Дс и њихова лажна демократија.

GILE_88:

А Ти ГИЛЕ 88 си после свега 11(једанаест) порука од којих су 10 на подфоруму "она тражи њега" - а регистровао си се пре два дана и закључио да треба на подфоруму ПОЛИТИКА ДА НАПИШЕШ - ПОЛИТИКА СТОП ! Чији ли си клон зомбирани човече?
:razz: :razz: :razz:
 
-Dimitrije-:
Хвале се да су некакве демократе, да су толерантни, пријемчиви за туђе мишљење...Али само пробајте да им контрирате! Управо они имају тотално хитлеристички начин размишљања (али за Србе много гори него Хитлер), за њих постоји само „entweder - oder”. Или си тотално укалупљен у њихову идеологију и њихово виђење демократије, или си фашиста, расиста, нациста, шовиниста...Никакве чињенице, никакву реалност која не иде у прилог њиховој идеолошкој поставци они не прихватају, и никаквог одступања од њиховог пута нема.Слобода говора да, али само за њих и њихове истомишљенике. Живе у уверењу да су весници месијанске идеологије и без и трунке размишљања би физички ликвидирали све неистомишљенике уколико би им се дала прилика. Дискусија са таквима је бесмислена, они хоће само да држе монолог.

Демонократе су се мало за*ебали, мислили су да неће и по њима да пукне, али и они ће пасти као жртва сатанистичком западу
 
"...'oću i ja nešto da kažem za televiziju..." Nevezano za stavove drugih učesnika, dopada mi se naslov koji je Dimitrije izabrao. Nervira me ta DS-dvoličnost...Kad su J.Kasa i ostali drekači dizali frku po Vojvodini, DS-ovci su ćutali k'o pitchkitze, zato jer su koalicioni partneri, znači milija vlast od mogućeg međunacionalnog sukoba...Sada se to ponavlja, samo sa Karićem, jer su i sa njima u koaliciji...Večeras su saopštili na konferenciji za štampu nešto u stilu "...vlada pada, pa zato kinje jadnog Bogija..." Znači, sa DS-om u koaliciji možeš da radiš šta hoćeš, oni će te uvek braniti, podržavati ili jednostavno praviti blesavi...Divota...
 
eremita:
А Ти ГИЛЕ 88 си после свега 11(једанаест) порука од којих су 10 на подфоруму "она тражи њега" - а регистровао си се пре два дана и закључио да треба на подфоруму ПОЛИТИКА ДА НАПИШЕШ - ПОЛИТИКА СТОП ! Чији ли си клон зомбирани човече?
:razz: :razz: :razz:

eremita,nisam znao da i ti obilazis te opskurne forume...sto se mene tice ja samo politiku i video igre...
 
serb_pagan:
eremita,nisam znao da i ti obilazis te opskurne forume...sto se mene tice ja samo politiku i video igre...

О, Господ Те опаметио... па наравно да не посећујем те форуме... само гледам опцију у профилу учесника која гласи: погледај све поруке учесника ГИГА 88 :razz: :razz: :razz:
 
eremita:
О, Господ Те опаметио... па наравно да не посећујем те форуме... само гледам опцију у профилу учесника која гласи: погледај све поруке учесника ГИГА 88 :razz: :razz: :razz:

hahahahahahahaha!!!!!!!!!! :D :D :D :D :o :o :) :) kakav podforum....ludnica...dobro je,nema nashih sa politike tamo...pogledajte ljudi podforum ona trazi njega....urnebes
 

Back
Top