Dok budale tera da Rusiji uvode sankcije - Amerika od Rusije kupuje nikad vise robe - uranijuma, paladijuma, djubriva, nafte - ma svega

Amerika mrzi Ruse i Rusiju iz dna duse

Al ocito da bez njihove robe - ne moze z:D
to je prica za glupe svabe da mi njih mrzimo, ma za celu raspalu glupavu eu, mrzimo ih RUJE, nego sta, samo kupite nase oruzje i posle hladnog rata, ukrama badava jer su beda, ali ima eu zato para, EU ovce su za sisanje, samo podilaziti eu uobrazenosti do kraja, tek ce da placaju, rat im ne gine, jer su glupi, treca sreca ww3, vec svi mantraju kao hipnotisani :dash:
 
Ништа ти не знаш о свом народу, нажалост.
Ne mogu svi da žive u laži... gologuzija bez morala, jedina belačka nacija koju je NATO bombardovao. Ajde da napadne Ruse oni su i onako 80% nebelačka raja. Mi smo izgleda više obojeni. :hahaha:
 
Dok budale tera da Rusiji uvode sankcije - Amerika od Rusije kupuje nikad vise robe - uranijuma, paladijuma, djubriva, nafte - ma svega

2023 godine USA tj SAD je od Rusije kupila

Uranijuma za 1.2 milijarde dolara
Paladijuma za 1.1 milijarde dolara
Djubriva za 1.35 milijardi dolara
Turbomlaznih aviona za 100 miliona

To je skupa preko 4 milijarde samo ove stavke.

A vrednost celokupnog americkoh izvoza u Rusiju iznosi oko 500 miliona i uglavnom obuhvata medicinsku opremu.

Da li jos neko posle ovoga moze da trazi da Srbija uvede Rusiji sankcije?

Dal ima jos takvih budala?

Tema je autorska.
Имаш монопол над новцем ,принташ милијарде безвриједног папира а за узврат добијаш руске природне ресурсе јасно је ко у овој игри побјеђује
 
Имаш монопол над новцем ,принташ милијарде безвриједног папира а за узврат добијаш руске природне ресурсе јасно је ко у овој игри побјеђује


pobedjuje onaj ko ima robu

onaj ko ima samo papir na kraju ostane samo sa njim

Niko nije blesav.
 
koju robu imaju oni

uvoze iz Rusije uranijum, naftu, gas, djubrivo, paladijum u milijardama
Ti si teška budala.
Amerika ima četvrte po veličini rezerve gasa na planeti.
Američka privreda je jedna od najkonkurentnijih na planeti.

Šta proizvodi Rusija? Gas i ništa više. Zato su i dalje nacija u razvoju.
Amerika ima hiljade milijardi izvoza.
Nema šta ne izvoze. To što si ti bolestan ne umanjuje snagu SAD. Kako bi inače bili najveća vojna sila na planeti?

Amerika izvozi tehnoligiju, mašine, hranu. lekove, oružje, automobile, avione.. i ko zna šta sve ne. Za neke proizvode ni ne znamo.

Koji ti čip izvozi Rusija? Dovoljno je reći AMD, Intel.

Međutim nekim budalama je potrebno da ih bombarduju i ozrače da bi shvatili koliko je Amerika jaka. A nekim degenericima ni to nije dovoljno nego traže pokolj kao dokaz snage. :hahaha:

1707744301368.jpeg
 
Ti si teška budala.
Amerika ima četvrte po veličini rezerve gasa na planeti.
Američka privreda je jedna od najkonkurentnijih na planeti.

Šta proizvodi Rusija? Gas i ništa više. Zato su i dalje nacija u razvoju.
Amerika ima hiljade milijardi izvoza.
Nema šta ne izvoze. To što si ti bolestan ne umanjuje snagu SAD. Kako bi inače bili najveća vojna sila na planeti?

Amerika izvozi tehnoligiju, mašine, hranu. lekove, oružje, automobile, avione.. i ko zna šta sve ne. Za neke proizvode ni ne znamo.

Koji ti čip izvozi Rusija? Dovoljno je reći AMD, Intel.

Međutim nekim budalama je potrebno da ih bombarduju i ozrače da bi shvatili koliko je Amerika jaka. A nekim degenericima ni to nije dovoljno nego traže pokolj kao dokaz snage. :hahaha:

Pogledajte prilog 1497718


d ima igde ta roba za manje para kupovali bi

Vidi srece i bericeta u EU z:D

 
Ipak ti nisi svestan ko tamo loše živi. To su naši iseljenici koji su na dnu lestvice. Švaba koji ima 5000 eur platu, puca mu prangija da li je meso skuplje 50% li nije. Sirotinja je epitet sačuvan za polucivilizovani istok.
brt glupost.. nije baš da im pu ca krac
 
pobedjuje onaj ko ima robu

onaj ko ima samo papir na kraju ostane samo sa njim

Niko nije blesav.
kupis papirno zlato, i daju ti priznanicu, a kao fol cuva se u ko zna kom trezoru, placas i najam za cuvanje.

i 'oces da ga podignes, ali ti kazu:

pa njega jos nismo izvadili.

a odakle ga vadite?

pa iz rudnika u rusiji, africi, nebitno, ko zna gde.

a kada ce da bude izvadjeno?

pa cim porazimo rusiju, samo vagner i u africi sad, dogodine, ali mozda ne ni tad.

zato pametni kupuju, ne papirno, nego fizicko-pravo zlato, i cuvaju ga kod sebe, kao kinezi​
p.s. malo sam karikirao, ali u principu ti je to - to, mnogi samo misle da su nesto kupili, a zapravo nisu
 
Poslednja izmena:
kupis papirno zlato, i daju ti priznanicu, a kao fol cuva se u ko zna kom trezoru

i 'oces da ga podignes, ali ti kazu:

pa njega jos nismo izvadili.

a odakle ga vadite?

pa iz rudnika u rusiji, africi, nebitno, ko zna gde.

a kada ce da bude izvadjeno

pa cim porazimo rusiju, samo vagner i u africi sad.

zato pametni kupuju, ne papirno, nego fizicko-pravo zlato, i cuvaju ga kod sebe, kao kinezi​


naravno

Al to odredjeni cobani ne razumeju
 
brt glupost.. nije baš da im pu ca krac
Švajcarac troši 10% zarade na hranu zar zaista misliš da se brine zato što mu je hrana poskupela 50%. Ne da im puca nego nemaju pojma šta se dešava niti ih zanima. Vi patrioti nikad niste napustili zemlju jer ste mahom duhovna i materijalna sirotinja. Kad biste malo posetili zapad kvalitetno a ne u nekom eventualnom paradajz turizmu drugačije bi mislili.

I na kraju prihvati brate da smo poslednja rupa i da zabole celu planetu za nas.
 
d ima igde ta roba za manje para kupovali bi

Vidi srece i bericeta u EU z:D

Ne znam gde vadiš te nameštene video materijale bio sam čekaj da razmislim četiri puta po nekoliko dana u zapadnoj Evropi u poslednjih pola godine.

Mogu ti reći da žive u blagostanju.

Ali kod tebe već to nije problem kod tebe je problem psihijatrijske prirode. Ne znam ni sam zašto te citiram kad je kod tebe jasno da ti je potrebna pomoć i da kod tebe nije pitanje potrage za istinom. Tvoj mozak je preuzela bolest tako da se kod tebe radi o nekim drugim dimenzijama.
 
Ne znam gde vadiš te nameštene video materijale bio sam čekaj da razmislim četiri puta po nekoliko dana u zapadnoj Evropi u poslednjih pola godine.

Mogu ti reći da žive u blagostanju.

Ali kod tebe već to nije problem kod tebe je problem psihijatrijske prirode. Ne znam ni sam zašto te citiram kad je kod tebe jasno da ti je potrebna pomoć i da kod tebe nije pitanje potrage za istinom. Tvoj mozak je preuzela bolest tako da se kod tebe radi o nekim drugim dimenzijama.


Danaa kaze momak trebao da ide da radi u Nemacku sve otkazano zbog blokada nema posla
 
d ima igde ta roba za manje para kupovali bi

Vidi srece i bericeta u EU z:D

Osim toga ne znam šta se čudiš Evropa je demokratska tamo proteste imaš svaki dan svuda decenijama zar si zaboravio žute prsluke u francuskoj. Ljudi se bore za svoja prava ne čekaju kao slepci da im neko podeli 20.000 pred izbore 😂

I nemoj da misliš da su gladni zato što protestvuju jer za razliku od Srba oni protestuju čim vide da nešto nije u redu a Srbin protestuje baš kad treba da umre od gladi.

Druge su to dimenzije drugo je to vaspitanje kultura to je nešto što ti nikad nećeš shvatiti. Zato će Evropa da se razvija da ide dalje da vlada svetom zajedno sa svojim američkim saveznikom Srbi će da ostanu Liberija mogadiš Evrope poslednja rupa na svirali.

Ovo sad smo malo živnuli dadoše nam kredite a pošto ništa ne zarađujemo i ne radimo jer smo totalno nesposobni za pet šest godina mi ćemo da jedemo koru sa drveta a Nemci će da idu na posao letećim taksijima. 😂
 
Danaa kaze momak trebao da ide da radi u Nemacku sve otkazano zbog blokada nema posla
Posla ima koliko hoćeš ali je sada protest u toku tako da je nešto blokirano a oni imaju te proteste odavno i non-stop ne znam šta se tu čudiš i šta sad ti očekuješ da će da dođe do anarhije i do totalnog rasula u Nemačkoj zato što imaju protest poljoprivrednika? 😂

Čemu se ti nadaš i koje su tvoje nade? Zar ne misliš da Srbiji treba nešto da poprave da ne budu više ciganija nego večito očekuješ da se na tom zapadu desi nuklearni rat pa da postanu uništeniji i bolesniji i gori od nas.

To je ta srpska strategija za 23 vek hajde da se molimo bogu da propadne cela planeta da ne bismo više bili najgori 😂😂

A taj tvoj prijatelj zašto je krenuo u nemačku kad je tamo pomor i glad i bolest Sodoma i Gomora bog bacio meteorite da unište 😂

Ne pravi se više budala po ovom forumu svi ti se smeju prosto ne vidim više svrhu da glumiš pajaca. Priznaj lepo i prihvati kosu i šta su Srbi i da krenemo dalje pa će biti neke nade da se nešto uradi a ovako dok živite u tim šizofrenim polu poremećenim bajkama nema nama nikakve budućnosti nego pećina i kotao.
 
I ostavi se više te tvoje Rusije oni su narod apsolutno sposoban da se odbrani i to je sve ništa drugo nemaju sve im se raspada jedino imaju neku nazovi vojnu industriju i imaju taj gas od kojeg sve živo finansiraju nesposobni su totalno za život.

Neka druga nacija bi to iskoristila obogatila se razvila kulturno a ne kao oni poludivljaci koji prodaju gas resurse i to je to a šta će biti kad prestane da se koristi taj gas to je svima jasno pretvoriće se u raspali otpad septičku jamu.

Oni sami jedva čekaju da prodaju Nemcima gas mole boga kritikuju Amerikance što su dizali severni tok u vazduh pa da oni ne mogu da prodaju Nemcima gas više je važno Rusima da prodaju gas nego Nemcima da ga kupe

Toliko si govorio da će Nemačka da propadne da će da se smrznu a gle u Nemačkoj cene niže nego kod nas koji smo bratski narod Rusa a bolje plate i svi se greju i eno kupuju za 200 dolara kubik gasa a mi ga plaćamo 350

Toliko o tvom poznavanju geopolitike sveta politike uopšte
 

Back
Top