Dogovor o nenapadanju...........

eremita:
Зато што је моје лично политичко опредељење за ПАРЛАМЕНТАРНУ МОНАРХИЈУ, и увек подржавам оне који се боре за националну опцију

Србима се угрожава и напада са свих страна на:

1. НАЦИОНАЛНОСТ,
2. ВЕРУ,
3. ТРАДИЦИЈУ,
4. ЈЕЗИК,
5. ПИСМО,
6. ИСТОРИЈУ,
7. КУЛТУРУ,
8. ДРЖАВУ .

Стално се изражава потреба да се Срби одрекну свог идентитета, - е, да би се неки болиди боље осећали и да не би више мислили да су "тикве без корена" - него сви треба да постанемо тикве без корена. и онда ће њима бити супер - Сорошево млевено месо..........тартар-бифтек........хехехе.......

Ко то не увиђа или је потпуно отсутан из живота или је веома злонамеран. 8-)


Свака част! Нама се потура да нам тих 8 ставки не треба и да сви треба да будемо једнаки "европејци". Како би свијет изгледао да смо сви једнаки? Лијепи к'о Бред Пит и Анџелина Жоли. Па није љепота у савршености, него у јединствености и различитости. Европа само од нас таквих може да има користи!
 
eremita:
Зато што је моје лично политичко опредељење за ПАРЛАМЕНТАРНУ МОНАРХИЈУ, и увек подржавам оне који се боре за националну опцију

Србима се угрожава и напада са свих страна на:

1. НАЦИОНАЛНОСТ,
2. ВЕРУ,
3. ТРАДИЦИЈУ,
4. ЈЕЗИК,
5. ПИСМО,
6. ИСТОРИЈУ,
7. КУЛТУРУ,
8. ДРЖАВУ .

Стално се изражава потреба да се Срби одрекну свог идентитета, - е, да би се неки болиди боље осећали и да не би више мислили да су "тикве без корена" - него сви треба да постанемо тикве без корена. и онда ће њима бити супер - Сорошево млевено месо..........тартар-бифтек........хехехе.......

Ко то не увиђа или је потпуно отсутан из живота или је веома злонамеран. 8-)
Bez obzira na to što smo se složili da ti tvoji borci usput i maknu koji dinar državi?
 
Зашто само радикали пишу ћирилицом? Да ли је другима мрско (као што им је мрско да се боре за КиМ. Мислим на ЛДП) или постоји неко друго објашњење?! Наравно има и радикала који је не користе, али су они само изузеци.

Од осталих опција, НИКО!

Коме то у Србији смета ћирилица? Код нас у РС сви пишу ћирилицом, а у Србији је ово писмо постало угрожено.
 
Nikola_BN:
Зашто само радикали пишу ћирилицом? Да ли је другима мрско (као што им је мрско да се боре за КиМ. Мислим на ЛДП) или постоји неко друго објашњење?! Наравно има и радикала који је не користе, али су они само изузеци.

Од осталих опција, НИКО!

Коме то у Србији смета ћирилица? Код нас у РС сви пишу ћирилицом, а у Србији је ово писмо постало угрожено.
Naglašavaju nešto, valjda misle da je to korak ispred, da znači nešto. Inače pisanje latinicom nikako ne može da se svrsta u nepoštovanje nečega. Kako to neki kažu, je l'?
 
jomini:
Bez obzira na to što smo se složili da ti tvoji borci usput i maknu koji dinar državi?

Па не могу ја њима да спорим борбу за националну опцију - зато што се и међу њима појави нека лопурда - мада је у националном блоку знатно мање лопова него у еуропејском.........

Највећи лопови и разбојници на свету су Американци, а за њима Европљани, погледај им само историје а и данашње "демократске" поступке, они су за мене ПРАВИ ГУСАРИ - тако да сви који овде краду само се угледају на "развијени демократски Запад".
 
eremita:
Зато што је моје лично политичко опредељење за ПАРЛАМЕНТАРНУ МОНАРХИЈУ, и увек подржавам оне који се боре за националну опцију

Србима се угрожава и напада са свих страна на:

1. НАЦИОНАЛНОСТ,
2. ВЕРУ,
3. ТРАДИЦИЈУ,
4. ЈЕЗИК,
5. ПИСМО,
6. ИСТОРИЈУ,
7. КУЛТУРУ,
8. ДРЖАВУ .

Стално се изражава потреба да се Срби одрекну свог идентитета, - е, да би се неки болиди боље осећали и да не би више мислили да су "тикве без корена" - него сви треба да постанемо тикве без корена. и онда ће њима бити супер - Сорошево млевено месо..........тартар-бифтек........хехехе.......

Ко то не увиђа или је потпуно отсутан из живота или је веома злонамеран. 8-)


мито, поази мој предлог, много је бољи.

Србија као хришћнска Република, на челу са Патријарсхом као председником. Када постане Патријарх, аутоматски постаје председник.

Тиме имаш и републику (као Макариос на Кипру) и монархију, и то најбољи облик монархије, избегнеш енглеског официра, скандале и слично.

зар није добро?
Наравно Патријарх има све своје верске функције, а председничке само као протоколарне, слично председнику немачке, а премијер је главни.
 
jomini:
Hajde neka bude. Ali reci mi zašto onda podržavaš ovde neku stranu?
stvarno bre jom.... mislim kakvo je to pitanje. a što ne bi mita koji je srbin po svemu što je vredno kod ovog naroda imao oredeljenje za nekoga. pa i da nije neka je susta suprotnost, kako možeš takvo pitanje da mu postavis. što ne pitaš bilija ili finchera za koji ****** vrše propagandu anti srpstva svakim postom danima i reklamiraju nam propalu ideologiju potrosackog drustva zapada te sire teoriju o frustriranom narodu..... kačiš se za čoveka koje te postulate živi ceo dan kao i njegova porodica zbog kojih je propatila. stvarno je bre odurno... veruj mi.
 
marlоn:
stvarno bre jom.... mislim kakvo je to pitanje. a što ne bi mita koji je srbin po svemu što je vredno kod ovog naroda imao oredeljenje za nekoga. pa i da nije neka je susta suprotnost, kako možeš takvo pitanje da mu postavis. što ne pitaš bilija ili finchera za koji ****** vrše propagandu anti srpstva svakim postom danim,a i reklamiraju nam propalu ideologiju potrosackog drustva te sire teoriju o frustriranom narodu..... kačiš se za čoveka koje te postulate živi ceo dan kao i njegova porodica zbog kojih je propatila. stvarno je bre odurno... veruj mi.
Nit' se ''kačim'' nit' raspravljam. Pričamo. Mnoge stranke se okarakterišu kao ovakve ili onakve zbog delanja pojedinaca, zar ne? Seti se... Zašto onda isto ne primeniti na one koje podržavamo?
 
jomini:
Naglašavaju nešto, valjda misle da je to korak ispred, da znači nešto. Inače pisanje latinicom nikako ne može da se svrsta u nepoštovanje nečega. Kako to neki kažu, je l'?

Па зар није писање латиницом корак назад? Гледао сам катастарске књиге у Бијељини још из доба аустро-угарске, и све је исписано ћирилицом.

Ако ми Срби, као што имају и Британци, Французи, Нијемци... одређену традицију обичаје, језик, писмо зашто да се тиме не поносимо! Једноставно се јавља тај проблем који је већ спомињан, а то је наше схватање да пут у ЕУ значи да се одрекнемо свега националног, што апсолутно није тачно!
 
Alekasandar2:
мито, поази мој предлог, много је бољи.

Србија као хришћнска Република, на челу са Патријарсхом као председником. Када постане Патријарх, аутоматски постаје председник.

Тиме имаш и републику (као Макариос на Кипру) и монархију, и то најбољи облик монархије, избегнеш енглеског официра, скандале и слично.

зар није добро?
Наравно Патријарх има све своје верске функције, а председничке само као протоколарне, слично председнику немачке, а премијер је главни.

Ти баш имаш нешто ПРОТИВ династије Карађорђевића.......али, не заборави ако узмеш да озбиљно упоредиш личности и интелект престолонаследника ЊКВ Александра СА ПОСТОЈЕЋИМ ПРЕДСЕДНИЦИМА РЕПУБЛИКЕ ИЛИ ПРЕТЕНДЕНТИМА НА ТО МЕСТО - мораш признати да је Александар ИН у сваком погледу !
 
Nikola_BN:
Па зар није писање латиницом корак назад? Гледао сам катастарске књиге у Бијељини још из доба аустро-угарске, и све је исписано ћирилицом.

Ако ми Срби, као што имају и Британци, Французи, Нијемци... одређену традицију обичаје, језик, писмо зашто да се тиме не поносимо! Једноставно се јавља тај проблем који је већ спомињан, а то је наше схватање да пут у ЕУ значи да се одрекнемо свега националног, што апсолутно није тачно!

pa, drago mi je da kapiras da to nije tacno, ali to misljenje i nije zastupljeno medju glasacima tzv. "demokratskog bloka", iako mi je taj naziv ogavan...
tu pricu eksploatisu radikali, jer time opravdavaju svoje postojanje...ugrozenjo nesto srpsko, mi branimo...a ako nije ugrozeno, sta branimo koji ****...
latinicom pisem jer se na kompu u 90% slucajeva koristim engleskim...kada pisem rukom, pisem cirilicom...osim kada popunjavam formulare, koji su na latinici...
 
eremita:
Ти баш имаш нешто ПРОТИВ династије Карађорђевића.......али, не заборави ако узмеш да озбиљно упоредиш личности и интелект престолонаследника ЊКВ Александра СА ПОСТОЈЕЋИМ ПРЕДСЕДНИЦИМА РЕПУБЛИКЕ ИЛИ ПРЕТЕНДЕНТИМА НА ТО МЕСТО - мораш признати да је Александар ИН у сваком погледу !
da ne bude da se slazem sa tobom... za onih deset ili koliko tcaka skidam kapu...svaka ti je zlatna, ali za ovoga, taj bre ne zna gde je. prošlo je vreme kraljeva i monarhija. n kazem da nam ne bi bilo bolje da smo to dapače, al' tomislav je trebao tu da sedi a ne on.
 
Nikola_BN:
Па зар није писање латиницом корак назад? Гледао сам катастарске књиге у Бијељини још из доба аустро-угарске, и све је исписано ћирилицом.

Ако ми Срби, као што имају и Британци, Французи, Нијемци... одређену традицију обичаје, језик, писмо зашто да се тиме не поносимо! Једноставно се јавља тај проблем који је већ спомињан, а то је наше схватање да пут у ЕУ значи да се одрекнемо свега националног, што апсолутно није тачно!
Pa ovde pišu latinicom, ne mora da znači da je u pisanju takođe koriste.
 
jomini:
Pa ovde pišu latinicom, ne mora da znači da je u pisanju takođe koriste.

Што се тиче мог искуства у Србији са писањем ћирилицом, врло је негативно у РС је много боље. Али је важно моје запажање да се само радикали труде да пишу ћирилицом.

Намјестиш пречицу на alt+shift+0 као ја па се пребацујеш без проблема. Није тешко, а много значи! ;-)
 
marlоn:
da ne bude da se slazem sa tobom... za onih deset ili koliko tcaka skidam kapu...svaka ti je zlatna, ali za ovoga, taj bre ne zna gde je. prošlo je vreme kraljeva i monarhija. n kazem da nam ne bi bilo bolje da smo to dapače, al' tomislav je trebao tu da sedi a ne on.

Па ето вам га онда Борис или Тома или Вучић или Чедомир.......они су супеееееееееееррррррр.............*еботе како можеш да ме изнервираш
у ово доба ноћи.........ено иде сутра БТ у Смиљане у НДХ на прославу
у вези Николе Тесле........закитите се с њим.........уместо да је отишао у
САД.........тотални тупсон..........*ебо га Анте Павелић и Степинац заједно
са Фрањом и Месићем........... :evil: :evil: :evil:
 
eremita:
Па ето вам га онда Борис или Тома или Вучић или Чедомир.......они су супеееееееееееррррррр.............*еботе како можеш да ме изнервираш
у ово доба ноћи.........ено иде сутра БТ у Смиљане у НДХ на прославу
у вези Николе Тесле........закитите се с њим.........уместо да је отишао у
САД.........тотални тупсон..........*ебо га Анте Павелић и Степинац заједно
са Фрањом и Месићем........... :evil: :evil: :evil:
E a stvarno, zašto ne ode u Ameriku???
 
eremita:
Па ето вам га онда Борис или Тома или Вучић или Чедомир.......они су супеееееееееееррррррр.............*еботе како можеш да ме изнервираш
у ово доба ноћи.........ено иде сутра БТ у Смиљане у НДХ на прославу
у вези Николе Тесле........закитите се с њим.........уместо да је отишао у
САД.........тотални тупсон..........*ебо га Анте Павелић и Степинац заједно
са Фрањом и Месићем........... :evil: :evil: :evil:
e mito ustado iz kreveta ebote...vice nesto iz zvucnika...:D slazem se da boris dobija direktivu da radi idiotske poteze...stvarno ne znam dal' nas to neko zaebava il je tolika dileja.... ali moje misljenje brate... aleksandar je morao bre da nauci kao prvo jezik. to je osnovno. kako on moze da bude moj kralj kad prica onako. ne znam kakav je kao covek ne ulazim u to. samo govorim o spoljnim efektima. tomislav je bio covek kao pojava , kozer, umeo da se ponasa. znaci dvorska skola, razumes me... i bio je divan covek. a to dal bi voleo monarhiju ili ne... veruj da ni sam vise ne znam sta je za ovaj jad od zemlje najbolje.
 

Back
Top