Elektronski rasterivaci gamadi...

Ma, kakva elektronika za miševe !?
Nabaviš mačku,pa da vidiš rezultat.
Ne čekaš 15 dana,ne menjaš baterije,ne trošiš struju,
ne rasipaš otrove,gips i šećer po kući.....
Jedino je malo zeznuto što neke današnje mačke
nisu zainteresovane za mišolov.
Tove se i izležavaju.....
 
И мени је тај Грин Протект чисто ср.ње!!!!!!
Купили смо га пре три године да не би због бебе користили неке хемикалије за комараце и бубашвабе, али то уопште није деловало! Ма, нимало! Мишеве на осмом спрату немамо ( замисли још и то), не знам можда би на то деловало......
Nabavite par pa isprobajte:hahaha:
 
misevi-kolo-vode-cim-macka-izae-iz-svog-ureda-504x335-20081147-20101019010738-148465.jpg

:mrgreen:

Ахаха..лудило :)
 
Jes' da nije tema, ali mi glupo da otvaram novu. Imate li neki efikasan "lek" za pacovčine. Prošle godine bile velike kiše, komšija iznad našeg dvorišta ima neke domaće živuljke (bar mislim da su ti razlozi bitni) i nama se u garaži pojavio pacov. Uredno ga hranimo onim crvenim otrovom koji kad pojede, kao naduva se i ugine. Hranu klopa, a njega ni od korova, ali ga stalno čujemo da struže kad uđemo u garažu. Sad mi je frka da uđem u letnju kuhinju gde mi je zamrzivač i gde kuvam pekmeze i svašta nešto jer je letnja pored garaže, a struganje sad i tamo čujem:dash:
 
Jes' da nije tema, ali mi glupo da otvaram novu. Imate li neki efikasan "lek" za pacovčine. Prošle godine bile velike kiše, komšija iznad našeg dvorišta ima neke domaće živuljke (bar mislim da su ti razlozi bitni) i nama se u garaži pojavio pacov. Uredno ga hranimo onim crvenim otrovom koji kad pojede, kao naduva se i ugine. Hranu klopa, a njega ni od korova, ali ga stalno čujemo da struže kad uđemo u garažu. Sad mi je frka da uđem u letnju kuhinju gde mi je zamrzivač i gde kuvam pekmeze i svašta nešto jer je letnja pored garaže, a struganje sad i tamo čujem:dash:
Mačka ili pas...Mačka ako je dobra čisti sve živo od pacova a to može i neko malo kuče...Mačka ubije paRcova i donese ga ispred vrata kao dokaz svom vlasniku:)
 
Imam taj aparat godinu dana, od onda nisam videla ni jednog mrava ili bubašvabu. Miševa nismo imali. Čak i paukova ima malo i kao da su umrtvljeni a njih je bilo bezbroj


Radi.Tačno ovako. :)

Samo treba biti svestan da ne radi kroz zatvorena vrata. Ako neka prostorija baš mora biti zatvorena, treba još jedan apaprat.

A može i sve da bude otvoreno kad niste kod kuće, pa nije ni to loše.
 
Kod mojih roditelja u kuci ( preciznije u podrumu ) su se pojavili misevi. Ne znam ni ja sta sve nisu radili da ih se rese. Taman kad bi pomisli da su im 'dosli glave' oni se jave valjda u jos vecem broju. Tad je mama odlucila da naruci telefonom ( ne znam tacno od koga ) elektronski rasterivac. Miseva vise nema, muva i komaraca definitivno ima a i tesko da deluju protiv buva ( pse moram redovno da spasavam od njih ). Mama kaze da nema vise nekih letecih mrava koji su joj se pojavljivali u odredjeno doba godine. Da li je od rasterivaca to ne vznam. Ali definitivno miseve rasteruje!
 
Vidim da se ponovo aktivirala tema, e pa dobro je, ja sam na nju i zaboravila, a treba da napisem. Posle skoro mesec dana misevi su nestali, i, evo, vec drugu godinu ih nema, rasterivac radi svoj posao, nema ni buba u magacinu...komaraca ima.
Pa, zadovoljna sam...

Ti si odlicno prosla, meni je miseve rasterao iz magacina (jako je bitno postaviti ga na pravo mesto, tj. na odredjenu visinu i da nema neke barijere bas ispred sebe) ali se i dalje ubijam cisteci paucinu punu paukova, moljaca, muva... Bubasvabe nismo ni imali. Mada, imao je prosle godine pomoc tri macke. :lol:
 

Back
Top