Драги радикали, представите се!!!!!

Када прочитам да су радикали полуписмени или неписмени могу само да се слатко насмијем јер је то глупост без граница и икаквог утемељења. Па ви својим коментарима доказујете да сте неписмени, необразовани, неинформисани и још много тога.
 
Kohen:
Pa da imamo, ne bi licila na ovo , na sta danas lici............. :evil:
Naravno da nemamo pameti, ni postenja, ni hrabrosti, ni bilo cega , sto je potrebno da se vodi jedna drzava.................jedino ako ne mislis da treba da je vode Toma i Aca....... :evil:

onda si decko, odlepio.............

То вјероватно говориш у своје име и полазиш од себе. Ништа не треба гледати тако уско као што то ти чиниш јер ствари нису црно-бијеле и просте као што их ти видиш.
 
НиколаТ:
Када прочитам да су радикали полуписмени или неписмени могу само да се слатко насмијем јер је то глупост без граница и икаквог утемељења. Па ви својим коментарима доказујете да сте неписмени, необразовани, неинформисани и још много тога.

Niko nije rekao da su SVI radikali nepismeni...Ima vas možda 10% koji ste naučili..
 
Fagypont:
Niko nije rekao da su SVI radikali nepismeni...Ima vas možda 10% koji ste naučili..

Ако нас има 10%, онда је вас мање од 0,000001%. Јадно је да потежемо тему писмености када то нема везе са нашим идеолошким разликама, и стварно бисте требали да престанете да се позивате на то.
 
Kohen:
[/B]

I sta si sada hteo da kazes??? :confused:

Па ја се увијек чудим како ви све посматрате на тај начин што ствари упростите до крајњих граница полазећи од КиМ, СРЈ, СФРЈ, догађаја последњих 15 година, Милошевића, радикала, патритизма, демократије...
 
НиколаТ:
Ако нас има 10%, онда је вас мање од 0,000001%. Јадно је да потежемо тему писмености када то нема везе са нашим идеолошким разликама, и стварно бисте требали да престанете да се позивате на то.

Naprotiv,to je poenta "ideologije" Srpske radikalne stranke - manipulisanje neobrazovanim masama kojima je najlakše manipulisati.
 
НиколаТ:
Па ја се увијек чудим како ви све посматрате на тај начин што ствари упростите до крајњих граница полазећи од КиМ, СРЈ, СФРЈ, догађаја последњих 15 година, Милошевића, радикала, патритизма, демократије...

Ok..........ajde ih ti sada iskomplikuj do krajnjih granica..........pa da nastavimo pricu.....
o tome, ko bi, i zasto , po tvom misljenju bio pravi , na mestu predsednika vlade .....

i ko bi i kako bi izveo Srbiju iz gomana u kojima se davi???

Ja predlazem strance, placene za taj posao..............a ti??? :confused:
 
Fagypont:
Naprotiv,to je poenta "ideologije" Srpske radikalne stranke - manipulisanje neobrazovanim masama kojima je najlakše manipulisati.

Циљ сваке политичке партије је ширење своје идеологије на народне масе са задатком освајања власти. Ако ти мислиш да су гласачи радикала неписмени и да је задатака СРС-а манипулисање необразованим, онда то најбоље говори колико ти немаш појма о политичком плурализму, политичким организацијама, изборном систему, циљевима политичких партија...

Зар не знаш да је неједнако право гласа један од недемократских елемената у изборном систему?! Твоје мишљење се одчигледно своди на то да су сви осим тебе и теби сличних мање вриједни и глупи јер друго обајшњење не постоји.

Ако си глуп, необразован и немаш везе са темом немој да се петљаш.
 
Kohen:
Ok..........ajde ih ti sada iskomplikuj do krajnjih granica..........pa da nastavimo pricu.....
o tome, ko bi, i zasto , po tvom misljenju bio pravi , na mestu predsednika vlade .....

i ko bi i kako bi izveo Srbiju iz gomana u kojima se davi???

Ja predlazem strance, placene za taj posao..............a ti??? :confused:

Е то је већ разумна тема. Ја мислим да је Коштуница права личност за то, али под условом да прихвати праву вољу грађана и да се води демократским принципима при формирању владе.
 
Plava Bilja:
Naravno, previdela sam, pa sam obrisala.
Izvinjenje, ali samo za tu nenamernu gresku!
Postoje i NAMENE greske, koje u ovom slucaju ne vaze (vazi)
Nikola Pashic je jednom prilikom dao intervju nekoj opozicionoj novini, pa je namerno rekao pogresno ime svoje zene. Kada su ga potcinjeni pitali zasto je to ucinio, rekao je- ako im se tekst ne svidi, mogu da kazem da je novinar izmislio, cak i ime moje zene.....
Opasan je bio taj Pashic:)
 
Fagypont:
A šta vi imate sa Pašićem osim što ste mu maznuli ime stranke?

Мазнути име странке није могуће поготове што се ради о тако великој политичкој дистанци. Једино је могуће да копирамо неке елементе програма, идеологији и сл.
 
НиколаТ:
Е то је већ разумна тема. Ја мислим да је Коштуница права личност за то, али под условом да прихвати праву вољу грађана и да се води демократским принципима при формирању владе.

Kosunica???
pa taj je vise puta obisao vasare i Hilandar, nego sto je otisao u neku zvanicnu posetu stranim kolegama...............

Dalje, interesantno mi je , da nikako da prevalis konkretno , da si za to da radikali udju u vladu, sve nesto ko macak oko kashe..................


I dalje sam siguran da bi nam jedan jak , strani sastav strucnjaka, placenika iz inostranstva, doneo prosperitiet i blagostanje.........

Srbi, jednostavno ne znaju da funkcionisu bez nekog Tita ili Slobe . a takvog kandidata nemamo................zato da uvezemo nekog latinoamerickog ili azijskog tiranina, pa da nas
bog vidi :D
 
nocna mora:
Naprotiv,to je poenta "ideologije" Srpske radikalne stranke - manipulisanje neobrazovanim masama kojima je najlakše manipulisati. Ako hoces da kazes da je pola Srbije neobrazovano nepismeno i zatucano? treba da ze zapiyas kojoj polovini TI pripadas

Pa ne glasa pola Srbije za SRS............a ono sto glasa , jeste, zaista , mahom , neobrazovana masa.......................

p.s.

Ja ne glasam za radikale :D
 
Kohen:
Kosunica???
pa taj je vise puta obisao vasare i Hilandar, nego sto je otisao u neku zvanicnu posetu stranim kolegama...............

Dalje, interesantno mi je , da nikako da prevalis konkretno , da si za to da radikali udju u vladu, sve nesto ko macak oko kashe..................


I dalje sam siguran da bi nam jedan jak , strani sastav strucnjaka, placenika iz inostranstva, doneo prosperitiet i blagostanje.........

Srbi, jednostavno ne znaju da funkcionisu bez nekog Tita ili Slobe . a takvog kandidata nemamo................zato da uvezemo nekog latinoamerickog ili azijskog tiranina, pa da nas
bog vidi :D

То је истина. Мрзимо власт, а само поштујемо аутократе и људе чврсте руке. Можда да узмемо овог предсједника Венецуеле Чавеза?! Он је прави избор.
 
НиколаТ:
То је истина. Мрзимо власт, а само поштујемо аутократе и људе чврсте руке. Можда да узмемо овог предсједника Венецуеле Чавеза?! Он је прави избор.

Mekan je taj................neki Idi Amin, ili slican ludak, bi bio prikladniji :wink:
 

Back
Top