Дулић: БОРБА ПРОТИВ СРС ВАЖНИЈА ОД УСТАВА

Oximoron:
Primitivno je suditi o ljudima prema njihovom poreklu.Mada,vecina radikala je primitivna,te se uopste ne cudim.
Da sada rezimiramo:IDM je ovde iznela stav da je najbitnija stvar da se nikako ne sprece evropske integracije.A radikali upravo to pokusavaju.
Sta je tu lose?
Upravo su radikali ovde stranka koja radi protiv Srbije,pokusavajuci da prekine integracije.
I gde je ovde ona pogresila?
Nigde,samo ste previse mali ljudi da biste to shvatili.

А је ли велики човече, да ли ти можеш да прихватиш живот и без интеграција.
Иначе, како постављаш ствар је логична:
1. Најважнија ствар су интеграције
2. Они који коче су терет
3. Ајде онда да их ућуткамо да би ишле интеграције.

Остаје само питање тачке један, а богами и тога да ли би се интеграције спроводиле седмом брзином да нема тамо неке опозиције. Укључите мало кефало...

п.с. Да ниси испочетка оно "мали" писао већим словима?
 
Па има неких који мантрају како је Америка изнад свих... Иначе слажем се са тобом да радикали нису алтернатива - осим тога они су формално за европске интеграције, што ће рећи да нису ни начинили ментални напор сагледавања неке друге визије.
У таквој ситуацији боље је бирати некога ко би бар наведеним путем ишао.
 
Имам резерви према власти демократа, с обзиром на време ДОС-а. Истина то нису биле само демократе. Такође Тадићеви сарадници Ђилас, Шапер и компанија ми не делују баш нешто јаки. Влаховић је ОК, и Богдановић добро ради мада ми иде на нерве.
А код Тадића минајвише смета што не знам да ли државни или страначки председник.

Мој закључак је да још није зрело да једна странка/опција сама има власт, да су потребни корективни фактори. Да се не би претерано занели неки "јакобинци" који ће лако ући у ДС или довољно близу. Нисам видео да је та странка направила икакав отклон од њих од када је решено ко води странку. Као да им рецимо политика ЛДП не смета, само им је сметало да Чеда угрожава Тадића. То је моје мишљење.
 
Рекох већ:
А код Тадића ми највише смета што не знам да ли државни или страначки председник.

А и некако само узима у обзир кад је угрожен неко из "Друге Србије"... могао је рецимо да се огласи поводом измишљотина да је Тома Николић убијао у Антину. То би био џентлменски гест.
 
Duh Sekire:
Па има неких који мантрају како је Америка изнад свих... Иначе слажем се са тобом да радикали нису алтернатива - осим тога они су формално за европске интеграције, што ће рећи да нису ни начинили ментални напор сагледавања неке друге визије.
У таквој ситуацији боље је бирати некога ко би бар наведеним путем ишао.
Sto li sam ovoliko iznenadJena :confused:
Jos da nam rece KOGA da biramo, pa da se malo umirim :roll:
 
DS: Povućićemo svog predstavnika

Demokratska stranka najavila je danas da će povući svoju članicu delegacije Skupštine Srbije u Parlamentarnoj skupštini OEBS-a Gordanu Čomić ukoliko u delegaciji ostane poslanik Srpske radikalne stranke Zoran Krasić. U saopštenju, DS navodi da je neprihvatljivo da Srbiju predstavlja "čovek koji širi govor mržnje i za koga se ne zna da li će se na zasedanju OEBS-a pojaviti u majici sa likom Šešelja, Karadžića ili Mladića".

:):):):):):):)

Ma ovaj Krasic je legenda :)
 

Back
Top