Dominantna planeta

I meni isto Jupiter, i to ubedljivo. Onda Neptun pa Saturn. Najslabiji mi je Mars, valjda me zato toliko kopka.

Ali ovo mi je dobro : Na prvom mestu - Riba. :eek: Samo Saturn mi je tamo, a na drugom mestu (razlika 0.2 posto) Strelac, u kojem su mi Mars, Jupiter i Mesec i podznak. Ako bar išta, dva najdobrodušnija znaka. A onda dva đavola - Jarac pa tek onda Škorpija. I čudna mi je ova Vodolija, u kojoj nemam ništa i umetnut mi je znak u drugoj, a ispod nje je Vaga, u kojoj mi počinje MC i tamo mi je Merkur. :think:

Mind blowing. :eek: Barem sam malo sebi jasniji. :D

- - - - - - - - - -

Meni po ovome ispada ubedljivo Jupiter najjači ( 17.4) pa tek za njim Uran na 12% i onda se Sunce i Pluton svadjaju oko tričavih 11% .
A znak ispadne Rak, 38% pa Strelac 36% i onda mučeni Ovan na 27.7%. Ne znam okle se stvorio i šta pokušava da postigne.

Žovijalni emotivni debeljko, znala sam da mi je suđena takva sudba.

A bolje i da si takva nego da si đubre. ;)
 
Па имаш ли нешто у 12. пољу?
И мом брату је Риба прва, њему је владар асцендента у 12. пољу. У Рибама му је само Јупитер.
 
Да, мени су и асцендент и Сунце на крају знака, а и Венера. Сва сам позна. :D

Други ми Ован - Марс у првом пољу, а Месец у Овну.
 
Mars ti u Strelcu? Meni je na 4. stepenu Strelca. A izgleda da su mi tvoj ascedent Sunce u konjukciji sa mojom Venerom i Plutonom. A možda mi je i Sunce u konjukciji sa tvojom Venerom, jer sam rođen na početku znaka.

Škorpija i Ovan dominanti, ti ko akcioni film čoveče. :D
 
Јок, мени је подзнак Лав, а Марс у Девици. Дакле, егзактан квадрат асц-а и Сунца - зато ми је Сунце прво на оном списку, јер је истакнуто.

Нисам дупла Шкорпија брее. :D То би било лоше, јер би ми Венера била јадна у 12.
Дакле, твој Марс је с мојим Меркуром у конјункцији и има јак тригон са Месецом (5. степен). Можеш од мене да извучеш шта хоћеш, разоружана сам, нема лажи (мада Стрелац и Ован не умеју да лажу ионако).

Па јест, све Шкорпије са почетка знака...никад не наиђем ни на једну с краја. Ви с почетка сте у декади Марса, опасни сте, а моја декада је Венерина, али ми је Сунце на фиксној звезди равно. Оматорела Шкорпија са мало јачим живцима - тактична.

Па јесте, Марсовац сам скроз. Неки не би ни посумњали, али кући се само мој глас чује и умем да вучем све око себе где ја хоћу. Мада ми изузетно смета кад су мушкарци толико њањави па морам да им командујем јер не знају сами шта хоће и куд ће.
 
Ja znam šta hoću i kud ću. Mada to neki ne bi rekli u mojoj okolini, ali najviše volim da ih iznenadim, pa vidim ono čuđenje u očima. Živim za te trenutke. :D
Ne znam skoro ništa o fiksnim zvezdama, na kom ti je stepenu Sunce? Meni je na trećem - pad Meseca.
 
Мени је на срећном или злосрећном 28,52.
Што сам прецизна...

Ја имам све више контакта са чкапицама које само вичу: "Упомоооћ, дођи по мене".
 
Meni je Pluton na 29. Onda mi je i tvoje Sunce u konjukcijama sa Venerom i Marsom, doduše širi su obrisi u pitanju.
Za mene se uglavnom kače neki antisocijani tipovi, sa nekim čudnim životnim pričama.Nemam ništa protiv takvih ljudi, s obzirom da sam autsajder, ali me umara to što su mi čitav život oko mene, jednostavno želim drugačije ljude oko sebe.
 
Аха, писала сам о томе. Делимо сличну судбину. Само се у мом случају мушкарци претварају у жене и увек се нађем у ситуацији да радим нешто што није дамски. :mrgreen:
Да, Плутонче... Почетком '95. је био у Стрелцу, имаш среће што се вратио назад у своје седиште. :D
Мраче ми Сунце сви моји другари 94-5.
Ја немам Пл у седишту али зато имам Уран у Водолији.
 

Back
Top