Djokovici ne grade akademiju u KG

Rodjeni sam Kragujevcani,znam svaku stopu tog parka i prostora.Da covek ulozi tolike pare,otvori toliko radnih mesta u gradu,o reklami za Kragujevac u svetskim razmerama da i ne govorim.Pa ko je to sprecio taj mrzi Kragujevac.Licno me,narocito,Noletov otac nervira,cista seljacina,ali kakve to veze ima sa biznisom i interesom grada?!
 
Kako Noletu malo treba da osustane od investicije:roll:
kao da je iz Finske, pa ne zna šta je Srbija...dok mu strikan sa druge strane pali i žari Srbijom, jer je eto on Noletvo stric hebote..kao da je to video u toj Finskoj :dash:

Ma Kragujevac i nije grad za ulaganje.

Gledaj danas na vestima koliko tamo malo ima milionera.
 
Ma Kragujevac i nije grad za ulaganje.

Gledaj danas na vestima koliko tamo malo ima milionera.

ma svaki Grad u Srbiji zaslužuje i nije manje vredan, ali izgovor za odustajanje je vrhunac cinizma i brzobrazluka...čuj pristisak odbornika
pa gradski odbornik je sila u majčinu.... sitni stranački šmrljavac koga ne zarezuje rođena mati
 
Јако лепа вест. Нешто слично покушао је својевремено и Дамир Докић са Ушћем, ал није прошло.
Још само да скину тог дриблера са телевизије да мало одахнемо, доста је било заглупљивања грађана блентавим тенисерима који нбе знају шта ће од лове.

Кратко и јасно за Ђоковиће: Чибе бре у Монако, ионако њему плаћате порез!!!

Vujke,prso si...u Monaku niko ne placa porez,a za Djokovice nisi u pravu. Ako moze jedan Kusturica, kojeg nimalo ne nipodostavam i cak nam treba biti cast sto je izabrao Srbiju da dovuce filmski svet, da sagradi Drvengrad i pokazuje Srbiju u nekom drugom svetlu nego sto do sada nasi vrli politicari uprskase, pa,moze i Nole i njegova familija da sagradi taj teniski centar. Zamisli koliko bi dece bilo zainteresovano iz Srbije pa i iz inostranstva, da ih obucava jedan Novak Djokovic. A koliko ce da zarade na osnovu te akademije, to nebi trebalo nikoga da zanima osim njegove familije.
Niko tim Djokovicima nije zavirivao u novcanik koliko ima para i da li ima dovoljno i koliko mu jos hvali da posalje Noleta od 12 godine u beli svet. Mucili su se i dovijali kako su znali i umeli, pa red je da im se isplati sav njihov trud.A jos do sada nije odigrao mec da ne napomene odakle je i ko je. Osudjujem sve koji su bili protiv gradnje akademije, jer nisu svesni ekonomskih mogucnosti koje bi i grad Kragujevac mogao da oseti.Ne razmisljaju ljudi kad je gradska kasa u pitanju...a, da su potplatili nekima u privatnu kasicu, mozda bi ih i pustili na miru...
 
ma svaki Grad u Srbiji zaslužuje i nije manje vredan, ali izgovor za odustajanje je vrhunac cinizma i brzobrazluka...čuj pristisak odbornika
pa gradski odbornik je sila u majčinu....
sitni stranački šmrljavac koga ne zarezuje rođena mati

Nesto "mute", u svakom slucaju....videcemo.

Lepa je ideja bila za Kragujevac kao grad u srcu Srbije, sumadijskom gradu...e, sad....mozda se neko nije mogao da ugradi za proviziju, a i istina, ne znam koliko je isplativo ulagati u Kragujevac, vidis da radnici odlaze iz "Fijata".
 
Nesto "mute", u svakom slucaju....videcemo.

Lepa je ideja bila za Kragujevac kao grad u srcu Srbije, sumadijskom gradu...e, sad....mozda se neko nije mogao da ugradi za proviziju, a i istina, ne znam koliko je isplativo ulagati u Kragujevac, vidis da radnici odlaze iz "Fijata".

ma Noletov stric je jači faktor od komplet političke scene Kragujevca, kad ti kažem :D
 
ovo su hteli da ruše



Veliki park je najomiljenije mesto za šetnju Kragujevčana svih generacija. Osnovan je 1898. godine i na svoj 150 rodjendan je potpuno renoviran. Više od 10 hektara zelenila, guste krošnje stoletnih stabala, obnovljene pešačke staze, novopostavljene klupe su pravo mesto odmor, šetnju i opuštanje. U gornjem delu parka, pored restorana "Koš", se nalaze tereni za male sportove i tenis, a najmladji se u letnjem periodu mogu zabaviti na trambolini, vazdušnom toboganu ili električnim autićima.

:think::think::think:

КОЈА ТИ ЦИФРА НИЈЕ ТАЧНА!? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Potpuno skrenuli sa teme! Potpuno.. Niko ne mrzi Djokovica,Peru Miku itd..

Problem je bio u zemljistu koje je u sred samog grada i dobrog dela parka.
Ne u tome da je su njega sirotog tako tesko zeznuli..
Moglo se graditi na kilometar dalje,ali nije centar.. Sad napadnite svi,treba nam akademija-treba ali ne na tom mestu! Ne tu! I ne akademija sa 4 terena umesto 14,i 8 zgrada umesto 2.. Nekako svi izostave te neke "sitne" argumente kada pricaju..

I licno mislim da je ovo mlacenje prazne slame. Kompanija da je htela gradila bi, sve su imali..
 
tim krimosima Srdjanu i Goranu Djokovicu , treba dati samo kitu da izbiju oci , a ne gradski park ,dosta im je sto im je Djilas u BG-u poklonio ekskluzivnu lokaciju na Dorcolu da tamo prave tajkunsku oazu za rekreaciju za debele pare na gradskoj imovini , dobro je da su se bar ovi u KG digli i opametili ...
 
ovo su hteli da ruše



Veliki park je najomiljenije mesto za šetnju Kragujevčana svih generacija. Osnovan je 1898. godine i na svoj 150 rodjendan je potpuno renoviran. Više od 10 hektara zelenila, guste krošnje stoletnih stabala, obnovljene pešačke staze, novopostavljene klupe su pravo mesto odmor, šetnju i opuštanje. U gornjem delu parka, pored restorana "Koš", se nalaze tereni za male sportove i tenis, a najmladji se u letnjem periodu mogu zabaviti na trambolini, vazdušnom toboganu ili električnim autićima.

Ja bila svega 2-3 puta, divno je :ok:
 
tim krimosima Srdjanu i Goranu Djokovicu , treba dati samo kitu da izbiju oci , a ne gradski park ,dosta im je sto im je Djilas u BG-u poklonio ekskluzivnu lokaciju na Dorcolu da tamo prave tajkunsku oazu za rekreaciju za debele pare na gradskoj imovini , dobro je da su se bar ovi u KG digli i opametili ...

Koliko su, drugi, nicim zasluzni !!!!krimosi!!!! dobili????
I od prosle i od ove vlasti, i od buduce ce dobijati-to je sigurno!!!

Ali, srpska je ljubomora ogromna. Bez obzira sto si mi kao forumski lik nesimpatican, uvek uspes da me ponovo iznenadis svojim stavovima.
 
On je dobio prostor jos pre dve godine da gradi akademiju. E sada fazon je bio da sagradi 8 teniskih terena,jednu poslovnu i jednu stambenu zgradu. Tu zemlju je dobio za 36.000 evra,pored parka i doooooobar deo parka..Znaci van pameti, a toliko zemlje imamo. No bitna je lokacija. Kako je vreeeme prolazio,Djokovic family je smanjivala broj terena i doslo se valjda na 4,a povecale su se 2 poslovne zgrade i 3-4 stambene.. Ma super je lik.

Nema sta ko da ga brani, eno Sumarice zvrje prazne,ima mnogo prostora. Ali su brate kilometar od centra,znate nije isto.. A ovi sa komentarima na B92,su garantujem sve isfiltrirali,sad su Kragujevacni najgori sto ne daju siroma Djoletu da gradi,kao zasto zaostajemo-ne damo? Bozeeee...
Ako cemo realno Djokovici nikada ne bi ni trebali da dobiju da grade na takvoj lokaciji gde je park....ali tu nisu krivi Djokovici vec vlast koja je nsposobna,korumpirana i glupa. Sigurno u tom KG ima jos na stotine lokacija gde su mogli da grade terene a oni im dali taj park.
Amin.
kompleks objekata namenjenih teniskoj akademiji (1,57 ha),
komercijalne objekte - hotel (0,55 ha),
objekte mešovite namene - sportsko-poslovni kompleks (1,08 ha),
pojas zaštitnog zelenila (0,36 ha).

Ima toliko lokacija, ali Veroljub je to! Dosta zna covek.. Salim se:D
To ti je ko u Bg....ima gomila nekih ledina u okruzenju a oni naravno po centru ono malo zelenih povrsina sto ima daju raznim krimosima i partijskim zutim drugovima da grade razne zgrade,trzne centre i sl.

Potpisujem. :tick:


Hoce covek da sagradi teniski centar, a ne celicanu aloooo. :roll:

Ma nije valjda...
Prvi put čujem da se poslovno-stambeni prostor i hotel nazivaju sportskim centrom. :hahaha:


Malo vam sumetine, cela Srbija zjapi prazna.

Zapravo jeste, malo je šume. Srbiji nedostaju kako zelene površine uopšte, tako u drveće.
Nije mi jasno zbog čega si protiv zdravlja naroda? :dontunderstand:
 
Koliko su, drugi, nicim zasluzni !!!!krimosi!!!! dobili????
I od prosle i od ove vlasti, i od buduce ce dobijati-to je sigurno!!!

Ali, srpska je ljubomora ogromna. Bez obzira sto si mi kao forumski lik nesimpatican, uvek uspes da me ponovo iznenadis svojim stavovima.
to je problem sto se ova vlast (a i bilo koja) ponasa kao kabadahije sa drzavnom imovinom , a narod kao stoka podanicka bilo da je u pitanju aga , knjaz , dahija , politicar ili neka poznata licnost , pa sad to i odobrava ,cast izuzecima ...
To sto je neko poznata licnost NIJE razlog da ima privilegije ovog tipa nigde u svetu , ovo ti je kao kad bi recimo u Spaniji dali Nadalu deo gradskog parka u Madridu,Valensiji ili Barsi da tamo gradi privatne terene i hotele , a vidim da su ovi alavi sipci Goran i Srdjan tu hteli da nabudze i 2 stambene zgrade i da zgrnu pare od prodaje stanova na ekskluzivnoj lokaciji , sto ima veze sa sportom ko cela ova prica sa zdravim razumom ... ili da recimo daju deo neke svoje najpoznatije turisticke destinacije , na poklon nekom Almodovaru ili Banderasu da tamo razvijaju visoki turizam , posto su oni Boze moj poznati i priznati ...
i jesu poznati i nemam ja nista protiv da oni SVOJE pare ulazu gde hoce ,posteno u ih zaradili , al ne treba drzava da im poklanja javnu imovinu zato sto su poznati , da na njoj prave privatan biznis posto to nema nigde u svetu ,osim u banana vukojebinama poput Srbije ...
poznatim liocnostima se urucuju plakete , zahvalnice , ordenje ,kad umru moze i spomenik i ulica , ali retko gde im se omogucava da zgrnu dodatne pare na racun drzave zato sto su poznati...
 
Niko tim Djokovicima nije zavirivao u novcanik koliko ima para i da li ima dovoljno i koliko mu jos hvali da posalje Noleta od 12 godine u beli svet. Mucili su se i dovijali kako su znali i umeli, pa red je da im se isplati sav njihov trud.A jos do sada nije odigrao mec da ne napomene odakle je i ko je. Osudjujem sve koji su bili protiv gradnje akademije, jer nisu svesni ekonomskih mogucnosti koje bi i grad Kragujevac mogao da oseti.Ne razmisljaju ljudi kad je gradska kasa u pitanju...a, da su potplatili nekima u privatnu kasicu, mozda bi ih i pustili na miru...

Ja sam zavirivao i bio sam impresioniran. :mrgreen:.
Noletov otac poseduje pola Kopaonika. Teniski tereni pored Sunčanih vrhova su njegovo vlasništvo, kao i kafe "Red Bull" i još nekoliko drugih objekata na Kopaoniku. Na tim teniskim terenima smo gledali malog Noleta kako se igra sa lopticom pre više od decenije.
Dalje, niko, ali zaista niko nije protiv gradnje sportskih terena, nego protiv lokacije koja je izabrana. A izabrana je zato što je vlasništvo grada Kragujevca, a to Veroljub smatra kao da njegovo vlasništvo.
Da je "Family sport" koji od Novaka Đokovića eksploatiše samo ime kao reklamu, a u stvari je kompanija njegovog oca i strica, hteo da gradi centar na ledini pored Velikog parka, ljudi bi ih na rukama nosili i noge im ljubili.
Uzgred, kakav je to sportski centar, koji je spao na svega četiri teniska terena?! :eek:

Milan Petrović, administrator grupe pod nazivom „Ne damo park“, koja na „Fejsbuku“ okuplja oko 2.000 mladih, tvrdi da potpisnici peticije nisu protiv dolaska Novaka Đokovića. Oni, međutim, smatraju da za tenisku akademiju treba naći drugu lokaciju.

"Niko nema ništa protiv Novaka, i dalje navijamo za njega, ali zašto je gradska vlast dozvolila da se teniska akademija gradi u Velikom parku. Bilo je i drugih rešenja. I da se bar grade teniski tereni, nego sada ispada da će umesto njih u parku biti podignute zgrade i nekakvi tržni centri. Ako tako bude, onda je to čista prevara" , kaže Milan.

izvor:
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=03&dd=19&nav_id=418807
 
Poslednja izmena:

Back
Top