divlje jagode

NE ZELIS KRAJ

Ne zelis kraj
Mada je tu
Medj?u nama stvara se jaz
I blijedi sjaj

Ne zelis kraj
Tesko je znam
Ali idi ne daj se ne daj
Ostacu sam

Bili smo luckast par
Mada vec prosla stvar
Sada jos molim te
Odbacimo gluposti sve
 
MOJOJ LJUBAVI

U moj svijet si dosla ti
tiha kao suton blag
moje misli i moj trag
nasao je lik tvoj drag

Ispred nas dug je put
nad njim bdije strepnja strah
trazim njezni pogled tvoj
dok te ljubim gubim dah

Sav nas put, moja ljubavi
prati strah i sumnje dah
tvoje misli nekud lutaju
kuda vodi njihov trag
 
NASMIJESI SE

Neka kraljica zore
Utonu u more
za sobom stvori
Zvjezdani trag

Dok ruke moje
Traze tvoje
U ocima otkrih
Da sam ti drag

Sjene neke secu
Odlaze u noc
I pospan ponocni val
Smiri se sad

Kasni su sati
Ti moras poci
Odavno spava luka i grad
Luka i grad…

Hej, hej nasmijesi se
I ako sam grijesio
Nasmijesi se

Hej, hej nasmijesi se
I sapnucu ono sto nitko
Ti nije jos sapnuo
 
Jeste li primetili da su Divljim jagodama neke nove pesme plagijati? Npr. Marija je kopija od Heepika Lady in black, Stakleni hotel kopija od Maidena - Two minutes to midnight.
 
zeksiv-kada je nesto slicno to ne znaci da je plagijat! Usudjujes se da pljujes po Jagodama. Da li si znao da je Zele osamdesetih dobio ponudu da svira u Whitesnake-u? I Koverdejlu je ladno rekao "ne, ja imam vec svoj bend" . Posto je on autor svih pesama, on definitivno ne moze biti plagijator! Moralna gormada. U londonu su mu u to vreme ukrali par pesama neki lokalni rokeri a on nije zastitio autorska prava...
Dakle, nemoj tako lako da donosis zakljucke!
 
Hmmm...
"2 Minutes to Midnight" is the tenth single released by Iron Maiden and the second track from their 1984 album Powerslave. The single was released on August 6, 1984.

Diskografija Divljih Jagoda:

1979 "Divlje Jagode"
1981 "Stakleni hotel"
 
zeksiv-kada je nesto slicno to ne znaci da je plagijat! Usudjujes se da pljujes po Jagodama. Da li si znao da je Zele osamdesetih dobio ponudu da svira u Whitesnake-u? I Koverdejlu je ladno rekao "ne, ja imam vec svoj bend" . Posto je on autor svih pesama, on definitivno ne moze biti plagijator! Moralna gormada. U londonu su mu u to vreme ukrali par pesama neki lokalni rokeri a on nije zastitio autorska prava...
Dakle, nemoj tako lako da donosis zakljucke!

Ma nisam lud da pljujem po Jagodam, koji ***** slusam ako ne njih. Ali mnogoooooooooooo Marija podseca na Lady in black. Upotrebio sam losu rec za njih.....
Ali vidis za Stakleni hotel sam se zeznuo, onaj uvod je skoro isti, pa ispade da su Maideni drpili od njih....:):):):):)
 

Back
Top