DOKLE VISE

A dokle vise vasa kuknjava na sponzoruse?
Danas su upravo najgora vremena za zenu, njoj je danas teze nego ikad i ocekuje se od nje vise nego ikad, ona treba da bude i lepa i zgodna i negovana i fina i dobra i lepo vaspitana i kulturna i obrazovana i da radi i gradi karijeru i zaradjuje i bude dobra ljubavnica i dobra domacica i dobra majka i dobra zena, a vi treba samo da radite ono sto je od pamtiveka i bila uloga muskarca i to vam je mnogo?
Pa ako niste u stanju da izdrzavate porodicu i ne treba da je imate. Ako zena bas sve treba da radi sama a za koji ce joj onda muskarac? Mislim u kuci, a ljubavnika ce uvek da nadje.
 
elenabg:
A dokle vise vasa kuknjava na sponzoruse?
Danas su upravo najgora vremena za zenu, njoj je danas teze nego ikad i ocekuje se od nje vise nego ikad, ona treba da bude i lepa i zgodna i negovana i fina i dobra i lepo vaspitana i kulturna i obrazovana i da radi i gradi karijeru i zaradjuje i bude dobra ljubavnica i dobra domacica i dobra majka i dobra zena, a vi treba samo da radite ono sto je od pamtiveka i bila uloga muskarca i to vam je mnogo?
Pa ako niste u stanju da izdrzavate porodicu i ne treba da je imate. Ako zena bas sve treba da radi sama a za koji ce joj onda muskarac? Mislim u kuci, a ljubavnika ce uvek da nadje.

Evo je jos jedna koja je ubedjena da je zenama gore, sve jadne ugrozene. Izvini ako muskarac izdrzava porodicu, sto je ajde i u redu, trebalo bi da zena bude stub kuce dok muskarac radi, ali nije tako. Moram samo malo da se vratim na tvoj tekst, kazes zena treba da je lepa, negovana, fina, dobra, lepo vaspitana, (sto se ocekuje, ali nije vam neki tezak zadatak, zar ne ?), a muskarac isto lep, pametan, obrazovan, DA IMA DOBRA KOLA, SVOJ STAN, STO VISE PARA, DA VAS IZVODI I SVE PLACA. I ONDA VAMA KAZES NIKAD TEZE.
A DA SU SPONZORUSE JESU I TO SVE, SAMO JE PITANJE KOJE TO POKAZUJU, A KOJE NE.
 
elenabg:
A dokle vise vasa kuknjava na sponzoruse?
Danas su upravo najgora vremena za zenu, njoj je danas teze nego ikad i ocekuje se od nje vise nego ikad, ona treba da bude i lepa i zgodna i negovana i fina i dobra i lepo vaspitana i kulturna i obrazovana i da radi i gradi karijeru i zaradjuje i bude dobra ljubavnica i dobra domacica i dobra majka i dobra zena, a vi treba samo da radite ono sto je od pamtiveka i bila uloga muskarca i to vam je mnogo?
Pa ako niste u stanju da izdrzavate porodicu i ne treba da je imate. Ako zena bas sve treba da radi sama a za koji ce joj onda muskarac? Mislim u kuci, a ljubavnika ce uvek da nadje.
Zaboravila si da pomenesh da treba biti i koorva u krevetu, bar prema rezultatima skoro odrzane ankete. Stvarno mi vas je zao.
 
Nekad je bila samo domacica.A sada je preuzela i muskarcevu ulogu (zaradjuje)i sve ostale uloge,plus jos po neke nove.Ali zasto bi oni bilo sta cenili.
Ma ja bih im dala malo menstrualnog ciklusa,i porodjaja pa da se valjam od smeha.Negde rekose da bi oni umrli od porodjaja :lol:
 
latica:
Nekad je bila samo domacica.A sada je preuzela i muskarcevu ulogu (zaradjuje)i sve ostale uloge,plus jos po neke nove.Ali zasto bi oni bilo sta cenili.
Ma ja bih im dala malo menstrualnog ciklusa,i porodjaja pa da se valjam od smeha.Negde rekose da bi oni umrli od porodjaja :lol:
Da bas su pickice ti tipovi jel? Neke bi umrle kad bi uzele krpu u ruku... :lol: A da ti ides malo u vojsku a?

Kako vam ne dosade te feministicke price... Dosadile i bogu i svetu sa njima... Naravno da nijedan tip to ne gotivi...
 
I meni Pero tvoje gluposti,pa opet sta cu :lol:
Da imas mozga shvatio bi da to nije bilo feministicki nastrojeno,vec da realno rade mnogo vise stvari od muskarca.Sto je cinjenica.I nije zato sto neko mrzi muskarce :)
 
....pa kako se uzme.... :D ...ja bih rekla da vec pouzdano mozemo da tvrdimo da nije... ;)...
first_move.gif
 
Zasto danasnje devojke gledaju na tipove kao LAKI KES?

Nije tachno,
zivela sam kratko sa jednim tipom koji nishta nije hteo da radi. Preselio se kod mene, doshao sa koferima i od njega se ochekivalo da nadje posao i placa deo stanarine. Ni to nije mogao. Samo je krao bogu dane :lol::lol::lol: od jutra do mraka kafe, telefoni, televizor. Nishta :lol::lol::lol:Ni studije ni posao. Mislila sam u nekom trenutku da je umobolan. Ok nije ambiciozan ali bash da nema nikakve planove u zivotu a sve mu se nudilo na tacni.
Razishli smo se ubrzo i hvala bogu preselio se kod roditelja. Sada zivi na njihovoj grbachi.
Gde je bila i meni pamet tada da ne uvidim sa kim imam posla.
 

Back
Top