EKONOMSKA SKOLA SABAC

Bez uvrede...ali to je najgora shkola u shapcu zato shto su u njoj sve same fenserice.zato je ne volim.Mozete se ljutiti koliko hocete ali to je chinjenica...

Ne mogu a da se ne uvredim.....Zasto mislis da su sve same fenserice?Ok, ima ih dosta, i vise nego sto je potrebno na jednom mestu, ali ima i sasvim normalnih devojaka kojima nije jedini cilj u zivotu sto bolje i skuplje se obuci ili imati sto poznatijeg i lovarnijeg decka.........
 
Ne mogu a da se ne uvredim.....Zasto mislis da su sve same fenserice?Ok, ima ih dosta, i vise nego sto je potrebno na jednom mestu, ali ima i sasvim normalnih devojaka kojima nije jedini cilj u zivotu sto bolje i skuplje se obuci ili imati sto poznatijeg i lovarnijeg decka.........

Napisala sam da su sve fenserice zato shto su one u vecini... Ne zelim nikoga da vredjam ali to je chinjenica.I slazem se sa tobom da ima i normalnih devojaka... :D
 
Al ste vi svi lose prsli...
Idem u skolu, al necu da lazem, puna fenserki...
Slobodno me nadjite, stara skola, drugi sprat, prva ucionica levo, pitaj jel III-6 a onda pitaj za malog sto stalno nosi kapuljacu...
Eto, sad znate gde sam... :D
Hvala Bogu sto i ima zenski, sta bi mi radili ceo dan onda... :-D
 

Back
Top