Djevojke sa cuclastim ustima

Naravno da je tako, ebbo ih dr.igi. : )
___
Cheapest Rooms in London
Room Reservation With Visa Support Book Cheapest Rooms in London Here
CheapestRoomsLondon.co.uk

I koji tje meni kooratz ovo? Da sam u Londonu, ne bik bio na krsti ni pod tačkom ŽĐ, a i da jesam ne bi'
tražio čipest rumz nego čipest hukers. :D Jel' tako?
 
...ja kad vidim beshtiju da pere zube odmah znam o chemu se radi, ide u shtetu...:(
Ма заеби бре зубе, сад може само да стави онај храпави орбит и ето ти већ :zima2:
А влажне марамице, па они мали дневни без крилаца...
Питам се само да ли су све то измислили мушкарци? z:mrgreen:
 
Cao,

Sta mislite o djevojkama sa cuclastim ustima koje danas plijene paznju na ulic.Gdje god da odem cuclasta usta su tu.Ranije nije bilo takvih djevojaka sve dok evolucija nije pokazala kako se odrzavaju nase cure.

Da li smatrate da je oralni seks uveden osemdestih pojavom treceg kanala i erotskih filmova Tereze Orlovski.:poklon:
Mislim da su te devojke senzualne i culne jako..z;)
 
Cao,

Sta mislite o djevojkama sa cuclastim ustima koje danas plijene paznju na ulic.Gdje god da odem cuclasta usta su tu.Ranije nije bilo takvih djevojaka sve dok evolucija nije pokazala kako se odrzavaju nase cure.

Da li smatrate da je oralni seks uveden osemdestih pojavom treceg kanala i erotskih filmova Tereze Orlovski.:poklon:

Ako su to one napumpane, bile su mi interesantne na početku kad su se pojavile, sad su mi odbojne z:lol:
 

Back
Top