Elder Scrolls 3 : Morrowind PROBLEM!!!

srbamanNIS

Zainteresovan član
Poruka
317
Instalirao sam igrau onda instalirao najnoviji patch i nakog toga prvu ekspanziju tribunal pa o5 patch za nju najnoviji i posle bloodmoon i najnoviji patch za njega i startovao igru presao prvu misiju i dobio sam misiju da otem tamo u neki fort i tu ima neki conjurer i njega nikako ne mogu da ubijem tek ako uspem da ga udarim 5-10x uspem da mu skinem pola hp svi drugi pokusaju su kao da udaram vazduh,isto je sa svim ostalim npc-ovima jednom kad sma isao od grada do grad napao me pacov i morao sam da probam da ga udarim jedno 20x da bi ga ubio tj. samo 20x je bio pogodak,nakon toga sam kupio strele i pokusao sa strelama istorsio sam 20 strela i nisam nikom ni hp skinuo...
 
decko ja nisam glup,naravno da sam pokusao stavio sam da tezina bude na najlakse prvo je bila na sredini tj. 0 posle kad sam video misleo sam da je do toga i stavio sam -100 tj. najlakse i idalje je isto.
Ja nevolim da koristim sifre u igrama jer useru igru a pogotovo u mp igrama.
 
Da ne preostaje ti nista,ako zelis igrat normalno pa onda probaj to sa dexterity stvarno nemam ideje sta bi moglo da bude.Ja sam igrao Morrowind jako dugo nikad nisam naletio na slican problem mada je bilo muka sa udaranjem i ubijanjem to je bilo upecatljivo,ali uvijek je bio kraj sa borbom.
 
ne znam da li igras igru od pocetka, ili si presao morrowind pa igras expanzije, koliko sam skapirao valjda od pocetka...
u svakom slucaju nije to nikakav bug, to ti je morrowind, pravi rpg, tako da ne mozes da ocekujes odma na pocetku da rasturas guziceah...
Prvo zavisi kakvog si lika napravio, koja oruzja si mu nabudzio na pocetku... recimo da si budzio sjekire..
u tom slucaju ja bi ti preporucio sledece..
Udjes u neki rudnik, moze i onaj pri pocetku main questa, gdje te protivnici nece ubiti iz dva udarca ili jedne magije(znaci dje su relativno slabi tj. taman za tebe pri pocetku igranja), peknes ga prethodno nabavljenom sjekirom par puta onda bjezis do izlaznih vrata pecine, tj do prvih sledecih vrata dje te nece pratiti, onda tu roknes rest until heal, pa onda ponovo na njega. On ce se isto u medjuvremenu izlijeciti ali to nije bitno, bitno je da ti praktikujuci udarac sjekirom, ili sta god si izabrao budzis taj skil, takodje svaki put kad te promasi tebi rastu neke obrambene karakteristike, zaboravih koje. Mozes rest until heal da kombinujes sa heal potionima da bi skratio smorni proces.
Tako samo na jednog protivnika mozes da levelujes nekoliko puta i prilicno ojacas.
Taj proces ponovis nekoliko puta i voila! nisi vise slabic.
 
Poslednja izmena:

Back
Top