DVA FAKULTETA U ISTO VREME

Imam jedno pitanje? Prosle godine sam upisao fakultet u Beogradu i stigao sam do drugog semestra.Posto se nisam pronasao na tom faksu odlucio sam da ove god upisem drugi fakultet u Beogradu.E sada taj faks koji planiram da upisem ove godine zahteva podnesenje orginalnih dokumenata na uvid i fotokopija koje zadrzava.Problem je u tome sto samo na diplomi na kojoj pise da sam polozio maturski je udaren pecat fakulteta koji sam upisao prosle god.Pitanje, da li ce ovi kada budem podnosio dokumenta za polaganje prijemnog trzaiti od mene ispisnicu sa prvog faksa(bio sam na budzetu) ili ne, ili jednostavno mogu da kazem da stigao do drugog semestra i da ne planiram da nastavim studije? Ili jednostavno mogu da odem do srednje da trazim da mi ponovo izdaju diplomu o polozenom maturskom radu i da nju odnesem prilikom podnosenja dokumenta?Hvala!:think:
 
Što se tiče dokumentacije, ne bih ti mogao reći. Međutim, pošto sam u nešto sličnoj situaciji, i skoro se lično raspitivao o sličnim idejama, ono što mogu reći je da ne bih trebao očekivati budžet ikada opet. Ministarstvo je odlučilo da niti možeš imati dva fakulteta istovremeno, niti jedan za drugim kao budžetski student. To rečeno, i sami priznaju da se ima slušajeva ovakvih upisa, jer nema standardizacije, među ustanovama. Sve zavisi na koga naletiš.
 

Back
Top