Erotski izduvni ventil

Screenshot_20240203_202529_com.instagram.android_edit_151037638234765.jpg
 
Ima i toga.

Ali ima i onoga da im je to neka strast, fetiš. Poslednji primer, upoznala sam razvedenog, brine sam o sinu sa kojim živi, novac ima, stan, sve ima, vodi firmu svoju, uveče ne izlazi zbog sina, odgovornost, ali iz neke potrebe naglašava da želi da bude dominantan. Mislim, primer navodim, mada i ne moram. Ne može se napraviti neko opšte vezivanje dominacije u krevetu sa nesposobnostima u svakodnevnom životu. Ima ih svakakvih.

Ја сам ту поменуо доминацију али не сад БДСМ јер просто природније је да како је природа поделила да је мушкарац активан жена пасивна условно речено.
Да би жена била активна а мушкарац пасиван то би био ужас сем неки пут из фазона.
Ако сам поменуо шљапкање ,, повлачење за косу и неке такве ствари готово да не знам жену која то не воли не говорим о неким грубостима и агресијама.

Код тих екстремно грубих спортова изван овога што сам поменуо постоји ипак нешто некаква неостварена сила и жеља за владањем (осветом)код мушкарца код жене не мора оне су субмисивне по природи и довољно еластичне да се могу прилагодити. У мушкарцу тај порив за наношењем бола и огазму који се не може постићи без неког насиља које превазилази границе нечег у чему жене уживају већ неко мора патити или бити повређен у тој игри најблаже речено увек постоји неки МРАК.

Не говорим о апсолутној осуди тог МРАКА али чињеница да постоји употребићу пример као што си ти о којем знам из женских уста.
Профил војно лице , мајка дебела непокретна од дебљине и гојења.
Инсистира на ВИ увек ћушка на обраћање саТИ и секс у преводу убити своју злу мајку или пре казнити своју злу мајку у њој.

Кажем не апсолутна осуда човек тако функционише , не скрива упућује жену у то. Ко воли нек изволи. Не убија и веша псе и мачке не наноси бол деци не тражи малолетнице или неке неизграђене личности не подводи или не заводи мучи неку своју муку.

Сад и ту може свака рупа наћи своју закрпу и док је тако докс се емоцијонално не повежу два несродна или некомпатибилна бића све је у реду.
 
i ne samo zene nego i muskarci. sto uspjesniji to bolesniji <333

То јако тешко да може бити правило али скуп фрустрација и одрицања у животу битних ствари доводи некад до неких девијација.Али то није правило у животу.

Ја бежим од дефиниција служим се њима чисто ради статистике и неких помоћних полица за књиге у конверзацији. Али сваки човек је прича за себе.

Ја бих пре ту највише осудио синове елиташа који су рођени у богатству и изобиљу свега и бесне и спроводе шта им падне на памет изван закона радара новина било чега. Ништа им није страно нити болесно што новац може приуштити.
Те бих сврстао у апсолутно болесне без икаквих жеље за помиловањем и разумевањем.
 
ovog puta si... omasio ;)
mislim tako
baš fajterka
ali ono u par reci :)
Нисам омашио.

Људи који истичу своју љубав према животињама, Богу или деци су углавном агресивни. Они имају потребу да се прикажу као исправни и да наметну себе другима. Траже најмањи повод за сукоб.

@letnjekiše не познајем, нити тврдим да је за сукоб. Не знам ко је, нити каква је.

Говорио сам уопштено.
 
То јако тешко да може бити правило али скуп фрустрација и одрицања у животу битних ствари доводи некад до неких девијација.Али то није правило у животу.

Ја бежим од дефиниција служим се њима чисто ради статистике и неких помоћних полица за књиге у конверзацији. Али сваки човек је прича за себе.

Ја бих пре ту највише осудио синове елиташа који су рођени у богатству и изобиљу свега и бесне и спроводе шта им падне на памет изван закона радара новина било чега. Ништа им није страно нити болесно што новац може приуштити.
Те бих сврстао у апсолутно болесне без икаквих жеље за помиловањем и разумевањем.
Нико не зна како би се понашао да је на њиховом месту. Далеко од тога да ја браним такве људе или да их оправдавам, али 99% народа нема могућност да себе стави на пробу. Већина живи онако како мора и ради оно што му се каже.

Треба свакоме дати новац и одрешене руке. Онда бисмо видели ко је какав.
 

Back
Top