Dr Fauči kaže da je imunitet stada "nedostižan" za COVID-19

Kada imate kod bilo koje infekfivne bolesti nisku stopu vakcinacije to daje virusu više prostora da se menja da mutira to je slučaj i sa vakcinacijom protiv influence, protiv malih boginja i protiv korone itd.
И шта је наравоученије?
Треба децу да вакцинишемо против короне да би спречили мале богиње да мутирају? :mrgreen:
 
Nije naređenje nikakvo, ali bi bilo bolje da je 6,690, 887 ljudi vakcinisano protiv korone.
To je tvoje misljenje,a ja mislim da su te vakcine,cista laz.Pogotovo one iz pocetka.Za boginje u redu treba deca da se vakcinisu,jer je to proverena vakcina,sem,ako im ne daju fizioloski rastvor,kao sto se desilo onoj deci pre par meseci.
 
Мишљења сам да др Фаучи, част изузецима, не сагледава објективно и не слуша нашу струку.
Требало би да послуша угледног доктора Стојановића.
"Па да вам кажем, ти тимови постоје они ће и даље да постоје, шта влада републике Србије дати тимови не, остану увијек да контролшу и даље, знаћи неће бити да завршли смо посао сад више нема контроле, она ће даље да иде, знаћи проблем је био што гледаће се да се то ради у низом година, не само за нас, шта је био проблем, проблем је био што те контроле су мало биле протумаћене на други наћин."
 
Poslednja izmena:
Vilijam Šafner, doktor medicine, specijalista za zarazne bolesti i profesor na Medicinskom fakultetu Univerziteta Vanderbilt. „Veoma je teško dobiti dovoljan imunitet stanovništva tamo gde je taj prenos virusa potpuno prekinut.
Одавно нисам прочитао занимљивију реченицу... У свега неколико ријечи толико тога се крије... Просто генијално! :kpozdrav:
 
И шта је наравоученије?
Треба децу да вакцинишемо против короне да би спречили мале богиње да мутирају? :mrgreen:
И сам сам био глуп попут тебе док ме није погодило просвијетљење... Види, ако се направи вакцина која спречава и оболијевање и заражавање, прекинуће се нит заражавања, а онда нема ништа од колективног имунитета. ЗАТО су уложени огромни научни напори да корона цјепива не спријече ни оболијевање ни пренос вируса. Ми неуки телетабиси спочитавали смо то као мањкавост вакцине, а то је заправо њена највећа предност! Схваташ сад како је то генијално?
 
И сам сам био глуп попут тебе док ме није погодило просвијетљење... Види, ако се направи вакцина која спречава и оболијевање и заражавање, прекинуће се нит заражавања, а онда нема ништа од колективног имунитета. ЗАТО су уложени огромни научни напори да корона цјепива не спријече ни оболијевање ни пренос вируса. Ми неуки телетабиси спочитавали смо то као мањкавост вакцине, а то је заправо њена највећа предност! Схваташ сад како је то генијално?
Јооој, сувише сам ја глупав да схватим такве генијалности.
Али не сумњам ни најмање да су ти дивни људи све то урадили само за наше добро!
Зар би могло бити другачије?
 

Back
Top