da si studirao medicinu,i smanji ti dozivljaj,sta se bre pronalazis?Znas koliko me zabole za likove kao sto si ti!Mnogo si jak preko poruke, pazi sad imas moc i da me zauvek iskljucis sa ovog foruma !!! I procitao sam statistike za kancer a to se uopste neslaze sa onim sto pisu i sto se izjavljuje za Japan,ispade da su oni medju prvima u svetu po kanceru izazvanom od heliko bakterije! A sta si hteo da kazes u vezi lugolovog rastvora,da je los,a izmenio si tekst svaka cast,napisao si jod a sad pise "lugolov rastvor" MOCAN SI mozes i tekst da izmenis!

Da, studirao sam medicinu i zavrsavam je.
Sta se bre pronalazim? Pa, mozda zato sto se obracas moderatoru, a jedini moderator s kojim si razgovarao na ovoj temi sam ja.
To sto se statistika ne slaze sa onim sto si ti cuo o Japanu znaci da to sto si ti cuo nije bilo tacno :)
Da sam menjao komentar, ispod originala bi pisalo da je izmenjen i kada je izmenjen. To ne pise, sto znaci da nista nisam menjao, nego da ti sledeci put treba malo pazljivije da citas i da obratis vise paznje.
 
Da, studirao sam medicinu i zavrsavam je.
Sta se bre pronalazim? Pa, mozda zato sto se obracas moderatoru, a jedini moderator s kojim si razgovarao na ovoj temi sam ja.
To sto se statistika ne slaze sa onim sto si ti cuo o Japanu znaci da to sto si ti cuo nije bilo tacno :)
Da sam menjao komentar, ispod originala bi pisalo da je izmenjen i kada je izmenjen. To ne pise, sto znaci da nista nisam menjao, nego da ti sledeci put treba malo pazljivije da citas i da obratis vise paznje.
Mnogo mi je zao sto nisam kopirao poruku,a ako studiras medicinu to dovoljno govori! A za japance moras da znas da nisu seljaci iz nekog sela,nego su milioneri,pa zasto bi oni lupali gluposti?nisam hteo da navedem hotel i drzavu gde smo pricali da ne bi bila reklama,jer vidim da me cekas na najmanju gresku da mi obrises komentar!
 
Mnogo mi je zao sto nisam kopirao poruku,a ako studiras medicinu to dovoljno govori! A za japance moras da znas da nisu seljaci iz nekog sela,nego su milioneri,pa zasto bi oni lupali gluposti?nisam hteo da navedem hotel i drzavu gde smo pricali da ne bi bila reklama,jer vidim da me cekas na najmanju gresku da mi obrises komentar!

Posto je opste poznato da milioneri znaju sve o medicini i ucestalosti kancera u svetu :D
 
A kazi mi sta doktori preporucuju kad je u pitanju cancer? Hemoterapija,koja je jako zdrava!!!

Znaci, samo da eksplicitno kazemo, tvrdis da Lugolov rastvor leci rak? :D
Urnebesno, ali takodje i bezobrazno i bezobzirno prema ljudima koji su oboleli od ove jezive bolesti.

Hemioterapija ne moze da bude ni zdrava ni nezdrava, ona je metod lecenja koji se dokazao kao efikasan za indikacije za koje se koristi. Za razliku od ulja kanabisa i raznih drugih budalastina.
Inace, hemioterapija nije jedini oblik lecenja raka, postoji i hirurgija i zracna terapija, a oblik lecenja zavisi od vrste raka.
 

Back
Top