Dobro jutro, dobar dan, laku noć i dobrodošli vol 10

Где се изгуби Љубинка?

Tu sam ❤️
Radilo se mnogo ova dva dana, ali sam konačno na odmoru 10 dana.
Spavala posle posla jedno sat, pojeo me umor.
Imala sam jednu situaciju pa sam se mislila da batalim opet malo, ne znam.
Aj @mina68 obriši moje slike sa vaše kose i frizure ljubim te, strana 3 i strana 5.
Elem. Konačno malo odmora.
Jutros me muž probudio u 7 da mi pokaže jednog eminentnog koji prodaje beogradski duh i tako neka priča jasno je, te se on nervirao a meni bilo smešno.
Naravno radi se o nekom koga znamo jel pa mi je još smešnije.
Nije ni važno, samo znam da ništa spavala nisam, prvo zaginemo noćas do 1 onda me probudi sa vajberom jutros u 7.
Užasno sam umorna ali malo slobode je tu konačno
Ćerka otišla na piće, on je otišao negde, sama sam.
Pas drema.
Ćerka je blago.
Uživajte sa svojim ćerama, ali i ako imate sinove, deca su najveća sreća.
Želim vam svima lep odmor za ove praznike.
Meni treba jedan pošten ali pošten odmor.
Juče sam išla ćerki da pokažem butik što sam otkrila, dopada joj se.
Posle ću vam podeliti neka moja zapažanja samo da se jeli 'ispovedim' 😁
 
Ako primetite da me nema, razlog nije ni ljutnja niti šta slično.
Samo sam rešila da ne budem, da li privremeno ili ne ili kako već, u etru.
Ne sviđa mi se misao da me svako čita, a takođe me i forum po malo umara.
Apsolutno ništa lično.
Htela sam da vam kažem kako je kocept današnje filozofije štednje i ulaganja potpuno pogrešan.
Jedini istinski život je sada i ovde, ne znam da li ću uspeti da objasnim, ali sve je to osmišljeno kao klasična obmana. Nema uštede, nema budućnosti, nema čak ni planova. Sve što ukradeš od života - dobro je.
Najbolje je živeti totalno van uvreženih mišljenja i zaista sa rezervom primati sve što se plasira.
Realnost je da je uživanje u životu naša lična briga i naš lični doživljaj.
Ljudi izmišljaju probleme koje nemaju i takođe štede novac koji je već unapred potrošen.
Tako da vam mogu reći, sreća dolazi iz nas i jedna baba mu je rekla - nije važno da li je pušenje zdravo, ako tebi prija puši. Čovek treba da živi u skladu sa onim što mu prija i što voli, ispuni život pozitivnim energijom i ljubavlju. Nije bitno šta ko kaže i kakva su pravila igre - postavite svoja pravila igre u svom životu. Jer vaš život je vaša 'bašta' - tu se može birati na koji način ćete se ostvariti i raditi nešto što vas iskreno ispunjava, naravno da nikog ne ugrožava.
Neka je to neka sitna strast ili pasija kao što je muzika, ili knjige, ili neki hobi, ili neka aktivnost koja vas opusti - ali naći vreme da svoju baštu činimo bogatom 'plodovima', naravno mislim na duhovnu sreću, to je ono što treba da svakom pružiti malo bega od svega i svih i ono osećanje istinske slobode, zbog koje čovek i živi.
 

Back
Top