DZIP / SUV


Постоји верзија са округлим фаровима и ова са правоугаоним. Овај са правоугаоном фаровима има хибридни погон, док овај са округлим фаровима има дизел мотор.


Lep i skup auto.
I novi 4Runner izlazi uskoro, kažu da će biti jako sličan, a nešto jeftiniji.
Inače u USA, dolaze samo sa 4 cilindra i hibrid verzijom, sto je razočarenje. V6 je bio zakon. Evropa vidim i dalje ima dizel verziju
 
Takvi auti i treba da se voze na terenima a ne po gradu.
То је тачно, али не возе их сви по блату и њивама. Док се нису појавили лажни џипови, прави су се возили по путевима. Пајеро, ленд крузери, патроли, ленд ровери, фронтере и остали, а возили су их мафијаши. Е онда су за њих направили Х6, Х7, ГЛЕ и остале лажне џипове, да могу да возе нешто велико.

Ко је возио ладу ниву, зна колику буку производи док се креће аутопутем. Ту буку највише производе трансмисија и гуме. Када се креће ван путева, вожња постаје удобнија.
 
Lep i skup auto.
I novi 4Runner izlazi uskoro, kažu da će biti jako sličan, a nešto jeftiniji.
Inače u USA, dolaze samo sa 4 cilindra i hibrid verzijom, sto je razočarenje. V6 je bio zakon. Evropa vidim i dalje ima dizel verziju
Није скуп у поређењу са другим возилима. Јефтинији је од мерцедеса Г гласе и још неких модела.
 
Neko umre komšije odmah maznu auto.
Ја могу из личног искуства да кажем да сам звао неке огласе, где су се јављали људи који су "узели" ауто од рођака и др. лица и сада га продају. Нејасна ситуација око власништва и документације. Они тврде да могу да ми продају кола и да изврше пренос власништва.

Нисам купио.
 
Ја могу из личног искуства да кажем да сам звао неке огласе, где су се јављали људи који су "узели" ауто од рођака и др. лица и сада га продају. Нејасна ситуација око власништва и документације. Они тврде да могу да ми продају кола и да изврше пренос власништва.

Нисам купио.
Otmu nekome kao dug pa pokušavaju da prodaju sa pričom "evo ti broj pa se dogovori oko prenosa" i slične munje. Na br se javi drugar lopov i kada uzmu pare nema više nikoga.
 
Tačno buka u ladi nivi preko 100 je nesnosna od transmisije. Tu je loše kod lade što 4x4 ne može nikada da se isključi pa je zato buka.
Не само бука, већ и загревање. Простор око мењача се греје.

УАЗ 469 може да искључи 4х4 погон и да тера само са задњом осовином. Стара верзија је имала редукцију, а најновији има блокаду задње осовине. Тако је исто и са "буханком".

Измена:

Нисам возио брже од 90 км/ч.
 
Ја сам то поставио због буке, која је измерена при брзини већој од 70 км/ч, да би људи знали о чему причам.

Постоје људи који стављају "ћелоустоун" гуме на ладу како би смањили буку, али онда не могу да савладају никакве препреке ван пута.
 
Није скуп у поређењу са другим возилима. Јефтинији је од мерцедеса Г гласе и још неких модела.

Mercedes G nije ista klasa, i još je 3x skuplji. Ovde u najjačoj verziji je oko $270k, a Toyota oko $100k

Svi automobili su dosta poskupeli posle kovida, ozbiljno razmišljam da počnem da kupujem 3 godine stare, vraćene posle prve ture lizinga
 
Mercedes G nije ista klasa, i još je 3x skuplji. Ovde u najjačoj verziji je oko $270k, a Toyota oko $100k

Svi automobili su dosta poskupeli posle kovida, ozbiljno razmišljam da počnem da kupujem 3 godine stare, vraćene posle prve ture lizinga
Г ваген је у почетку био замишљен као теренски аутомобил високе проходности, баш као и ленд крузер. Он и сада може да иде ван путева, иако маса мисли да то није тако.

За ово друго те подржавам, само треба бити опрезан.
 
Г ваген је у почетку био замишљен као теренски аутомобил високе проходности, баш као и ленд крузер. Он и сада може да иде ван путева, иако маса мисли да то није тако.

За ово друго те подржавам, само треба бити опрезан.

mi imamo neki mercedes , pa smo povremeno u dealership. G model se trenutno prodaje samo u luksuznoj verziju, sa motorima, gumama i opremom koja svakako nije više prioritetna za off road. Nekad bio takav auto, sad je statusni simbol, iliti da svi znaju da imas pare
 
Nemam pojma, navodno ništa nije izgubio od sposobnosti.
Ima na youtube testovi, nisam još pogledao da budem iskren.
Isto si uradili i sa 4 Runner i Tacoma, svuda taj 2.4 motor
Ja imam Tacoma sa 3.5 V6 motorom i to je malo za toliki auto
U Americi kazu da im je malo kad auto ima 300 konja a sve ispod toga i ne smatraju za auto.
 

Back
Top