"EH...."

Vragolasta Amfibija:
ja prosto ne znam sta da ti kazem...ne znam da li je bolje biti kucka koja ce daviti svog muzica i drzati ga na uzici ili biti razumna za njegove potrebe i dozvoliti da te prevari...pomisli samo,mislim da ti je to najmerodavije..sta bi on ucinio za tebe?cega bi se odreko zbog tebe i sta bi propustio?jer ljubav je vise davanje a manje uzimanje.
kad budes nasla odgovore na ova pitanja znaces sta da radis.
JA bih samo pitala a sta je sa nasim potrebama??? Sta ako se nama ukaze prilika da prevarimo...onda smo mi kucke a kad oni to rade to su potrebe..sve su to pravila koja postavljaju muskarci...zamisli samo scenario da je ona rekla da oce da se izivi , onda bi je verovatno nazvao raznim imenima ali pocinjem da shvatam...sve se to nama desava (u ovom slucaju njoj) zato sto znaju da mogu da se izvuku sa tom pricom, jer im mi to dozvoljavamo...e da mu kaze, ovom prvom..."duso sto mi se obracas, pa to si hteo...da se izivis...?" trcao bi za njom! Ali ako su tu jos emocije njoj (ili nama) je to ne moguce da uradimo , da ih od*...
To je moje misljenje...sorry ako nekom bas smeta

Cini mi se da Don't break the Oath (ako sam dobro napisala) ima lose iskustvo i da se zato malo gorcine oseca u postu ali je istina da postoje takve koje ne prepoznaju kvalitet kad im je pred nosom...samo ne treba generalizovati...ni u jednom ni u drugom slucaju...
 
postoje zanimljivija mesta od eurosalona kad imas 20....
mozda prosto smaras a to nema veze sa godinama...smorila bi i nekog ko ima 40....
 
Dont_Break_The_Oath:
PENTESILEJA:
.Zato je neko lepo ovde napisao da devojke(ali podjednako i momci) posle ne mogu da prepoznaju i zadrze neku dobru stvar koja im je ispred nosa...Zar ne? :cry:

Pa ja mesijanski to govorim stalno i maltene namecem neke stvari ali svi to vide ovde,bas ovde kao teoriju a ne kao mogucnost ostvarenja.
(izvinite svi zbog reci mesijanski,ali vi ste me proglasili egoistom)

Pa, dogovorite se za izlazak...sve se podudara :D
 
PENTESILEJA:
anakin:
postoje zanimljivija mesta od eurosalona kad imas 20....
mozda prosto smaras a to nema veze sa godinama...smorila bi i nekog ko ima 40....
Da,u pravu si..Verovatno smaram toliko da svi momci ostaju pored mene dugo.. :roll:
I ne zaboravi,mene je on odveo tamo.Ne ja njega.

E upravo zato Beogradu treba i IKEA! Mislim te plavo zute kombinacije su cudo - i Metro je plavo zuti a i tamo ima svasta nesto za kucu...
 
Dont_Break_The_Oath:
A je li to hoces da te i ovaj decko napusti?
Je li to prihvatas kao obrazac da se na kraju uvek ostaje sam?
Nemoj molim te,ako tako razmisljas onda ti sama ostavi njega i postedi sebe tih iluzija sta ako te ostavi.
I godine nemaju sa time nikakve veze,tacno je da ima onih koji bi da se izive,ali ima i onih drugih,sa malo tananijim slojem duha koji od samog pocetka teze ka ozbiljnim vezama.


Oath svaka cast majstore.
Citas mi svaku misao, samo sto znas to mnogo lepse od mene da kazes!
I za ono pre sto si rekao totalno se slazem.
Care ne znam ko si ni sta si, ali kao da si mojim zivotom ziveo!
8) SMEKERU :lol:
 
Ja ipak mislim da veliki broj ljudi samo nesto filozofira i da mnogo vremena provode sami sa sobom iz cega proizlaze mnoge pesimisticke ideje i stavovi.
Nadjite drugi hobi!

A veliki broj devojaka me bas nervira zato sto su zeljne price i kad se nema sta vise reci i prave pitanje tamo gde ga nema i gde je sve jasno.

A koliko primecujem i ja sa godina sve vise i vise imam neki pesimisticki stav koliko god se trudio da ostanem optimista.Kao sto neko rece:
"Deca u nicemu nadju sve, a odrasli u svemu nista!"
Zatu cu se truditi sto duze da ostanem "dete" bre!
:D :P :wink:
 
FICA_TDI:
Ja ipak mislim da veliki broj ljudi samo nesto filozofira i da mnogo vremena provode sami sa sobom iz cega proizlaze mnoge pesimisticke ideje i stavovi.
Nadjite drugi hobi!

A veliki broj devojaka me bas nervira zato sto su zeljne price i kad se nema sta vise reci i prave pitanje tamo gde ga nema i gde je sve jasno.

A koliko primecujem i ja sa godina sve vise i vise imam neki pesimisticki stav koliko god se trudio da ostanem optimista.Kao sto neko rece:
"Deca u nicemu nadju sve, a odrasli u svemu nista!"
Zatu cu se truditi sto duze da ostanem "dete" bre!
:D :P :wink:

E tako se to radi i prica.
Svaka cast majstore.Ali zaboravi pesimizam,pa pogledaj mene,imao sam sjajnu priliku da se zaglavim u tom istom pesimizmu,ali necu bre,necu,hocu da zivim onako kako ja hocu.
Pozdrav.
 
Ovo sto si ti napisala se neverovatno poklapa sa nekim mojim razmisljanjima i iskustvima.
Ljudi su dvolicni, sa jedne strane bi se vezali za neku super osobu i teze tome, zive za to. I onda se skontaju sa nekom takvom osobom, i onda posle nekog vremena neki ih djavo nagoni da idu dalje, da upoznaju nesto novo, da im se desava nesto...jednom recju da zuje. Ti si to primetila kod muskaraca ali ja ti kazem da je isto tako i kod devojaka.

Recept kako nekome objasniti da je sve sto zeli ovde a ne tamo negde je misteriozan. I ne bi sad da ti govorim recept koji ni ja nisam siguran da znam.
Vidi ti si sada mozda povredjena i u dilemi da li da postanem "kucka". Ja ti kazem nemoj!
No cinjenica je da ljudi sa godinama i iskustvom, postaju svesni nekih stvari i znaju da cene prave vrednosti.

Samo nemoj preterano zuriti i prenametati mu nesto. Normalno je da se imaju strahovi od neizvesne buducnosti. Nema tu "ako imas petlju", to ti je tako kako je. Tiha voda breg roni.
Mnogo zrelo razmisljas za 20 godina.
 
Pera_Zdera:
Ovo sto si ti napisala se neverovatno poklapa sa nekim mojim razmisljanjima i iskustvima.
Ljudi su dvolicni, sa jedne strane bi se vezali za neku super osobu i teze tome, zive za to. I onda se skontaju sa nekom takvom osobom, i onda posle nekog vremena neki ih djavo nagoni da idu dalje, da upoznaju nesto novo, da im se desava nesto...jednom recju da zuje. Ti si to primetila kod muskaraca ali ja ti kazem da je isto tako i kod devojaka.

Recept kako nekome objasniti da je sve sto zeli ovde a ne tamo negde je misteriozan. I ne bi sad da ti govorim recept koji ni ja nisam siguran da znam.
Vidi ti si sada mozda povredjena i u dilemi da li da postanem "kucka". Ja ti kazem nemoj!
No cinjenica je da ljudi sa godinama i iskustvom, postaju svesni nekih stvari i znaju da cene prave vrednosti.

Samo nemoj preterano zuriti i prenametati mu nesto. Normalno je da se imaju strahovi od neizvesne buducnosti. Nema tu "ako imas petlju", to ti je tako kako je. Tiha voda breg roni.
Mnogo zrelo razmisljas za 20 godina.

evo konacno da se javi neko,i to jos i musko,ko zna o cemu pricam a ne iznosi neke komlikovane teorije..
jer na kraju i ta stvar,kao i sve drugo u zivotu je jako jednostavno,samo ga mi zakomplikujemo..
ja znam da moja predhodna dva decka nisu otisla zato sto im nisam valjala.Ocigledno da postoji taj neki crv u vasoj glavi,verovatno nekada i u nasoj,zbog kojeg bezimo od te neke odgovornosti koja se namece u duzoj vezi..
nisam ja kriva sto ne volim da puno menjam momke i sto mi je sve u zivotu lepse kada imam neku finu osobu pored sebe..i da,jesam povredjena jer necu vise da slusam te price kako sam fina ,dobra,tra la la a onda put pod noge,i da,ja bih takodje volela da mogu da izlazim,da se zajebavam,da svako vece budem sa drugim deckom,hvala Bogu,moze mi se,pa bih onda verovatno njima doslo iz dupeta u glavu pa bi se vratili iz "tog zivota" tamo odakle su i posli..
nazalost,to bas i nije moj stil..
lepo si rakao,da mu ne namecem nista,ali problem je sto je to kod mene obrnuto..
konkretno,ovaj decko sa kojim sam sada je poznati sportista i on je taj koji forsira taj zivot u dvoje,planira da idem sa njim kada ode iz zemlje,pa racunam ajde,bice valjda ok..
ali opet tu je i cinjenica da je poznat,da mu se mnogo toga moze u zivotu,a ja nazalost,poucena predhodnim iskustvom ne mogu da se puno opustam jer se sa vama nikada ne zna.
 
Sve sam ja tebe lepo razumela i sve je to ok, ali nekako citajuci taj post shvatila sam da je on taj koji inicira od zivota u dvoje pa sve ostalo.Imam utisak da ti ipak nisi sigurna sta trenutno zelis,jer da jesi ne bi imala nikakvu sumnju kako u vezi s tobom tako i s njim.Takodje mislim da se plasis da ne budes ostavljena,jer je poznat i moze da ima svaku kako si rekla,sto bi tebe opet dovelo u jos jednu razocaravajucu situaciju,koju ne voli niko,kao i ti.Mislim da treba malo vise da imas sigurnosti u sebe,jer ces samo tako prestati da se opterecujes stvarima koje i nisu tako bitne i zabrinjavajuce kao sto mislis i da uzivas u zivotu maksimalno. Zivot vremenom sam pokazati da li je strah bio opravdan i da li je ta ljubav bila For Ever And Ever ili samo nesto sto ce ostati u lepoj uspomeni.
 
Hellen:
Vragolasta Amfibija:
ja prosto ne znam sta da ti kazem...ne znam da li je bolje biti kucka koja ce daviti svog muzica i drzati ga na uzici ili biti razumna za njegove potrebe i dozvoliti da te prevari...
pomisli samo,mislim da ti je to najmerodavije..sta bi on ucinio za tebe?cega bi se odreko zbog tebe i sta bi propustio?jer ljubav je vise davanje a manje uzimanje.
kad budes nasla odgovore na ova pitanja znaces sta da radis.


Ово ''дозволити да те превари'' ми тако запарало уши! Мислиш да ће тражити дозволу за то? :lol:
Испада као да толерантне девојке мушкарци варају, а роспије не смеју, шта ли? :roll:

Одговор на тему: ако се нису иживели боље да то учине сад него да им то падне на памет кад дође брак и деца!
DA,DA,on ce sve tebe da pita : dali sam se dosta iziveo a ti ces da mu kazes,jesi duso,jesi...sad cemo da se vencamo i dosta ti je i nema da me varas jesmo se dogovorili...e sad posto ti to nece pasti na pamet,naravno,mozes da izlazis sa drugim zenama na pice,da se porukate i sl.cak i ako te na delu uhvatim da se sexash sa drugom...ti to ustvari ne radis...neeeeeeeeeeeeee...jer si se iziveo pre braka !!!
 
PENTESILEJA:
Pera_Zdera:
Ovo sto si ti napisala se neverovatno poklapa sa nekim mojim razmisljanjima i iskustvima.
Ljudi su dvolicni, sa jedne strane bi se vezali za neku super osobu i teze tome, zive za to. I onda se skontaju sa nekom takvom osobom, i onda posle nekog vremena neki ih djavo nagoni da idu dalje, da upoznaju nesto novo, da im se desava nesto...jednom recju da zuje. Ti si to primetila kod muskaraca ali ja ti kazem da je isto tako i kod devojaka.

Recept kako nekome objasniti da je sve sto zeli ovde a ne tamo negde je misteriozan. I ne bi sad da ti govorim recept koji ni ja nisam siguran da znam.
Vidi ti si sada mozda povredjena i u dilemi da li da postanem "kucka". Ja ti kazem nemoj!
No cinjenica je da ljudi sa godinama i iskustvom, postaju svesni nekih stvari i znaju da cene prave vrednosti.

Samo nemoj preterano zuriti i prenametati mu nesto. Normalno je da se imaju strahovi od neizvesne buducnosti. Nema tu "ako imas petlju", to ti je tako kako je. Tiha voda breg roni.
Mnogo zrelo razmisljas za 20 godina.

evo konacno da se javi neko,i to jos i musko,ko zna o cemu pricam a ne iznosi neke komlikovane teorije..
jer na kraju i ta stvar,kao i sve drugo u zivotu je jako jednostavno,samo ga mi zakomplikujemo..
ja znam da moja predhodna dva decka nisu otisla zato sto im nisam valjala.Ocigledno da postoji taj neki crv u vasoj glavi,verovatno nekada i u nasoj,zbog kojeg bezimo od te neke odgovornosti koja se namece u duzoj vezi..
nisam ja kriva sto ne volim da puno menjam momke i sto mi je sve u zivotu lepse kada imam neku finu osobu pored sebe..i da,jesam povredjena jer necu vise da slusam te price kako sam fina ,dobra,tra la la a onda put pod noge,i da,ja bih takodje volela da mogu da izlazim,da se *,da svako vece budem sa drugim deckom,hvala Bogu,moze mi se,pa bih onda verovatno njima doslo iz dupeta u glavu pa bi se vratili iz "tog zivota" tamo odakle su i posli..
nazalost,to bas i nije moj stil..
lepo si rakao,da mu ne namecem nista,ali problem je sto je to kod mene obrnuto..
konkretno,ovaj decko sa kojim sam sada je poznati sportista i on je taj koji forsira taj zivot u dvoje,planira da idem sa njim kada ode iz zemlje,pa racunam ajde,bice valjda ok..
ali opet tu je i cinjenica da je poznat,da mu se mnogo toga moze u zivotu,a ja nazalost,poucena predhodnim iskustvom ne mogu da se puno opustam jer se sa vama nikada ne zna.
Nema dvoličnosti, stvar je imanja iskustva. Ti imaš fruku da ti se ne ponovi scenarijo! To što je poznat, nemora ništa da znači, zavisi kako je vaspitan. Ali, ako ti budeš bila bez ambicija, i pretvorila se u ženu koja sedi kući i plete sokne, i sve može, e onda računaj na raskid i prevare. Hvala Bogu te je ambiciozan, ali ti moraš da pariraš, ne zato što ćeš biti biznis kučka, nego jednostavnodržati do sebe. Ko nezna da ceni ono što imaš i pružaš, shvatiće kasno. A gde se tebi žuri? Veruj u sebe i doći će pravi, koji zna šta ima pored sebe. Prestani da strahuješ, i nikada nemoj biti kučka. Obiće ti se kasnije o glavu. :!:
 
Meni je malo falilo.Jedino je falilo sto je decko hteo sam sve da zavrsi, a ja sam kao lutkica.To je bio Igor.Doslo je do dela u nasoj vezi kad je trebalo da bude "Nemam pojma ja, nemas pojma ti ali bebiron je tu" i valjda da se udam za njega, ako je on to tako planirao, ali zato sto sam ja kao i uvek izbegla da zatrudnim, on je i sam zakljucio da i nije bio pravi trenutak za nas dvoje da se vencavamo, pa je malo plakao, rekao mi je "Prava si ali sta cemo ti i ja da radimo?" a ja sam imala ideju ali on nije naucio da radi ono sto ja predlozim nego je naucio da radi ono sto mu predloze one devojke iz rodnog sela njegove majke, verovatno zbog toga sto se takve veze poduprete tim porodicnim vezama, ima postovanje prema familiji svoje majke, iako je bio goov da se ozeni sa mnom! A plasi se od drugih i slusa druge.To je uzas. Ja sam plakala malo vise od njega, a onda sam pustila gospodjice da preuzmu, uz jos malo komplikacija, jer se ono sto se jednom zapetlja ne raspetljava lako samo obicnim raskidom.
 
A onda sam ja jednu od te dve ideje koje sam imala detaljno razradjene za Igora ali nisam mu ih mogla predloziti jer kad se sastave dva razbesnela uplakana andjela kakvi smo bili on i ja tada, onda nema dogovora, a dogovor kucu gradi, i onda sam ja jednu od te dve ideje predlozila Dusku, mesec dana kasnije, i odmah je upalilo, odnosno ideja je, ispostavilo se, bila prava. :D
 
Pera_Zdera:
Hehe ko sad ima strahove. Obadvoje.
Da nikad se ne zna sa nikim kako sa muskim tako i sa zenskim...to je vec stvar poverenja imas li ga ili nemas.


ni sa kim... izvini, al ima neshto shto me jako iritira kad vidim ovakvu greshku, i uvek moram da ispravim :-D

Pentesileja - svaka tebi cast sa 20 god, kad tako razmishljash, al da ti ja kazem neshto.... previshe razmishljash i time bzvz komplikujesh stvari, koje ne moraju da budu tako komplikovane!
 
PENTESILEJA:
"UZMI SVE STO TI ZIVOT PRUZA" a o vezivanju misli kasnije...Zar tako ne razmisljate svi?
NE, NE RAZMIŠLJAMO SVI TAKO!
Mi fine devojke bas nemamo srece...
Kako takvi nježni cvjetići uvek pronađu hajvana, nije mi jasno...

Isto se pitam i za sebe, kako ovakav "pravednik" uvek naleti na budaletinu kojoj je i sve malo... 8-)
 
iskreno,najvise mi se dopalo kada kazes:".Retko se osobe pronadju i poklope.Imamo problem da nadjemo normalnog decka za razgovor a ne za zivot"
velika je to istina.
a sto se teme tice,mislim da neko sazrije u 18god,neko u 30god,a neko nikada!
 

Back
Top