ЕП Рукомет Немачка 2024

RASPAD SISTEMA U HRVATSKOJ, SRBIJA JE SAD ZA NJIH SILA: Nekad ređali medalje, sad menjaju ime i broje otkaze!​



ово је мало рећи дебилно...

као када би се неко у хрватској сада попишавао на српске ватерполисте....
Ovo su ti druze naslovi za priglupi plebs u Srbiji.
 
Titule za polufinale?
Čudim se jer ih imate gro, ne jer nije ogromna razlika između natjecanja.
E sad, Đoković, ne znam. Ja znam što je bitnije ako se pita mene(subjektivan sam, i nogomet mi je puuuuuuuuuuuno iznad svega ostalog). Ali ovdje se radi o najvećem ikad u najpopularnijem individualnom sportu (valjda).
Najpopularniji individualni sport je boks a ne tenis.
 
E, jel možeš napisati jedan post da nije kako su Hrvati ratnici a Srbi p...e. Vrištali smo godinama od smijeha na te proljeve, i sad ti 20+ godina kasnije sa istom tom pričom.
Otvorio si topic kako su Srbi papci a Hrvati veliki borci u boksu i MMA. Daj otvori Hrvati mudonje u rukometu, a di su Srbi i uživaj.
Ajd pusti tu ljude da pišu o rukometu.
Jel možeš ti malo manje ulizivati se Srbima? Znam da smo na njihovom forumu ali što je previše previše je. Btw jel ti to otac na slici?
 
Jel možeš ti malo manje ulizivati se Srbima? Znam da smo na njihovom forumu ali što je previše previše je. Btw jel ti to otac na slici?
Ne diraj mu oca.

Ulizuje se jer nema komplekse? Pa mu uspesi u tekvandu skijanju nisu bitniji od košarke recimo.. A u vaterpolu te je pomenuo da se najvećoj sili u istoriji podsmevaš što je dokaz da si mnogo patio zbog toga....
 
Jel možeš ti malo manje ulizivati se Srbima? Znam da smo na njihovom forumu ali što je previše previše je. Btw jel ti to otac na slici?
Kolko ti imaš godina i zašto ne prepoznaješ poštara?
Takvih kao ti su puni komentari na dno portalima. Nisi napisao apsolutno ništa osim kako smo mi sila a Srbi papci. I misliš da je to što mi se ne čitaju te debilane ulizivanje Srbima? Pa isto pišem idiotima s druge strane. Samo eto, ti si preuzeo primat
 
FB_IMG_1705430126244.jpg
Još jedan od razloga zašto ne navijam za ovu sramotu od države.
 

Back
Top