Đukanoviću se tresu gaće - ako Joca Amsterdam progovori ne gine "klavir"

mafijozo kralj?
radi u interesi srbije?

druze...

pomrsio si konce.


a gde su europske integracije tu?
kako ne radi , zahvaljujuci njemu konacno smo postali nezavisna drzava sa svojim imenom i zavrsili gotovo vekovnu promasenu avaturu udruzivanja sa kojekavima , da su se ovinasi bolidi od politicara pitali ona nakazna drzavna zajednioca, frankenstajn od drzave bi jos postojao
sva sreca pa je Milo presekao i resio stvar na najbolji moguci nacin , tako da me uopste nije briga sto je mafijas ,njegova stvar
eto jos jedna od blagoteti njegovog rada savrseno nas zabole kakva je vlast u doticnoj gomili kamenja dole jer vise Bogu hvala nemamo nikakve veze sa njima :super:
 
kako ne radi , zahvaljujuci njemu konacno smo postali nezavisna drzava sa svojim imenom i zavrsili gotovo vekovnu promasenu avaturu udruzivanja sa kojekavima , da su se ovinasi bolidi od politicara pitali ona nakazna drzavna zajednioca, frankenstajn od drzave bi jos postojao
sva sreca pa je Milo presekao i resio stvar na najbolji moguci nacin , tako da me uopste nije briga sto je mafijas ,njegova stvar
eto jos jedna od blagoteti njegovog rada savrseno nas zabole kakva je vlast u doticnoj gomili kamenja dole jer vise Bogu hvala nemamo nikakve veze sa njima :super:

postali smo nezavisna drzava...

druze, slusaj.

mi nismo nezavisna drzava.
mozda smo drzava, ali ne nezavisna.

jer da smo bili nezavisna, nekakav milo tompus je ne bi urusio.


razumes?
 
postali smo nezavisna drzava...

druze, slusaj.

mi nismo nezavisna drzava.
mozda smo drzava, ali ne nezavisna.

jer da smo bili nezavisna, nekakav milo tompus je ne bi urusio.


razumes?

nije on nista urusio ,nego je svako lepo otisao na svoju stranu , a tu bivsu drzavu , ustvari drzavnu zajednicu je i trebalo urusiti ,jer Srbija nikakve koristi od zivota u zajednickog drzavi sa CG nije imala ,dok je sa druge strane to bilo drasticno , tako da je cudo sto mi nismo prvi zbrisali od njih , bilo bi mnogo logicnije
 

Back
Top