Elem...

e pa sta fali - vrucina je nije lav, vruce, vruce e pa sta je ne boji se ko je zdrav...

ma super fora sto je toplo, lepo u ono za led stavis malo vode sa nekom toaletnom vodom, da malo mirise i onda masiras svoju malu devojcicu ili decka (ima nas raznih, jel te...) po ledjima, po nonicama, po goozee... sta fali?! bre samo se zalite - pogledajte sta ste pisali pre 6 meseci!
 
rustemaj:
rustemaj:
Kiss_me:
eh evo me, cista mirisna, osvezena i sad trazim dobrovoljca da me izmasira ;)
ja sam maser i javljam se dobrovoljno da te izmasiram samo izaberi koju hoces relax,sportsku,erotsku,tajlandsku ispunicu ti zelje
pobegla si od zelje za masazom evo dolaze vrucine :wink: :twisted: :wink:


Ma ja nikad ne bezim ni od kud, al mi ova vrucina samo stvara dodatni umor na sve obaveze.

P.S. Ma imam ja i masera, mada se nesto nismo masirali (sem verbalno) ovih dana ;)
 


Ma ja nikad ne bezim ni od kud, al mi ova vrucina samo stvara dodatni umor na sve obaveze.

P.S. Ma imam ja i masera, mada se nesto nismo masirali (sem verbalno) ovih dana ;)[/quote]

Ali sigurno nije isti efekat verbalno i onako direktno,oci u oci...znas vec sta mislim...
 
Dont_Break_The_Oath:


Ma ja nikad ne bezim ni od kud, al mi ova vrucina samo stvara dodatni umor na sve obaveze.

P.S. Ma imam ja i masera, mada se nesto nismo masirali (sem verbalno) ovih dana ;)

Ali sigurno nije isti efekat verbalno i onako direktno,oci u oci...znas vec sta mislim...[/quote]

He he pa naravno da nije isto... uhhhhh kako bi mi prijalo sada oci u oci ;)
 
Dont_Break_The_Oath:
a sta ti Kiss_Me imas ovde da se muvas po forumu i da postavljas ovako pikantne teme,zar ti tvoj maser nije dovoljan?

Sreco, ova tema je postavljena pre nego sto mi je moj maser poceo pruzati usluge. Sada mi je on vise nego dovoljan u svakom pogledu, ali mi nedostajeeeeeee da mu vidim lepe plave oci :(

Kiss_me
 

Back
Top