Dragana Vidovic!!!

E, za te misice, glupe ili ne... Verovatno nije svaka... Secate se Lane Maric, bas lepa devojka... Od moje najbolje drugarice koleginica s fakulteta, arhitektura. Vidjale smo se na rodjendanima. Devojka je pametna i skroz ok, jednostavna i skromna, skroz se obicno oblaci... Posle pobede, bila je pod ugovorom i morala ga je ispostovati, jer je V. Jugovic bila u fazonu: "Ako ne ispostujes, ima da te nema!", ili tako nesto... Devojka imala raznih neprijatnosti ali je izdrzala... Nje danas uopste nema po casopisima i reklamama, spotovima... Jednostavno, devojka pobedila na izboru za miss i otisla da zavrsi arhitekturu. ;)
 
Dana2503:
E, za te misice, glupe ili ne... Verovatno nije svaka... Secate se Lane Maric, bas lepa devojka... Od moje najbolje drugarice koleginica s fakulteta, arhitektura. Vidjale smo se na rodjendanima. Devojka je pametna i skroz ok, jednostavna i skromna, skroz se obicno oblaci... Posle pobede, bila je pod ugovorom i morala ga je ispostovati, jer je V. Jugovic bila u fazonu: "Ako ne ispostujes, ima da te nema!", ili tako nesto... Devojka imala raznih neprijatnosti ali je izdrzala... Nje danas uopste nema po casopisima i reklamama, spotovima... Jednostavno, devojka pobedila na izboru za miss i otisla da zavrsi arhitekturu. ;)

Tipa :
1. Izlazićeš, malo, sa jednim gospodinom
2. Gospodin je galantan
3. Ovaj gospodin je veliki brodovlasnik
4. Gospoda su sponzori izbora čiju krunu ti nosiš ... ispoštuj ih ... malo

Sve u svemu dok se okreneš ugovor istekao ... :lol: Ništa teško :lol:
 
Precizniji opis DELATNOSTI "kompanije" predvideo je sam zakonodavac :
:lol:

Podvođenje i omogućavanje vršenja polnog odnosa :idea:

Član 183.

(1) Ko podvede maloletno lice radi vršenja obljube, sa njom izjednačenog čina ili druge polne radnje,

kazniće se zatvorom od tri meseca do pet godina.

(2) Ko omogućava vršenje obljube, sa njom izjednačenog čina ili druge polne radnje sa maloletnim licem,

kazniće se zatvorom do tri godine.


Posredovanje u vršenju prostitucije :idea:

Član 184.

(1) Ko navodi ili podstiče drugog na prostituciju ili učestvuje u predaji nekog lica drugome radi vršenja prostitucije ili ko putem sredstava javnog informisanja i drugih sličnih sredstava propagira ili reklamira prostituciju,

kazniće se novčanom kaznom ili zatvorom do tri godine.

(2) Ako je delo iz stava 1. ovog člana izvršeno prema maloletnom licu,

učinilac će se kazniti zatvorom od jedne do deset godina.
 
Tu sam :D
Al' nemam neke preterane inspiracije za pisanije, ne znam šta mi je....naiđu tako dani...Verovatno će opet doći dani kad ću pola dana provoditi na forumu, i smarati se i vas, a do tada, jurcam svuda i opet ne postižem da sve planirano odradim :(...
 

Back
Top