Dinkiceva politicka prevara: akcije nece vredeti vise od 300 eura

i sta dobicete po 300 eura popiti u kafani , odvesti zenu u shopping i sta?

mesto da je tim parama napravljen neki autoput novi most, obilaznice oko gradova , poboljsana infrastuktura svi ce kupiti po jedne patike i pantalone i aj cao.

ovo sto rade demokrate nije nista nego pokusaj kupovine glasova .

:shock:
pa zar za to vec nismo dovoljno odvojili?
 
Ja cu za te pare ugraditi keramicke zube.Ako bude 300 evra, to su tri zuba. A treba mi za dva izistinski. Meni je dosta 200 evra. :)

bolje ti je da kupis fals sise tj silikone pa da budes sponzorka u fulu

kad to odradis vise nece da te startuju matorci sa kecevima i ladama nego mozda naleti i kakav bumbar sa A8 ili BMW 5ticom novi model :mrgreen:
 
pa vidis da demokrate nisu napravile nijedan most nijedan novi put u srbiji za ovih 8 godina.

beograd se raspada od saobracaja oni tek sada najavljuju da naprave most preko ade do 2015....
jasno mi je kao dan, samo kazem da smo dovoljno odvojili. Nemam nista protiv da narod dobije (cca polugodisnja plata obicnog srtnika) akcije pa neka ih utrosi kako zeli.
A ti, ako mislis da ces nesto promeniti time sto neces upisati akcije, varas se debelo
samo si ti na gubitku, niko vise. Kada se nesto daje zalite se, kada nema nicega zalite se! Trebalo bi nas sve ucine bogatima preko noci, jel' ?
 
pa vidis da demokrate nisu napravile nijedan most nijedan novi put u srbiji za ovih 8 godina.

beograd se raspada od saobracaja oni tek sada najavljuju da naprave most preko ade do 2015....

Demokrate su sredile beogradske trotoare da liče na svetske metropole. Malo li je? Dok je bio SPS ličili su na seoske kaljuge, da bi podsećale pigmeje iz SPS-a na zavičaj.
 
jasno mi je kao dan, samo kazem da smo dovoljno odvojili. Nemam nista protiv da narod dobije (cca polugodisnja plata obicnog srtnika) akcije pa neka ih utrosi kako zeli.
A ti, ako mislis da ces nesto promeniti time sto neces upisati akcije, varas se debelo
samo si ti na gubitku, niko vise. Kada se nesto daje zalite se, kada nema nicega zalite se! Trebalo bi nas sve ucine bogatima preko noci, jel' ?

pa to je vidis - glupost.

treba praviti infrastrukturu treba otvarati nova radna mesta a ne davati narodu pare da trosi.

jer pametan covek ulozi u nesto sto ce da mu donese, a glup PRODA PA POTROSI...

e mi smo sa demokratama glupi ljudi... jer mesto da ulazemo u nesto sto ce da nam donese mnogo vise mi uzmemo rasprckamo i potrosimo za neke gluposti...
 
Demokrate su sredile beogradske trotoare da liče na svetske metropole. Malo li je? Dok je bio SPS ličili su na seoske kaljuge, da bi podsećale pigmeje iz SPS-a na zavičaj.

da jbre kakav trotoar kad svi znaju da je to sminkanje trotoara najobicnija pljacka da se uzmu procenti .

od bubanj potok do novog beograda ti treba sat vremena kolima u spicu a ti lickas trotoare....
 
Nije politika igra koja se zavrsava na izborima 11. maja. Ako ne misli da se oprosti sa politkom Dinkic ce ispostovati rokove i sve sto je rekao u vezi sa deonicama.

Potpuno tačno.

da jbre kakav trotoar kad svi znaju da je to sminkanje trotoara najobicnija pljacka da se uzmu procenti .

od bubanj potok do novog beograda ti treba sat vremena kolima u spicu a ti lickas trotoare....

Zašto ih pigmeji iz SPS nisu šminkali nego su Slaviju pretvorili u otpad?

Ne znam, nisam se nikad vozio traktorom na toj relaciji.
 
pa to je vidis - glupost.

treba praviti infrastrukturu treba otvarati nova radna mesta a ne davati narodu pare da trosi.

jer pametan covek ulozi u nesto sto ce da mu donese, a glup PRODA PA POTROSI...

e mi smo sa demokratama glupi ljudi... jer mesto da ulazemo u nesto sto ce da nam donese mnogo vise mi uzmemo rasprckamo i potrosimo za neke gluposti...

Ja lepo rekoh sta nas ceka ako OVI dodju....
 
pa to je vidis - glupost.

treba praviti infrastrukturu treba otvarati nova radna mesta a ne davati narodu pare da trosi.

jer pametan covek ulozi u nesto sto ce da mu donese, a glup PRODA PA POTROSI...

e mi smo sa demokratama glupi ljudi... jer mesto da ulazemo u nesto sto ce da nam donese mnogo vise mi uzmemo rasprckamo i potrosimo za neke gluposti...

ali ipak kapiras da je to vec u toku i da taj tvoj "bojkot" akcija (ili sta je vec) nema efekta ni na koga osim na tebe samog. Uostalom, niko nikome nije zabranio da ulozi svoje pare. Ko je kriv sto kada Srbinu pomenes kesh on pomisli na shoping
 

Back
Top