Додик за самосталну БиХ

Pederacija....
zeleno.JPG

Poznata mi je ova ulica:think:
Nisam imala pojma da je trotoar zelen. Moguće je da su na njoj ovom bojom u međuvremenu zamaskirane i čuvene "Sarajevske ruže", ne znam, ali bih volela da mi neko kaže koja je ovo ulica(predratni naziv molim!)
Sorry za off:)
 
Спремају американци и мухамеданци политички и еконопмски удар на РС!
БоТа је долазио у БЛ...да покуша да наговори Додика...да пристане на неке амричке захтеве...и да постави пар својих људи...у владу!
Надам се да није успео!

А да је близу расплет БиХ јесте...или ће мо бити независни..или нас неће бити!
Сада је на Москви и Београду да подрже РС!

У Србији можете рачунати на Србе, али не на овог балију-предеседника. Додик треба да развија односе са Москвом, да доведе још више руског капитала у РС. Важно је да је Москва уз РС.
 
tAKO JE KLICE MU I NAROD IZ ROBNE KUCE BOSKA iz Banjaluke mogu zamisliti samo i kako.Klikace te vi Beogradjani skorojevici kad bude u zatvoru zajedno sa Brankovicem Nedjadom.Kako cu tad da vam se smejem nacionalisti kakvi ba eniteti u kojima nacionalisti vladaju to mora nestati.
Samo BIH

jadna je zemlja koja ima sarajevske multioetniCare.....BiH ce nestati samo je pitanje vremena
 
Nema odlaska OHR-a dok se ne promjeni ustav i izabere jedan presjednik za citavu zemlju on to zna dobro a sve ovo sto on prica je ko fol demokratija kao on je za BIH bez strannaca znamo mi dobro kakvu bi BIH imali da se stranci nisu umijesali Vuk DLAKU MJENJA ALI CUD NIKADA ..SVI TO ZNAJU gotov je i on i njegovi u entitetu a fede3racija se vec raspada ..pa kad i on pukne eto nama BIH kakva je bila bez nacionalista.
"Nacionalizam je dječija bolest. To su ospice čovječanstva."- Albert Einstein
Hajmo nacionalisti...dosta je bilo
Koga boli tuki sto ce taj jedan presjedniuk drzave BIH biti ovaj ili onaj
Ko se osjeca srbinom u srbiju,hrvatom u hrvatsku bosnjakom u tursku,,,ko se osjeca Bosancem i Hercegovcem u Bosnu i Hercegovinu nabijem nacionaliste na tuki i slicne njima

То сте могли имати. Сети се априлског пакета уставних промена! Тамо је био предвиђен један председник! Ви сте те уставне промене одбили, не Срби. Пропустили сте прилику и сад нема назад. То је прошлост. Сада иде децентрализација, јачање ентитета до коначног разлаза.

Рекао Ајнштајн, па шта? Шта се уопште имао мешати у ствари о којима није имао појма? Национализам је нешто најбоље што се може догодити једној држави. Национализам не значи мрзити туђе, него волети своје, поштовати туђе. То што су неки после 2. светског рата помешали нацизам и национализам, то је њихов проблем. Босанац и Херцеговац су регоналне одреднице и никада то нису биле нације. Ни пре Турака, ни за време њих, а ни после њих нису постојали босанци и херцеговци, али Срби су једини народ који је тамо постојао и пре 1463 и за време турске окупације и после 1908/1918. године. Хоћете демократско друштво? Морате поштовати вољу српског народа!
 
У Србији можете рачунати на Србе, али не на овог балију-предеседника. Додик треба да развија односе са Москвом, да доведе још више руског капитала у РС. Важно је да је Москва уз РС.

Контам..ја шта ти причаш...али Москва..чека БГ!
 

Back
Top