đavolak...

Night Prowler:
Ko kaze da je na svakom drugom!

5379175.jpg

c41812kq639.jpg

5371116.jpg

5373698.jpg

Zivi bili rogovi
:) :) :) :)
Zaboravio si Melissa. . .
 
ludo dete:
"Slava i hvala tebi, Satano, na visini
Neba, gde vladar bese, kao i u dubini
Pakla, gde sad, porazen, tvoj duh na miru sanja!
Daj da se moja dusa pod Drvetom Saznanja -
kad se njegovo granje ko novi Hram rasiri
po tvome celu - ukraj tebe konacno smiri!"
-Molitva iz pesme "Litanije Satani" Sarla Bodlera

Nesto u tom stilu?


Ma Bodler je to pisao samo da bi lakse prodao album

Sala mala( moram to naglasiti da ne ispadne da stvarno ne znam da je on bio slikar)
P.s. Opet sala mala (za svaki slucaj :) )

"andjele mimo drugih lep, mudar i uzvisen,
boze sudbinom svaran i hvalospeva lisen"

Ma da, hvalospeva lisen...
 
zoranpetrovic84:
Ali opet su tu neki satanisticki simboli,đavoli itd itd...cemu to ? Pentagram? Btw, zasto se metalci oblace u crno?

E ovako:
Pentagram (normalni) bez kruga je znak zenskog bozanstva, a sa krugom muskog.
Okrenuti pentagram su izmislili satanisti jer kad se okrene lici na djavola jer ima rogove.

A metalci koji se oblace u crno nisu koliko mi se cini dobro shvatili muziku, jer misle da pjevaci i ostali clanovi nekog benda se oblace u crno i kad nisu na koncertu. Npr. u Metal Hammeru mozete vidjeti Bruce Dickinsona (pjevaca Iron Maidena) u ljubicastoj majici, Steve Harrisa sav u bijelom itd. Ima mnogo poglupih metalaca i metalki, oblace se samo u crno i neuredni su.

Ima takodje prica da Ozzy Osbourne ne voli kada se na njegov koncert dodje u crniim mantijama....
 
Painkiller_girl:
Metal muzika je tvrda, pa da ne bi na albumu bila roza i ljubicasta boja sa cvjeticima i leptiricima. ;-) ;-)

Nije tvrda, nego teska (heavy). A, sto pa, fali cvjeticima i leptiricima. Trebamo biti otvorenog uma i prihvatati razlicite stvari. Sonic Youth ima simpatican omot sa bubamarom devojcicom, kao i sa dva djecaka koji nose majice na kojima pise Sonic i Youth. Bas je simpaticno, ne?
8-)
 
Painkiller_girl:
E ovako:
Pentagram (normalni) bez kruga je znak zenskog bozanstva, a sa krugom muskog.
Okrenuti pentagram su izmislili satanisti jer kad se okrene lici na djavola jer ima rogove.

A metalci koji se oblace u crno nisu koliko mi se cini dobro shvatili muziku, jer misle da pjevaci i ostali clanovi nekog benda se oblace u crno i kad nisu na koncertu. Npr. u Metal Hammeru mozete vidjeti Bruce Dickinsona (pjevaca Iron Maidena) u ljubicastoj majici, Steve Harrisa sav u bijelom itd. Ima mnogo poglupih metalaca i metalki, oblace se samo u crno i neuredni su.

Ima takodje prica da Ozzy Osbourne ne voli kada se na njegov koncert dodje u crniim mantijama....

To je sve kolicina Tr00izma :D
 

Back
Top