Ekonomski fakultet

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zavrsavam gimnaziju i sada nastaju problemi oko izbora fakulteta.Razmisljala sam o ekonomiji.Interesuje me kakvi su uslovi studiranja na ovom fax.Da li su usvijili Bolonjsku deklewraciju i da li je tacno da ce osnovne studije trajati 3 god. I ono sto me najvise zanima kakva je mogucnost nastavljanja studija na nekom stranom univerzitetu.Hvala unapred.
 
Evo ja sam bila i u Kg i u Bg.
U Kgi u Bg tezina ispita dosta zavisi od profesora. Fakultet u Kg nije nesto mnogo laksi od ovog u Bg, ali ima neuporedivo manje ljudi sto moze biti od koristi, imas vise mesta da sednes kad ides na predavanje i bolji su odnosi student-profesor. U Bg je pitanje da li ces naci mesto da sednes kad dodjes na predavanja i na vezbe a medju toliko studenata profesor te nikad nece upamtiti. U Kg tacno znaju kad dodjes na ispit da li si posecivao predavanja ili ne i koliko si se trudio u toku semestra.
Mozda je Ekonomski u Bg vise priznat kad hoces da nadjes posao, bar tako ljudi kazu ali po meni je to detalj na koji se ne treba obazirati jer su uvek bitne tvoje sposobnosti.
U Kg se inace svi ljudi medjusobno znaju pa ti je lakse da razmenis skripte, iskustva itd a i manji je grad pa ces imati vise vremena za ucenje.
Ma da ja ne bih pisala ovako nasumice, najbolje da ti mene pitas sta te interesuje i ja cu ti odgovoriti. ok?
 
irrevocable:
da li neko zna ima li neki forum o ekonomskom faxu? vi ste ovde pominjali neki forum, ali onaj na adresi samog faxa - www.ekof.bg.ac.yu ne radi jer im trebaju moderatori...


Ako prijatelje ili kolege koji su na ekonomskom fakultetu ili su pak bili tamo upisani, obavestite iz o
novom projektu www.ekonomac.co.yu!

Svako ko trazi neke informacije o ekonomskom fakultetu moze ih naći na sledećoj adresi

www.ekonomac.co.yu
 
cao tuti!!!!!!!!
ja sam po prvi put sa vama.
Nadam se da cete mi pomoci da resim svoj mali problem.Zelim da upisem ekonomski fax pa me zanima koji od smerova je the best u smislu da je najperspektivniji.Ja se dvoumim izmedu 2, menadzmenta i bankarstva.
 
Moze li neko da mi kaze kakav je profesor Cerovic? (predaje osnove ekonomije) i zanimamae kakva je prolaznost kod njega na ispitu,koliko dobro treba da znam...i da li to sto mi on predaje znaci da ce mi on biti profesor koji ce da me ispituje na polaganju ispita..?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top