Diskretna udata kupva

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posto ide okolo i vara, a oce da joj muz ne sazna.
To se zove kupva pa jeli to nesto lose u to nebih usao. Prostitutka je drugo ona ne mora biti i kupva:lol:

E sad, pitanje je odprilike ovo: Ima li pravo "diskretna udata kupva" da se "naljuti" (da oseti ljutnju i reaguje nekako zivcano) na to sto je neki sto je jeebboo pre nego sto je ona (kako kaze) "stigla" da trazi diskreciju, a i posle, pricao sve sto joj je radio pre nego sto je "stigla" da trazi diskreciju, tj. pre nego sto je diskreciju i trazila (zbog muza, i nekih razloga).

pre - on je pricao ovo
=== zahtev za diskreciju === - nije pomenuo taj zahtev, vec je nesto izkonstrujisao da bude kako ga je ostavila, da bi se sacuvala njena diskrecija koju je trazila (TAD).
posle

pitanje je smesno, ali je stvarno korisno:hahaha::hahaha::rotf::hahaha::rotf::rotf:

joj ona 'intezivirani'(a) nesreca se opet vratila...ne mogu da pronadjem onaj smajli koji povrace..
 
a ona bi znachi da se ebe a da joj ne udje jel? sledeci put pre nego sto shvrljne,neka razmisli malo.....
sve se na kraju sazna....kad-tad
ok,nije lepo prepricavati okolo "desavanja iz kreveta" ali ko je terao da shvrlja? kao sto rekoh,sledeci put neka razmisli
nije mi jasno zasto se ljudi venchaju pa onda shvrljaju....

Pa da *** da se ebe da joj ne udje, ja ne znam kome to moze biti lepo.
pa *** da nije u redu da oce da se misli za nju da je na nivou zena koje su verne svom muzu, i ako nije, a i nemoguce je da se ne pojavi bar neko ko nije bio sa tom zenom ali ce lupati okolo da je bio (za svaku se nadje 5toro takvih svuda koji pricaju i ako im nije uso) tako da mi nije jasno sta bi pokusala da spreci time sto ce nekome ko je bio sa njom traziti da ne prica kad je tu 1000 koji nisu bili a lazu da jesu (ako je lepa).
 
ako je udata ili u vezi, ima prava da se ebe sa strane? :?
:roll:

ima, al nema prava da trazi da se za to ne sazna, posto treba ipak da se napravi neka razlika izmedju onih koje se ebu sa strane a udate su i onih koje su postne. To sto ta ima neku fantaziju da "ljudi misle za nju da je postena" nije nicija drugo osim njena stvar TAKO DA SE NIKOGA DRUGOG I NE TICE, dakle, ti ako budes ebala neku sto trazi diskreciju jer je udata pa da joj muz ne sazna sloobodno pricaj bez grize savesti

dakle vako treba nastupit:
"ti imas 2 fantazi:
ti imas fantaziju da se ebes samnom
i fantaziju da se misli za tebe da nemas fantaziju da se ebes nisakim osim sa muzom

ako ces da ti ispunim ovu drugu fantaziju onda se odrekni prve, i obratno, pa biraj"
:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Pa da *** da se ebe da joj ne udje, ja ne znam kome to moze biti lepo.
pa *** da nije u redu da oce da se misli za nju da je na nivou zena koje su verne svom muzu, i ako nije, a i nemoguce je da se ne pojavi bar neko ko nije bio sa tom zenom ali ce lupati okolo da je bio (za svaku se nadje 5toro takvih svuda koji pricaju i ako im nije uso) tako da mi nije jasno sta bi pokusala da spreci time sto ce nekome ko je bio sa njom traziti da ne prica kad je tu 1000 koji nisu bili a lazu da jesu (ako je lepa).

pa mozda da ne unisti "poverenje"...eventualno "strast"...
zenski mozak je veoma komplikovan...
dok muski i nije bas...:)
 
Srecica ti se nije obracala i ne zeli da prica sa tobom nesreco bilo sta. :poz:

Ma je l' da? :)
Kad god ti ne odgovara nečije mišljenje (a uglavnom ti ne odgovara), ti bi da "ne razgovaraš". :lol:
E pa ovo je forum - i bukvalno SVAKO ima prava da ti se obrati i da učestvuje na tvojoj temi, a ti možeš da odgovoriš ili da ignorišeš. Stvar izbora.
Vređanje nipošto nije preporučljivo. :)
 
Ok,
1. Kupva = neko ko nesto oce na prevaru (musko ili zensko)
2. Indiskretna kupva i ne moze da bude, jer za prevare (u smislu novca, seksa, izigravanja necijih emocija i iskoristavanja za nesto za sta taj ne zeli ...) je uglavnom potrebna DISKRECIJA (u stvari, to je lepa rec za laganje kad se nesto zeli da sakrije)

Dakle, indiskretne kupve ne postoje.
To sto ti preskaces da shvatis da kupva i prostitutka nije jedno isto je tvoja glupost.

evo, sada se ja nadam da cu neki odgovor dobiti na ovo u kome ces ti dokazati da je kupva neko ko je iskren, a neko ko je neiskren (prvarant! itd) da je diskretan i posten, mada sumljam da ces to moci konstruisati, ipak ces se morati sloziti sa mojom teorijom ?
 
Ok,
1. Kupva = neko ko nesto oce na prevaru (musko ili zensko)
2. Indiskretna kupva i ne moze da bude, jer za prevare (u smislu novca, seksa, izigravanja necijih emocija i iskoristavanja za nesto za sta taj ne zeli ...) je uglavnom potrebna DISKRECIJA (u stvari, to je lepa rec za laganje kad se nesto zeli da sakrije)

Dakle, indiskretne kupve ne postoje.
To sto ti preskaces da shvatis da kupva i prostitutka nije jedno isto je tvoja glupost.

evo, sada se ja nadam da cu neki odgovor dobiti na ovo u kome ces ti dokazati da je kupva neko ko je iskren, a neko ko je neiskren (prvarant! itd) da je diskretan i posten, mada sumljam da ces to moci konstruisati, ipak ces se morati sloziti sa mojom teorijom ?

Opet ti prozivaš za glupost... No, no, no... :) Čitaj pažljivije šta sam napisala. :)
Ja uopšte nisam spominjala prostitutke. (I mislim da postoji bitna razlika između prostitutke i ku.rve.) A inače mrzim taj izraz - "ku.rva".
Diskrecija je možda "lepa reč za laganje", ali je - isto tako - čuvanje poverenih tajni, poverljivost i obazrivost.
 
Opet ti prozivaš za glupost... No, no, no... :) Čitaj pažljivije šta sam napisala. :)
Ja uopšte nisam spominjala prostitutke. (I mislim da postoji bitna razlika između prostitutke i ku.rve.) A inače mrzim taj izraz - "ku.rva".
Diskrecija je možda "lepa reč za laganje", ali je - isto tako - čuvanje poverenih tajni, poverljivost i obazrivost.

Primer evo:
Pa ja cu cuvati njenu tajnu, ali necu tajiti to da sam je yebo. I sta je sad tu njena tajna? Mislim, to sto sam je ja raspunio je njena "tajna" ili je seks "zajednicki" seks? :rotf::hahaha::rotf: Nisam znao da je seks necija tajna.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top