dobar ljubavnik

moj snosaj traje 8 minuta, sa tusiranjem pre i posle, i cigaretom posle....
inace, smatram da sam SAVRSEN ljubavnik....tih par desetina sekundi koje pruzim su nezaboravne...nijedna me nikada nece zaboraviti....setice se kad tad i umrece od smeha...

volim kada se zene smeju.....
 
politewhitelady:
Hellen:
politewhitelady:
Dobar ljubavnik se radja.To je izgradjena, spontana, zdrava licnost,bez kompleksa, svesna svoje seksualnosti, sposobna da se predaje i uziva.Nazalost, iskusih samo jednog takvog.Mislim da zene vise nego muskarci zadovoljavaju ove kriterijume.Cast izuzecima.

Ово звучи као контрадикција: Ко се то рађа као изграђена, спонтана, здрава личност свесна своје сексуалности? :roll:
Intelektualno funkcionisanje na uglavno konkretno-operacionalnom stupnju,otezava razumevanje apstraktnih pojmova,odnosno onemogucava usvajanje sadrzaja formulisanih uz pomoc apstrakcija

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Steffan:
Kazu da su dobri ljubavnici oni koji igraju (djuskaju) dobro... oni koji mogu da se u potpunosti prepuste muzici, da je propuste kroz telo i sjedine se sa njom.. :wink: ja igram fenomenalno, bez lazne skromnosti.. :lol: kako vi igrate? :P

bicu duplo skroman i recicu ti da bolje djuskam od tebe 8) U stvari, za ovih 5-6 godina koliko odlazim na tekn0 partye samo sam potvrdio da sam ubedljivo najbolji, najmashtovitiji i najizdrzhljiviji tekn0-dancer around

Ja sam zhivi plugin
Ja sam muzika
Ja sam energija

Mogao bih oko ovog pitanja djuske da budem lazhno skroman i da ne navlachim zavist i bes forumasa, ali chemu.. zato dodzite da se dzuskamo :wink:
 
Steffan:
Kazu da su dobri ljubavnici oni koji igraju (djuskaju) dobro... oni koji mogu da se u potpunosti prepuste muzici, da je propuste kroz telo i sjedine se sa njom.. :wink: ja igram fenomenalno, bez lazne skromnosti.. :lol: kako vi igrate? :P

Igram kao Dzon Travolta, Majkl Dzekson i MC Hamer zajedno... Paula Abdul zanemi kad me gleda.
 
nesto bas ovih dana razmisljam na zadatu temu.
za mene je bio dobar ljubavnik koji me dovede do orgazma i vala meni vise nije trebalo od toga. :)
no, onda mi se desio ON i onda sam malo promenila kriterijume. Podelila sam na:
1. ni da zapamtis
2. unako, nije lose
3. dobar
4. DOOBARRRRRR
5. ZEMLJOTRES
e sta je najcudnije, gospodin ZEMLJOTRES, nit je bio nesto zesce obdaren, nit je bio , kako neko malopre napisa, e jbg, zaboravih, valjda sirovina... :? ali doveo me je do toga da sam zaboravila kako se zovem. Sa njim sam pozelela sve da isprobam i naravno isprobala (cak i nesto sto sam ranije zestoko odbijala) , najcudnije poze.... ma bre bilo je super. Tako da ja kazem bilo je dobrih, skoro svi su bili dobri , DOOOBRRRIHHH vrlo malo ali ZEMLJOTRES jedan. :)
I sta bre lupate da zena ne zna sta je dobar ljubavnik, dobar je onaj koji je dovede do vrhunca i tacka.
 
Sta znaci uopste dobar ljubavnik? Ja sam ih imala par, bila u braku 10 god. pa se razvela i tek sada pored sebe imam jako dobrog ljubavnika.
Meni je savrsen sto ne znaci da bi se nekoj drugoj zeni isto toliko dopao.
Poenta nije u dobrom ljubavniku ili ljubavnici, vec u spontanosti, razumevanju i ugadjanju jedan drugom.
dobar seks je samo onaj seks u kome uzivamo oboje i gde uvek zena dolazi do vrhunca posto je za muskarca to izvesno
 
Pa nije ni samo to kriterijum, dal' dovodi do vrhunca ili ne.
Mene maltene svaki moze da dovede do vrhunca ali nisu svi isti.
Nekom treba vise da me do istog dovede, nekom manje,sa nekim moram da zazmurim i dooobro se koncentrisem a sa nekim se ja uzdrzavam, nekom moram da pripomognem a drugi moze i sam...pa onda...neko nesebicno ispunjava sve partnerkine zelje a neko ne :P , nisu svi podjednako nezni niti strasni,niti spontani, niti potentni, niti izivljeni,pa ni gadljivi uostalom :P , ne daju se svi podjednako i ne prepustaju podjednako, pristup je razlicit...bas se muskarci kao ljubavnici dosta razlikuju, verujem mnogo vise nego zene kao ljubavnice, pre svega jer je njihova uloga u sexu zahtevnija...razlikuje se drasticno i jedan jedini poljubac sa dve razlicite osobe, a kamoli sex!I naravno da ima i onih koji ne odgovaraju meni ali odgovaraju nekom drugom, ali ima i onih koji su jednostavno losi.
 
behappy:
devojke, koliko ste upoznale zaista dobrih ljubavnika?
Treba prvo da se zna sta se podrazumeva pod dobrim ljubavnikom...o tome moze da sudi samo iskusna zena...Dobar ljubavnik je generalno onaj koji u krevetu pokaze svo umece koji zna sve o zenskom telu sta pali sta treba gde treba i sl. ali da li pomislite da pored toga postoji jos nesto? Svaka zena ce se sloziti da sve ono pre i posle spada u ocenu kvaliteta dobrog ljubavnika...Dzaba vam sto ste tehnicki stvar izveli fantasticno ako ste sve upropastili ponasanjem posle...zene o tome vise pricaju i vise filozofiraju nego o samom cinu... :wink:
 
ariela:
behappy:
devojke, koliko ste upoznale zaista dobrih ljubavnika?
Treba prvo da se zna sta se podrazumeva pod dobrim ljubavnikom...o tome moze da sudi samo iskusna zena...Dobar ljubavnik je generalno onaj koji u krevetu pokaze svo umece koji zna sve o zenskom telu sta pali sta treba gde treba i sl. ali da li pomislite da pored toga postoji jos nesto? Svaka zena ce se sloziti da sve ono pre i posle spada u ocenu kvaliteta dobrog ljubavnika...Dzaba vam sto ste tehnicki stvar izveli fantasticno ako ste sve upropastili ponasanjem posle...zene o tome vise pricaju i vise filozofiraju nego o samom cinu... :wink:
E, svaka ti chast :wink:
 
jozza:
ariela:
behappy:
devojke, koliko ste upoznale zaista dobrih ljubavnika?
Treba prvo da se zna sta se podrazumeva pod dobrim ljubavnikom...o tome moze da sudi samo iskusna zena...Dobar ljubavnik je generalno onaj koji u krevetu pokaze svo umece koji zna sve o zenskom telu sta pali sta treba gde treba i sl. ali da li pomislite da pored toga postoji jos nesto? Svaka zena ce se sloziti da sve ono pre i posle spada u ocenu kvaliteta dobrog ljubavnika...Dzaba vam sto ste tehnicki stvar izveli fantasticno ako ste sve upropastili ponasanjem posle...zene o tome vise pricaju i vise filozofiraju nego o samom cinu... :wink:
E, svaka ti chast :wink:
i ja bih se slozila! 8)
 
sta treba , gde treba :shock: pobogu...sve je to stvar osecaja...dobar ljubavnik je onaj koji se spreman da bude sa zenom ceo, kao da je citav zivot samo nju cekao, i kao da je posle njih potop..i nije tu cak stvar u ljubavi, vise u spremnosti da nekog prihvatis i da se nekom predas zaista, najintimnije, bez stida, foliranja ili tehnike...vec samo osluskujuci, trazeci i nudeci, sto vazi i za zene i za muskarce...
 
merkat:
snoshaj efendija:
behappy:
devojke, koliko ste upoznale zaista dobrih ljubavnika?

Kad bi zene znale da definisu taj pojam, bilo bi super.ovako ne mogu da se odluce da li je ljubavnik bolji ako:
-krese duze pa one i ne svrsile
-ima vecu patku
-perverzniji je
-zahteva kojesta pa to one tumace iskustvom
Dakle?

ZENE ZNAJU. TI NE ZNAS.

NAKON SEKSA, AKO JOJ JE TESKO DA PRICA, AKO DRHTI KAO ZEMLJOTRES, AKO JOJ MISICI NA RUKAMA NE POPUSTAJU, AKO JE MLITAVA I POTPUNO MALAKSALA, ONDA BATO MOJ ZNAS DA SI OBAVIO POSAO.

JA SA SVOJIH 17 CM. KAZEM DA SAM * SVETSKOG GLASA. STA UHVATIM, TO NE PUSTAM DOK NE OTOPIM...!!!

E KOLEGE, 'BEM VAS SAKATE!!! ZENSKE TRAZE DA CUJU KO JE NAJBOLJI KRATITELJ, A VI VREDJATE. SRAM VAS BILO, BARABE JEDNE. OPISUJTE KAKO I STA ZNATE, AKO SE UKAZE PRILIKA, POKAZITE IM STA ZNATE. A NE TU SEDITE I DISKUTUJETE O TOME KAO BABE!!! POKAKIM SE JA NA TU TVOJU POLITIKU, EFENDIJA. OCIGLEDNO NE ZNAS ZASTA JEZIK SLUZI. :evil: :evil: :evil:

Kad je tako, Halile ti ga prvi zalilaj...
 
SINDI:
sta treba , gde treba :shock: pobogu...sve je to stvar osecaja...dobar ljubavnik je onaj koji se spreman da bude sa zenom ceo, kao da je citav zivot samo nju cekao, i kao da je posle njih potop..i nije tu cak stvar u ljubavi, vise u spremnosti da nekog prihvatis i da se nekom predas zaista, najintimnije, bez stida, foliranja ili tehnike...vec samo osluskujuci, trazeci i nudeci, sto vazi i za zene i za muskarce...

Bravo Sindi, al' si elokventna, svaka cast!
E bas to je kljucno, al' ja ne umem da se odrazim kako treba ;)(plus jos neke manje ili vise periferne stvari koje se ipak ne mogu zanemariti, bar ja tako cenim :) )
Secam se, imala sam ja jednog jednom, taj je sve znao kako, gde, sta, tehnicki bez zamerke, ali sam svejedno imala osecaj kao da vodim ljubav sa robotom.Tako je to kad covek nema, sto bi neki rekli "osecaj za feeling" :wink: :lol:
 

Back
Top