državnom vrhu trebaju dobri psihijatri i analitičari

ne smeta meni to sto je to velja rekao, isto bi bilo i da je tadic tako sto rekao za velju, mislim da javne licnosti trebaju drzati do nekog nivou obracanju

Aj onda da po'apsimo celu Grand paradu i Zvezde Renomea i nepismene voditelje...:mrgreen:

Aj ozbiljno: Psovka je deo diskursa sastavljena od lepih srpskih reci, reci nisu ruzne i ne treba ih sankcionisati...u javnom nastupu treba sankcionisati neistinu.
Nikad mi nije bilo jasno zasto ljudi zaziru od psovki... na ebem ti mamu, jednostavan odgovor je nemas sanse kod nje, na mrsh u pm jednostavan odgovor je necu... psovke su tako jedna minorna problematika u komunikaciji...problem su LAZHI, a Velja nije slagao ni slovce.
 
gmazu ljigavi...(izraz):andjeo:

ne slazemo se...
ako bi to meni rekla, ja bih jednostavno presao preko toga, sa napomenom da bi u buducnosti izbegavao da dojdem u bilo kakav kontakt sa tobom. kao sto inace radim
i ne bih smatrao da je sasvim u redu da ti odgovrim sa; popusis ti meni q...
ps. mozda je ovo za tebe uvreda, a ono ne, ili obratno, ali za mene i jedno i drugo je samo pokazivanje svoje nemoci.
 
ne slazemo se...
ako bi to meni rekla, ja bih jednostavno presao preko toga, sa napomenom da bi u buducnosti izbegavao da dojdem u bilo kakav kontakt sa tobom. kao sto inace radim
i ne bih smatrao da je sasvim u redu da ti odgovrim sa; popusis ti meni q...
ps. mozda je ovo za tebe uvreda, a ono ne, ili obratno, ali za mene i jedno i drugo je samo pokazivanje svoje nemoci.

Svakako, i jadni Velja cesto iskazuje nemotj da se stane na kraj ovoj trenutnoj politicarskoj gamadi koja nam kroji zivot i drzavu kako joj prdne.
 

Back
Top