Drugi partner......

Pa dobro moje nepoznavanje gramatike se cesto preklapa sa mojim brzim i vrlo neurednim pisanjem( tako pisem i u rl) Tako da jbga cesto greske pravim. A ne zaista isnistiram pokazite se u pravom svetlu uvek. A dobra i fina urmasica, to je relativno u odnosu na posmatraca iste. A ja ipak moram negirati i reci da sam ja devojka a vi jelte zena, a znate neko misli da zene treba da budu u kuhinji znaci stvarno se plasium za vas sta ce biti ako brzo brzo ne odete u kuhinju :(((((
 
Pa dobro moje nepoznavanje gramatike se cesto preklapa sa mojim brzim i vrlo neurednim pisanjem( tako pisem i u rl) Tako da jbga cesto greske pravim. A ne zaista isnistiram pokazite se u pravom svetlu uvek. A dobra i fina urmasica, to je relativno u odnosu na posmatraca iste. A ja ipak moram negirati i reci da sam ja devojka a vi jelte zena, a znate neko misli da zene treba da budu u kuhinji znaci stvarno se plasium za vas sta ce biti ako brzo brzo ne odete u kuhinju :(((((

odoK ja brzo, brzo u kuhinju, a evo tebi nesto da se zabavis, dok ja robijam. :)
http://forum.krstarica.com/threads/187788&highlight=neyebitza
 
Treba li prva ljubav zauvek ostati u sećanju?
ili
Vremenska razlika između prve i druge veze
ili
Treba li ostati u kontaktu sa bivšim vezama?
ili
Koliko može sputati prva ljubav za druge veze?
ili
da li dužina prve veze može uticati na period prilagođavanja drugom partneru?
ili
da li je drugi partner uvek drugi ?


1. Neznam da li treba, ali meni je ostala, i to u jako lijepom sjećanju, a možda bi bilo bolje da nije, jer ( dolazimo do 3. pitanja), iskustvo je bilo prelijepo, nezaboravno i poslje poredim svakoga sa njim i sa tom vezom a niko mu nemože prismrditi, nijedean nije kao on, i za mene vrijede ono, samo jednom se isrkreno voli, tako da drugi partner uglavnom ostaje drugi. mozda se sad pogresno izrazavam,ali ispadne tako, cim mislim da prvog znaci da je drugi jos uvijek drugi ili ???
 
Treba li prva ljubav zauvek ostati u sećanju?
ili

ako vredi toga, da. prva i bilo koja druga.
Vremenska razlika između prve i druge veze
ili

mozda bolje izmedju bilo koje dve veze..iz iskustva, da..posle svakog raskida prethodne, emocije treba stisati i srce osloboditi za sledecu.
Treba li ostati u kontaktu sa bivšim vezama?
ili
zavisi od toga kakve veze su bile i kakvi raskidi su bili i koliko su kvalitetne osobe sa kojima smo bili u vezama. da, uvek sam ostajala u kontaktu sa bivsima.
Koliko može sputati prva ljubav za druge veze?
ili
ukoliko ne izadjete iz prethodne veze istraumirani i ukoliko vam emocije ex nije zarobio, nema sputavanja.oboje otvoreni za nove ljubavi i emocije.
moze ako emocije ostanu jake.
da li dužina prve veze može uticati na period prilagođavanja drugom partneru?
ili

ukoliko se odmah uleti u novu vezu, moze da bude problem..opet nestisane emocije
da li je drugi partner uvek drugi ?

za mene je trenutni partner uvek prvi!

nikako mi nije jasna fama oko tog prvogz:hm:
 
Poslednja izmena:
Treba li prva ljubav zauvek ostati u sećanju?
m da.....z;)
Vremenska razlika između prve i druge veze
pozeljno je odmoriti se, i osecanja znaju da smore.....
Treba li ostati u kontaktu sa bivšim vezama?
a sto, sve smo odradili i kazali????
Koliko može sputati prva ljubav za druge veze?
ne moze, ona je past tense....
da li dužina prve veze može uticati na period prilagođavanja drugom partneru?
pa jes, sto si duze sa nekim, duze ti treba ga izbacis iz glavurdze.....
da li je drugi partner uvek drugi ?[/QUOTE]
ne mistifikujem prvu ljubav....ona je samo prva, ne znaci da je najvaznija......z:poz:
 
Treba li prva ljubav zauvek ostati u sećanju?
Moze i ne mora..bolje ne
Vremenska razlika između prve i druge veze
Mesec dana
Treba li ostati u kontaktu sa bivšim vezama?
Ne
Koliko može sputati prva ljubav za druge veze?
Ne bi trebalo
da li dužina prve veze može uticati na period prilagođavanja drugom partneru?
Obicno utice
da li je drugi partner uvek drugi ?
Da
 
Treba li prva ljubav zauvek ostati u sećanju?
Treba, nije to ništa loše iako tjekom vremena sjećanja blede...
Vremenska razlika između prve i druge veze
Mislim da je dobro da prođe neko vreme,ulećivanje u novu vezu nije po meni dobro ,promašena stvar, misliš da će ti biti bolje no to je samo iluzija..
Treba li ostati u kontaktu sa bivšim vezama?
Ovisi, treba ako nisu pale pri rastanku teše reči,dela,onda zašto ne ,mogu se pozdraviti isto ko sa običnim prolaznikom na ulici..
Koliko može sputati prva ljubav za druge veze?
Manje ili više mene je...
da li dužina prve veze može uticati na period prilagođavanja drugom partneru?
Pa kako ne, ako si recimo bio u vezi 7-8 god.,normalno je da posle tolikog vremena da to utiče na prilagođavanje..
da li je drugi partner uvek drugi ?
Da, kod mene je nažalost tako...
 
- Treba li prva ljubav zauvek ostati u sećanju?
- Свака љубав треба да остане у сећању.

- Vremenska razlika između prve i druge veze
- Индивидуално. Као што је већ речено, прва веза не мора бити и прва љубав, а колико ће времена проћи, то зависи од саме везе... друга може да почне и пре него што се прва заврши, а може и да до ње не дође никад.

- Treba li ostati u kontaktu sa bivšim vezama?
- Не знам... ја признајем да нисам. А откуд знам... у стабилној вези ваљда не би требало, мислим, ако је контакт редовно називање телефоном и налажење на пићу.

- Koliko može sputati prva ljubav za druge veze?
- Па, може. У емоцијативном смислу, наравно...

- da li dužina prve veze može uticati na period prilagođavanja drugom partneru?
- Може.

- da li je drugi partner uvek drugi?
- Може бити све, од првог до последњег... као што и последњи може бити први.
 
Treba li prva ljubav zauvek ostati u sećanju?
m da.....z;)
Vremenska razlika između prve i druge veze
pozeljno je odmoriti se, i osecanja znaju da smore.....
Treba li ostati u kontaktu sa bivšim vezama?
a sto, sve smo odradili i kazali????
Koliko može sputati prva ljubav za druge veze?
ne moze, ona je past tense....
da li dužina prve veze može uticati na period prilagođavanja drugom partneru?
pa jes, sto si duze sa nekim, duze ti treba ga izbacis iz glavurdze.....
da li je drugi partner uvek drugi ?
ne mistifikujem prvu ljubav....ona je samo prva, ne znaci da je najvaznija......z:poz:[/quote]

Zanimljivo viđenje i hvala na odgovoru.
 
zavisi kakvom secanju
treba napraviti pauzu, smiriti samog sebe, obuzdati emocije i ocistiti sebe od nepotrebnih repova koje svi vucemo, koliko god moguce
nisam pristalica toga, ne vidim nista dobro u tome
zavisi od osobe, kod nekoga da, kod nekoga ne
moze
nevazno
 
1.Prva ljubav ne mora ostati nigde,samo prva je i svi je se sećaju,zauvek,od završetka zavisi na koji način.
2.Vremenska granica,pa šta to znači?Ima toliko varijeteta u osećanjima i potrebama,zavisi od osobe.
3.Ako u bivšu vezu računaš brak i ako ima dece,hteo ne hteo ostaješ u kontaktu,sve ostalo nije pametno.
4.Rekoh zavisi od načina na koji se završila,ume da bude traumatično.
5.Ne.
6.Nije,uvek je prvi,pa nije mi cilj da budem sa nekim ko mi već nije odgovarao,ne bi bio bivši.

Na ovo i nije baš bilo lako odgovoriti,trči gore dole po stranici ko po merdevinama.
 
1.Prva ljubav ne mora ostati nigde,samo prva je i svi je se sećaju,zauvek,od završetka zavisi na koji način.
2.Vremenska granica,pa šta to znači?Ima toliko varijeteta u osećanjima i potrebama,zavisi od osobe.
3.Ako u bivšu vezu računaš brak i ako ima dece,hteo ne hteo ostaješ u kontaktu,sve ostalo nije pametno.
4.Rekoh zavisi od načina na koji se završila,ume da bude traumatično.
5.Ne.
6.Nije,uvek je prvi,pa nije mi cilj da budem sa nekim ko mi već nije odgovarao,ne bi bio bivši.

Na ovo i nije baš bilo lako odgovoriti,trči gore dole po stranici ko po merdevinama.

Lakše je citirati ali ok...
 

Back
Top