DUZNICI STRANIH BANAKA UJEDINIMO SE

Bogami, drag(a)i Oggy, ovo je definitivno zemlja cuda, pa je sve moguce. Jos ako radikali dodju na vlast, eto ti ambijenta da se jedna ovakva svinjarija (mislim na nevracanje pozajmljenog) proklamuje u zvanicnu drzavnu politiku kojom ce se animirati najbedniji slojevi drustva, a koji su istovremeno i najdisciplinovaniji biraci radikala. Zaista, ne znam koliko imas godina, ali ovde je stvarno moguce da i nemoguce postane moguce.
 
Ugrubo, to ti je najslicnije lizingu, ali jeftinije...i nikad ne otplatis auto vec je on vlasnistvo banke koja ga proda na aukciji npr. kad tebi vise ne treba.
Znaci ako firma hoce da ima stalno nova vozila moze da uzme tu varijantu(ali ta vozila nikad nece biti njena);)

Kako nikad??Nije firma,fizicko lice...Mislim,kako god,ok.ALi ne kapiram,otplatis auto,za recimo tih 5 god i nikako ,ni u kom slucaju ne mozes ...ga zadrzati???Ne postoji varijanta da se prepise na tebe posle???
 
Pa sta ne kapiras, ako je rata za lizing na 5 godina 300eur, ovo placas npr.100 i teoretski bi ga otplatio za 15god, ali posto to nije lizing nikad ga ne otplatis, ali se vise isplati ako za 5-10god zelis da ga zamenis jer posle 5 god si isplatio 1/3auta i ponovo uzomas nov. Znaci za cenu novog auta ti za 15god uzimas TRI...kome je bitno da stalno ima NOV auto to vise odgovara.

Sto se tice otkupa i prepisivanja, mozda i postoji neka stavka, ali zasto bi isao na tu varijantu a ne na lizing ili kredit...Plus za fizicko lice lizing je losiji jer se registracija placa za firmu-skuplja je dosta...
 

Back
Top