Emo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ako hoces realno ne zna se ko je zatucaniji i vi imate siroko shvatanje do bola emo je gay
to je bas siroko shvatanje!! Zivi svoj zivot i pusti druge da ga zive kako im se dopada,ko si ti da sudis nekome o njegovom zivotu?? Njoj ako se svidja ok sta sad ti imas nju da izvodis na "pravi put" i da je menjas?? Prihvati ljude onakve kakvi su i nikoga ne pokusavaj da menjas!!:cool:
:worth: Slažem se! Dobro rečeno!! :ok:
 
Ma bolje je da sloosam & troobace nego techno...
Ja kad vam kazem...
A inace, da TH JESTE, JESTE, JESTE TOKIO HOTEL, DA ONAJ TOKIO HOTEL, ONAJ FAG!
Naravno, pogledajte malo kad sam se regovala, i naravno, vi ne znate da 5 meseci nisam bila na 4umu, a od tada MLOGO stvari se promenilo....
[48574656756769789 & 1] poot ponavljam za vasu sick informaciju da ih vise ne sloosam...
Ne... N-E
Understood? Ionako sam trazila zahtev za promenu nicka...


Ovaj, u vezi emosa....
Tako je... pomirite se sa cinjenicom da ih je sve vise... Mozda cete prestati da ih mrzite kad malko odrastete.... Ovo ja jednostavno ne bih smela da vam kazem, ali tako je -.-
Ili zaoovek ostajete zatoopljeni...
To zbog stila, manje-vise blah blah, ali... jel mrzite mooslimane? Jel mrzite jevreje?
Mrzite homose???
Svaki covek... ima pravo na svoje SLOBODNO MISLJENJE, pravo na VERU U BOGA KOJI ON HOCE... i pravo na sexualno opredeljenje...
E sad ako ste rasista i sve to, onda mrzite....
Samo, sta se boonite kad se neko ne slaze s vama? Jer opet ponavljam... SVAKO ima prava na svoje misljenje... I to treba da postoojete & cenite, kao & ostale stvari.
Um, ako neko hoce ceo svoj zivot da provede kookajuci, ili nesto sl, ako se neko sece...
To nije vas problem. Um, ako ce neko da pise depesivnu poeziju, ili da kooka, to je samo izrazavanje... cega, bola mozda, ne znam, ali jeste...
Nema nista coodno, svi prolazimo kroz tu fazu...
:roll: J*t


Kako ti se samo da toliko da objashnjavas? :roll:
 
Samo... samo nastavite...
Kao sto rekoh, lepo jasno & glasno, ali koga briga, niko to ni ne cita, nego...
Ja sam samo pokoosavala da vam dokazem da nije sve tako...
Svi lepo znamo da metalci nisu sektasi, i da se ne klanjaju Satani.
Same 'bout emos. Jeste, j*g mozda se seckaju [ali ne svi, naravno!!!], a za plakanje... pffffff
Xa xa xa, to ste vi takve samo videli. Na netu vidjate samo takve stvari, samo takve emose koji placu kad ih neko pipne & seckaju se svakih 5 min.... Nije sve tako, samo to pokoosavam da vam dokazem.
I molim vas, kazite mi da ovo nije gloopo: TH je emo. Necu da se hvalim ili nesto, zaista, to mrzim, ali nemoj mene da ucis sta je emo a sta nije. TH su pop-rock. :roll:
Ovo ni od posera ne bih coola, majke mi...
 
Ne razumem sto vam smeta da se kasape samo da vidite kakav bi ja nastup na koncertu imao (to je tek da masakr da povracas od muke)!! A kasapljenje je dobar vid lecenja zivaca,smirenje se time postize!!:cool:
 
ali sekana....samo sustinu emo-a ne kapiram....mislim ja nemam nista protiv toga naprotiv ja gledam svoj zivot sta me boli uvo.....ali koji je to zivot covece....sta zavuces se u sebe ne razumem....umesto da poradis na sebi da bude bolje *** ti padas kao u komu i sam sebe zatucavas u zdrav mozak....mislim nije da sudim o njima zaista.....
 
Emo is like goth but for FAGS!!!!!
e da imam i jednu porukicu za sve vas emovce sirom sveta DONT BE SAD DONT BE BLUE ......FRANKENSTAIN WAS UGLY TOO!!!!:otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top