Dunja Ilić

Gordoncice, ti bese ista ona sto nas ubedjivase na tamo nekoj drugoj temi da je DIVA (citaj JK) extra
a da Ramstajn ima ocajnu muziku?
Nije onda ni cudo sto ti se ovo dopada...
al opet, svako ima svoj ukus...
 
il su joj cale i keva neka muda ili je profi ku.rva
msm otkud 19 godisnjakinji lova za ono izivljavanje
spotove knjige promocije
tripuje se da je kompozitor i tekstopisac i pisac
i kao neki skandali sekte
imala je tezak zivot
mada ima slusljivih pesama ali ne toliko da skinem cd i slusam
 
Danas sam se upoznala sa likom i delom gorepomenute estradne umetnice.

Talentovana mlada dama. Napisati četiri knjige (ej četiri) sa 18 godina to je nesvakidašnji uspeh.
Mora se zanemariti činjenica da su knjige neko sranje 100% i da nemaju veze sa životom.

a ti si pročitao/la makar jednu od te četiri knjige pa stoga bacaš takve činjenice ?
ja jesam. pročitala sam "sat" i mogu reći samo da mi se ne svidja : )
 
Meni se ova Dunja gadi. Prvo mala je burzujka roditelji su joj sve omogucili u zivotu. Tako moze da pise neke bezvezne knjige i da pravi (glupe) pesme. Ima 18 godina,zivi sama u kuci od 10000 kvadrata.
 
Svi gledaju kao "Wow, postala takva pevacica sa 18" Pa to znaci da nije postala poznata zbog talenta! Ne mozes sa 18 postati poznat zbog talenta. Znaci il' je ku_rva il' su joj roditelji uzasno bogati i nemaju trunku mozga.
By The Way... Prvi put sad cujem za nju i pateticna je...
 
Ne mogu da verujem da postoji tema o njoj.
JK penzionisi se, dobila si naslednicu.
Da li ste mozda culi kako ona peva, tekstovi katastrofa ( mozda sam i ja glupa pa ne kapiram poeziju), ali za spotove svaka cast, solidno su odradjeni.
Da, da cula sam da pise knjige, i kao neko ko se bavi pisanjem samo zbog finansijskih razloga nije uspeo nista da objavi, dodje mi da popalim sve sto sam ikada napisala.
Njen moto: Nek se prica o meni, nije bitno sta.
Bogat tata, pa joj se moze. Ima na Youtub-u snimak emisije ,,Biljana za vas", bili su kod nje na kafici.
Sto se tice ,,Sefice podzemlja", jedino mi se ta pesma dopala, moze da prodje za ekstazu u nekoj diskoteci, dok muvas pogledom decka prekoputa.
 

Back
Top