Дискриминација радника из Азије и напади на њих у Хрватској

Hrvati nisu ti poslodavci koji naseljavaju uvoznu azijsku jeftinu radnu snagu, već njihovi "partneri" koji su kupili 75% dobara, nekadašnje vam Republike Hrvatske.

Prodali ste onakvu Titovu Hrvatsku, za radi proterivanja Srba sa njene teritorije ?

Da bi danas masovno odlazili u gasterbajtere, ostavljajući LIJEPU VAŠU azijatima, arapima i crncima. :kafa:

Drzava odnosno ministar vanjskih poslova odredjuje koliko ce se ljudi i iz kojijeh drzava primiti u drzavu.

A ja nijesam iz Hrv vec iz Crne Gore ;)
 
Nepalci i slični će u narednih par decenija postati većina u HR. Oni će se asimilirati u hrvatsku kulturu i društvo. Hrvatska će biti kao Meksiko, imaće belu manjinu čiji jezik i kultura su dominantni i ne-belu većinu. Sve prethodno navedeno kaže Goran Šarić.
Hrvoje Kan, Krešimir Jafari, Zvonimir Bohara, Držislav Lama, Ljudevit Šerpa, Domagoj Bista... vidi vidi još može i dobro ispasti sa prezimenima koja ovde imaju drugačija značenja doduše...

tko bi rekao?

Ivan Gori
Gori na nepalskom znači "Hrabar"
 
Poslednja izmena:
Dubrovnik 2040

[
1704870067936.png
 
Drzava odnosno ministar vanjskih poslova odredjuje koliko ce se ljudi i iz kojijeh drzava primiti u drzavu.

A ja nijesam iz Hrv vec iz Crne Gore ;)
Хоћеш рећи да се министар вањских послова нешто пита у НДХ-азији ?
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Gledao sam relativno skoro na YT video sa Hrvatima koji žive i rade u Irskoj. Njih 10-ak koji su različitog obrazovanja i rade različite poslove je upitano planiraju li da se vrate u Hrvatsku i svi su rekli NE. Njih nekoliko je reklo da osim što su Irskoj veće plate i bolji životni standard tamo poslodavci poštuju svoje zaposlene, dok u Hrvatskoj to nije slučaj. To što je rekao @Vitez123 da se Hrvati sa zapada masovno vraćaju je čista laž, ili da budem blaži bujna mašta pomenutog balavandera - 'što je babi milo, to joj se i snilo.'

@Urvan Hroboatos
Ja osobno (lično) poznajem mlade ljude Hrvate koji su se vratili u Hrvatsku. Kažu nije u Irskoj i Njemačkoj bajno.
 
Gledao sam relativno skoro na YT video sa Hrvatima koji žive i rade u Irskoj. Njih 10-ak koji su različitog obrazovanja i rade različite poslove je upitano planiraju li da se vrate u Hrvatsku i svi su rekli NE. Njih nekoliko je reklo da osim što su Irskoj veće plate i bolji životni standard tamo poslodavci poštuju svoje zaposlene, dok u Hrvatskoj to nije slučaj. To što je rekao @Vitez123 da se Hrvati sa zapada masovno vraćaju je čista laž, ili da budem blaži bujna mašta pomenutog balavandera - 'što je babi milo, to joj se i snilo.'

@Urvan Hroboatos
Hrvata u Hrvatskoj je 1991. godine bilo 3 700 000 a 2021. godine 3 500 000. Srba u Srbiji je 1991. godine bilo 6 300 000 a 2022. godine 5 300 000. To su rezultati popisa stanovništva. Dakle nas je 200 000 manje u zadnjih 30 godina a vas 1 000 000 manje. Znači nestajete 5 puta brže od nas.
 
Нисмо Хрвати и то нам је сасвим довољно.
Vi ste super radnice i radnici.👍
Mi smo otvorena i multikulturalna zemlja....svi su dobro došli koji ne dolaze naoružani.

Ovo je iz 2023


Kada su u pitanju zemlje iz kojih dolaze strani radnici prednjači Bosna i Hercegovina, čijih je 36.012 dobilo dozvole(od toga oko 9000 radnika Srpske nacionalnosti). Potom slijede državljani Srbije – 22.976; Nepala – 20.899; Indije – 14.317; Sjeverne Makedonije – 12.927 i Filipina – 10.166. Nešto manje od deset tisuća dozvola izdano je državljanima Kosova – 9.431; Bangladeša – 7.822; Turske – 4.644 te Albanije – 3.978.

Srpkinja i Srba daleko najviše.
 

Back
Top