Dva i po muškarca (Two and a half men)

Čarli Šin se vraća u "Dva i po muškarca"?


Pravi Čarli Harper je spreman kao "zapeta puška"! Još samo da ga producenti pozovu...

Svet nije prežalio odlazak Čarlija Šina iz serije "Dva i po muškarca". Sada, kada je snimanju skoro kraj, Šin bi da se vrati u seriju! "Vratio bih se sto odsto, samo kada bi me producenti primili nazad", rekla je nekadašnja zvezda serije E!kanalu.

"Uradio bih to na dostojanstven način - u maniru u kojem se trenutno snima serija, ali na način koji bi rekao da sam i ja nekada bio tu. Ko zna? Moguće je da producenti upravo sede i smišljaju način da me vrate u seriju", rekao je glumac koji je "ubijen" 2011. godine nakon svađe sa producentom Čakom Lorom i pretnje da će tužiti studio za sto miliona dolara.

Iako zvuči neverovatno na više nivoa - ko bi primio nazad glumca koji je "pljuvao" sve živo od producenata, preko glumaca i još uz to pretio tužbom, a i pitanje "uskrsnuća" bi moglo da predstavlja problem, šanse da se Čarli Šin vrati u ulogu Čarlija Harpera su male. Izvori bliski producentima tvrde da od cele te priče "nema ništa", kao i da nije bilo govora o njegovom povratku u "Dva i po muškarca".

Ipak, u maju ove godine je predsednica televizijske mreže Nina Tasler, otkrivajući da se snima poslednja sezona serije, rekla da tvorac serije Čak Lor već ima nekoliko ideja o kraju, među kojima je i nekoliko iznenađenja - "ne znam da li je povratak Čarlija Harpera jedno od njih...".

Od kako je Čarli Harper napustio "ovaj svet", tačnije Čarli Šin seriju, na njegovo mesto je došao Volden Šmit (Ešton Kučer), kojeg je Šin neprestano ismevao na društvenim mrežama.

A producenti su najavali pederluk na kraju serije...navodno Volden i Alan treba da se venčaju :bljak:
 
najdebilnija serija koja postoji. Stosevi su moronski a publika koja se cereka kao imbecilna svaki cas jos gora.

- - - - - - - - - -

Odgledah u zadnje 2 nedelje 4 epizode i ono je stvarno užas !!!
Na šta ono liči...pederluk od serije...Miley Cyrus u seriji???Samo još onaj slinavac Biber fali da se pojavi !
I ne znam šta uopšte Berta tamo sada traži?Ona je posle Čarlija legenda ove serije.

Uf ko da su prve sezone sa Shinom nesto...
 
Репризирају старе епизоде :heart:

Оне нове су стварно превише геј за мене.

Чарлијева ћерка, ова двојица мало-мало па нешто замишљају, асоцирају, булазне, придружује им се понекад и онај докторчић...

За мој желудац превише.
 
Naravno da je moje misljenje. Serija je jadna do bola. Ne vidim sta ima smesno u tome kako dva giliptera provode dane u nekom tzv americkom snu koji ne postoji :D

Који амерички сан?

Писац џинглова има кућу на плажи, а његов брат који се, гле чуда, усудио да се разведе, нема кров над главом ни гаће на гузици.

Шта је ту амерички сан?

Серија је духовита, глумци су симпатични, некад је доведено до апсурда, али не један заиста пријемчив начин.

Е, сад, неки људи не воле ни енглески хумор, а ја га обожавам.

Дакле, ствар укуса.
 

Back
Top