Dome,slatki dome...

dobro je neces biti sam imaces nekog da ti pomogne u svemu..............
e moj goat with bongo(neznam ti ime,jbg, :lol: ) tako sad kazes al kad dodjes vamo ima da trazis da ides nazad barem u visit da vidis tvoje drustvo i ostale.......
bice dobro,kad krenu partys and clubin i kad upoznas amerikanke(jbg nemogu da se setim kako se kaze za one koje zive u Kanadi,stao mi mozak malo je kasno pa mi se spava,al mi je i dosadno actually)!!!!! koje mesto tacno u Kanadi?
 
e i brate skola im je ovde uzasno laka,ja sam u high school i imam 6 predmeta,bas je prosto!!! iz matisa ono sto sam ucila u petom,sestom razredu sada ucim u 11-om!!!
za college ti trebaju pare,to je jaaakooo skupo,ja se trudim da dobijem stipendiju i nadam se da hocu :) !!!!!!!!!!!!
jeste da se doste zaradjuje ovde,ali to je opet bas puuno!!!!
 
A jao ova tema ko savrsena za mene i gucci...

Bila, videla, idem kuci!!!!!!!!! Evo me 9 meseci ovde, jos jedan da izdrzim i palim kuci. Ja sam bila osoba koja je mislila da se sve da preziveti zbog para, al nista, NISTA nije vredno (na prvom mestu) porodice, i prijatelja. Ne znam koje pare sveta vam to nece zameniti!!!! Svi vi koji sanjate da odete u Ameriku cete se setiti mojih reci jednog dana ako dodjete...


Kao sto je gucci rekla - Evropa; pa lepo ako vec oces bolju finansijsku situaciju - radi, al si bar na jedan autobus/ voz od porodice. A ne preko bare, pa moras da cekas leto i (ne daj boze) da skupis pare da se vidis sa svojima. A nema nikoga da te utesi kad je NAJTEZE.

O tome koliko su Ameri retardirani necu ni da pocinjem... :roll:
 
brate tako i jeste,svaka ti cast,sreca se novcem ne moze kupiti.........ja bih peske krenula kuci da mogu..............

a to sto su retardirani stvarno nemam reci......zamisli jedna kod mene na matisu pita kolko je 2 podeljeno sa 2,mislim osnovna stvar,glupi su ko noge........
oni nemaju pojma o zivotu,oni nemaju veze s'vezom...............snobovi jedni.......
 
zEcIcAaA:
brate tako i jeste,svaka ti cast,sreca se novcem ne moze kupiti.........ja bih peske krenula kuci da mogu..............

a to sto su retardirani stvarno nemam reci......zamisli jedna kod mene na matisu pita kolko je 2 podeljeno sa 2,mislim osnovna stvar,glupi su ko noge........
oni nemaju pojma o zivotu,oni nemaju veze s'vezom...............snobovi jedni.......


A shto si ti u Americi?
 
Imam ja kumove koji zive u Americi.Otisli odavde 1999.Sa dvoje male dece.I u pocetku im je bilo tesko (nisu imali nikoga),ali su se snasli i danas,posle 8 godina,im je super! Deca im idu u privatnu skolu (to ne placaju oni nego neki bogatas koji je iz Juge) osiguran im je univerzitet! I ne zale se
Posle dve godine,dakle 2001.otisli su nam i drugi kumovi! Kumu se bas i nije islo,tacnije trebalo je samo neko da mu kaze NE IDI,ne bi otisao! Samo kada pomislim kako smo se rastali,i sad mi se place...Ali su se i oni snasli! Koliko rade,toliko i potrose! A nisu im neki poslovi,on je vodoinstalater,a zena mu frizerka.
Pre godinu dana,tata nas nahvata da idemo da konkurisemo za Green card da idemo da zivimo tamo.Brat i ja smo poceli da placemo i rekli da mi nema sanse da odemo (naspram drugih,mi super zivimo,realno).Kada je to video cale,samo je bacio sve te prijave! Ali on mene i dan danas nagovara da odem tamo! Mozda on to sada misli i govori,ali sve vise verujem u to da kako rastem,sve vise me nagovara da ostanem u blizini (iako ne priznaju,jedva su prihvatili da za pet meseci idem u NS)
Ja mislim da bih tamo otisla na jedno 2-3 meseca,cisto da vidim sve to...ali da zivim NIKAKO!!!!!
Al'se ja raspisa.......
 
A shto si ti u Americi?

imam ujaka ovde!! kad je moj tata bio mali on je bio ovde i u kanadi i nije mogao da ostane zato sto je njegova keva htela da se vrati u srbiju i onda se vratio sa njom......
e kad se ozenio mojom mamom i kad su napravili 4 dece(u brate sad ima da znas sve,kako objasnjavam,svaki mi dao :D ,lol) onda su se vratili ovde,ja sam jedva cekala da dodjem ovde i jos sam rekla da vise nikad u zivotu necu da krocim u srbiju a sad :cry: ...........

its all good :) !!!!!!!!!!
 
Al'se ja raspisa.......

its all good,i ja umem tako da se raspisem :lol: !!!
a kad se ja setim kako sam se rastala sa rodjenom sestrom(starija je od mene 6 god),skoro svaki dan placem,uzasnoooooooooo mi ned,nisam je videla 10 meseci,zamisli,uzzaaassssss :cry: !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Moj cale ima prijatelja u Americi u Čikagu , otisao je sa svojim burazerom 95 i prvih 5 god su ziveli kao socijalni slucajevi a onda su poceli polako da ulaze u taj sistem i sad zaradjuju bas toliko da prezive , znaci nemoze da se ide u kafic ili da se zezaju po gradu kao kod nas .
Tamo radis cele nedelje da bi izasao u subotu kod prijatelja da se najdes ko stoka i onda ponovo u ponedeljak na posao .
barem sam ja cuo tako .
 
Necu da kazem "lako je" kad dodjes sa svojima, al LAKSE je definitivno!! Zamislite kako je meni koja sam ovde dosla sama... Nemam nikog u ovoj glupoj zemlji, svi su mi u Srbiji. Bar da mi je jedna osoba ovde, sve bi bilo toliko lakse...

jedino sto me tesi je sto ovo moram da trpim jos samo malo, a onda palim nazad. NA fax, pa cemo posle da vidimo. Al preko bare vise ne dolazim.
 
znaci nemoze da se ide u kafic ili da se zezaju po gradu kao kod nas .
Tamo radis cele nedelje da bi izasao u subotu kod prijatelja da se najdes ko stoka i onda ponovo u ponedeljak na posao .
barem sam ja cuo tako .

dobro si cuo....a subotu isto treba da iskoristis da ides u radnju da pazaris sta ti treba za celu nedelju,jer nemozes da ides u radnju kad god hoces jer se nema vremena,posao non-stop....................ja jednom nedeljno idem u radnju u shoping iako ne radim(jos uvek) skola mi ne daje vremena.............
bas tako ko sto si ti cuo,istina je,cele nedelje radis ko crnac ko idiot nemas vremena ni da pisas bukvalno................ponekad cak i subotu radis i onda nemads nista sem nedelje da uradis sve obaveze........
 
dobra stvar je to sto mozes da polazes i da dobijes dozvolu da vozis cim napunis 16!!!!
nemozes da ides po gradu da prosetas,ali zato mozes da ides cllubin i na partys :D !!


ja igram u folkloru i onda putujemo svuda i imamo party posle nastupa,ponekad se desi da 3-4 nedelje za redom odemo negde i onda parrtttyyyyyyyyyyyyy 8-) :-D !!!!!!!! tako da i nije bas tako dosadno............ponekad........
 

Back
Top