Dragon Age Origins

Presao prelaki Awakening na hard.Dosta zadataka nisam resio,dal sam se malo zez kad sam umesto Amarantinuma oslobadjao Vigil Keep???
*** nisam snimao tu,posle mi ta mapa zatvorena bila.
A nije toliko bitan najveci damage,koliko brzina udaranja i izbegavanja udarca,bar meni.
I,kad ce drugi deo ...???

Odgovor na to zadnje pitanje možeš naći pod spojlerom u mom postu #104..
 
Fala,fala ljudi na odgovorima....
Sveukupan utisak mi je da je expanzija dosta slabije odradjena od originala.....samim tim sto je tezi.
Da malo odmorim,pa cu preci po treci put igru.
Ima li neko da preporuci nesto u slicnom izdanju???
 
Eh, ajmo sad dragon ageri. Presao sam igru, naterao sam se na to, i moram reci nisam pozalio.

E, sada, zelim da si ucinim zivot zanimljivijim te mi treba savet nekoga ko je, ipak, mozda malo iskusniji u igri od mene.
Koja klasa, tj kombinacija subspecijalizacija bi bila dobra za SOLIRATI igru. Da, solirati as in -> Samo ja, bez partija, bez zajebancija i kukancija mojih dragih parti membera.

Ja sam kontao Arcane warrior i spirit healer. Tenk, hiler i visok damage i aoe stanovi i knockbackovi.

Ako neko ima drugi predlog neka ga postuje, ali neka obrazlozi zasto bi ta kombijacija bila dobra.

I, da, da li neko zna da li se moze otkljucati Blood mage nakon sto zavrsis Arl of Redclife quest. Ja sam nazalost tek nakon toga nasao informaciju da se tu otkljucava Blood mage :\
 
Hmm, siguran sam da sam čuo onog bradonju da pominje i blood magove...nema veze...

Pa, šta god da izabereš za solo, moraćeš da vodiš ekipu u fight protiv bossova, jer ih je nemoguće ubiti kad si sam (sem ako ne nađeš neki način da im odvališ pažnju)...
 
Pa, šta god da izabereš za solo, moraćeš da vodiš ekipu u fight protiv bossova, jer ih je nemoguće ubiti kad si sam (sem ako ne nađeš neki način da im odvališ pažnju)...

Pa, uspio sam na main accountu da ubijem onu vesticu, kako se zove (witch of the wild), na Normalu samo sa jednim party memberom. Arcane warrior (ja) i Wynne (healer). Do kraja igrice ona mi je i bila najtezi fajt a odatle sam igru prelazio na Hard
 
Preci celu igru solo mi deluje malo pretesko,pogotovo na hard,kako inace igram ovu igru.
Bar Healera da vodis sa sobom....ja sam zaljubljenik u Rogue duall wield a specijalizacije assasin i duelist.
Bitno je i da li imas patch 1.3,on olaksava igru na normal levelu,tako da bi tu i mozda mogao preci.
Mada licno mislim da postoje nekoliko kriticnih mesta u igru,gde nikako ne bi mogao sam preci....
 
Gaxlang je malo jaci protivnik,Flemeth,Loganova kapetanica,kad ubijas bandite u Denerimu,srebro kad se krade u Denerimu,prvi Ogre nije naivan,poslednja borba u sumi, itd....nisam imao vecih problema na hard ali sa pomocnicima,ne znam kako bi sam to presao na hard.....
Jedino ako taj Arcan Warrior nije ko Chuck Norris.....nisam igrao sa njim,verovatno izuva ako sve lagano prelazis....
 
Gaxlang je malo jaci protivnik,Flemeth,Loganova kapetanica,kad ubijas bandite u Denerimu,srebro kad se krade u Denerimu,prvi Ogre nije naivan,poslednja borba u sumi, itd....nisam imao vecih problema na hard ali sa pomocnicima,ne znam kako bi sam to presao na hard.....
Jedino ako taj Arcan Warrior nije ko Chuck Norris.....nisam igrao sa njim,verovatno izuva ako sve lagano prelazis....

Logejnova kapetanica je jedini protivnik koga bas nisam mogao da predjem... Jednotavno nije islo tako da sam se predao i presao na stealth sistem....


Arcane warrior je po meni najbolja specijalizacija u igri... jos kada se dobro iskombinuje(ja licno koristim Arcane Warrior+Blood mage+Battlemage).... Sada mi u awakeningu skidaju po jedan helt kada me udare :hahaha: Samo spellovi mi skinu dmg(i to neki bedak od dmg)....

Sa AW bukvalno mozes da budes i tank, i dps, i healer u svom squadu....
 
Moracu da probam i ja Arcan w.
Ja upravo presao po 3 put na Nightmare ovaj put.Svi zadaci predjeni,i svi bosovi umlaceni(jedino za onog zaljubljenog elfa mi stoji da nisam resio) 23 nivo na kraju....Loganova kapetanica nije znala sta je snaslo,kao i on,a u odbarni Redclifa samo Winy poveo sa sobom.
Reci mi samo za Arcan W,koje oruzje i oklop koristis???I sta mu je najbitnije od karakteristika???
I bas bih voleo da ima neka online borbe,pa se pocepaju 2 lika.....mada to je borba 1 na 1,ali opet zanimljivo....
 
Najavljen novi DLC - Darkspawn Chronicles!!!

Zamislite šta bi se desilo u Fereldenu da je glavni junak podlegao Joining ritualu. Ovaj mod vas vodi u alternativnu prošlost gde je Alister, umesto junaka, vođa Grey Wardena. Povedite horde darkspawn-a i ubijte boga u Alisteru, Morrigan i mnogim drugim junacima DA:O-a!! :D


Više info na: http://dragonage.bioware.com/addon/

P.S. - Btw, da li se samo meni čini ili se to golemi bore na strani darkspawn-a protiv dwarfova? :D
 
Poslednja izmena od moderatora:
Najavljen novi DLC - Darkspawn Chronicles!!!

Zamislite šta bi se desilo u Fereldenu da je glavni junak podlegao Joining ritualu. Ovaj mod vas vodi u alternativnu prošlost gde je Alister, umesto junaka, vođa Grey Wardena. Povedite horde darkspawn-a i ubijte boga u Alisteru, Morrigan i mnogim drugim junacima DA:O-a!! :D


Više info na: http://dragonage.bioware.com/addon/

P.S. - Btw, da li se samo meni čini ili se to golemi bore na strani darkspawn-a protiv dwarfova? :D

Slike sam morao obrisati zato sto su bile prevelikog formata.
Razumi me...samo radi korisika sa slabijom konekcijom.

Ako zelis, okaci ponovo...samo u manjem formatu.
 

Back
Top