E, pitam ja vas...

Ja mislim da ipak banalizujete.Znam da me voli,da budem iskren ne vjerujem da me vara,ne tvrdim,prosto...
Moguce da je to odraz nekog drugog psihickog nedostatka,neuroza,tako nesto...
Nije problem u drkanju...i to radim...al mi nedovoljno...
I onda,uz koju casicu,ako se ukaze prilika,jednostavno ne mogu da se uzdrzim..A nisam bas ni tinejdzer vise..
Ne predstavljam sebe kao jebaca nekog ovdje,pitam samo za misljenje.
Veza je uspjesna po svim parametrima,opet kazem koliko moze biti na daljinu,meni je super sa njom.Vrijeme koje provodimo zajedno je kvalitetno,umijemo da unesemo raznolikost i u telefonske razgovore,nije rutina...
Da li se sve moze pripisati neizivljenosti,nezrelosti i manjku karaktera?Ima li u psihoanalizi naziva za ovaj fenomen?
 
moje srce:
pade mi na pamet ona radoviceva: volite se i kad niste zajedno. to je prava ljubav. ko se voli samo kad je zajedno, taj ne pravi pitanje sa kim je.

mada sam ocito promasila temu.
Sasvim je moguce da si u pravu.Mozda je to sustina.Mozda sam ja u prirodi nezreo za vezu...jos uvijek.Mozda je samotnjastvo moje prirodno stanje,ali mi ego ne dozvoljava da nju pustim da ode..
Mozda ja sa svojih skoro tridest nisam formiran muskarac.
 
U_R is back!!!:
Svaka cast za ovo,ali stvarno SVAKA TI J.EBENA CAST!!!!!dugo nisam cuo nesto ovako pametno,u principu sam to znao samo nisam umeo da pretocim u reci kako valja.
Ja ako ne svrsim(bilo masturbriranje ili sex u pitanju) ja postajem gadno hiper-aktivan!!
Uglavnom ne prodje dan a da ne svrsim barem jednom


Fala :D bash sam pametna :) zar ne? :lol: hehe... :)
 
pin up:
Imam golem problem.Iskreno,navikao sam na redovan sex.I znaci mi,i u vezi i kad nemam curu.Trenutno je imam,dugo smo zajedno,sve je u redu i volim je.
Sticajem okolnosti, ona studira u drugom gradu, a ja upoznajem svoju novu prirodu,jednostavno ne mogu bez sexa,ne mogu da se suzdrzim.Iz tih se avantura vracam potpuno emotivno neokrnjen, ali i sa grizom savjesti..Pa opet nastavljam dalje.Bukvalno kao fizioloska potreba!
Pitam ja vas,dezurni sexolozi,da li se sve moze suzbiti snagom volje?!Da li je u pitanju samo manjak karaktera ili jednostavno ima ljudi koji ne mogu da suzbiju tu potrebu,bez emocija,cist surovi sex?!
Ljudi,kao sto znamo ne mogu snagom volje da suzbiju fizioloske potrebe,glad,zedj,nuzdu...Da li se ovo moze analogno primjeniti i na potrebu za sexom?!
Da li je ovo samo uzas promiskuiteta i da li meni ima spasa ili je to moja konstanta?



Batice,ocigledno je:

1.da je ne volis
2.daleko od ociju daleko od srca
3.imas slab karakter
4.nema ti spasa
 
4.nema ti spasa

E ti kad lupish ..

Da li je ovo samo uzas promiskuiteta i da li meni ima spasa ili je to moja konstanta?

Ma kakva konstanta, pa svi se mi menjamo s godinama i ono shto ti je sada vazno ne znachi da ce biti kroz 10 godina. Menjamo ukus (u odabiru partnera, prema odevanju, .. recimo) menjamo prioritete, menjamo nachin razmishljanja, i josh shtoshta .. kakva konstanta ..
 
Vesela_zena_beogradska:
E ti kad lupish ..



Ma kakva konstanta, pa svi se mi menjamo s godinama i ono shto ti je sada vazno ne znachi da ce biti kroz 10 godina. Menjamo ukus (u odabiru partnera, prema odevanju, .. recimo) menjamo prioritete, menjamo nachin razmishljanja, i josh shtoshta .. kakva konstanta ..




Ja bih rekao da ti nisi izasla jos ni iz puberteta,pa jel znas ti onu "vuk dlaku menja..."
Imam ja takvih ortaka,tesko se te stvari menjaju.
 

Back
Top