Dilema: Progutati ili ne?

ZEST:
Johnny_English:
atrijum:
Wodeni:
Ne znam Atrijum voleo bih da si u pravu.. i ko je rekao da se posle toga ne ljubim sa devojkom? Bas onda dobija najstrastvenije poljupce.. kao i ja kada oralno zadovoljim nju.. mislim da je sve receno.. hvala na odgovorima..
Ma, da...ne znam cemu samo ovo silno foliranje...

tako je atrijum.....ovaj vodeni je neki gej.....pa kad volis ukus sperme sto nisi postao gey tako bi uvek imao te vatrene poljupce....sperma je za zene ako je vole vole ako ne nikom nista.... sta sad..ja njoj da dokazujem ljubav uzivanjem u svojoj spermi....budalastine....neka ponuda njenih proizvoda moze....a da volim spermu bio bih gej...
A zasto bi bio gay...mozda samo bisex, i zasto bi mrzeo svoju spermu i gadio se nje... ne razumem to, sa zadovoljstvom dajes zeni koja te cini srecnim a u isto vreme se gadis svog semena... pa onda omalovazavas tu zenu koja je pored tebe ili zivi sa tobom jer onda ona uzima nesto sto ne treba...uh...uh... meni je to ok... slazem se sa Wodenim, imamo isto razmisljanje...

Nije me neko vreme bilo na forumu pa nestizem da odgovorim teme.. Hvala ZEST na podrsci.. Ne znam zasto Jonny misli da sam gay.. niti sam gay niti sam bisex.. mada nemam nista protiv njih.. sve je stvar ukusa.. i zasto da mrzim moju spermu - PA VALJDA JE MOJA!! Jonny, kada progutas hranu jel ti ona i dalje ostaje u ustima??? Tako da kada devojka proguta seme, ne ostaje joj mnogo u ustima.. i ako vec ona guta, onda vec nije toliko losa (stavise, sigurno je fina), pa sta fali ako meni neki trag MOGA semena dospe MENI u usta.. probaj.. to JESU najstrastveniji poljubci jer smo onda blize jedno drugom kao nikad pre.. :D
 
.gutanje. Da li mislite konkretno na situaciju kad devojka bas proguta sve ili samo na to da joj decko svrsi u usta? Ja konkretno volim kad mi decko svrsi u usta, nekako mi nije spontano da mu pusim pa da onda moram da se odmaknem ili legnem ne znam kako samo da bi svrsio na nekom"drustvenoprihvacenom mestu". Mozda sam progutala par puta ali obicno mi svrsi u usta pa je ja onda vratim lagano na njegove prepone i mislim da mu se to jako dopada. Glupo je kad se neko gadi i pljuje na sav glas.
 
Milena26:
.gutanje. Da li mislite konkretno na situaciju kad devojka bas proguta sve ili samo na to da joj decko svrsi u usta? Ja konkretno volim kad mi decko svrsi u usta, nekako mi nije spontano da mu pusim pa da onda moram da se odmaknem ili legnem ne znam kako samo da bi svrsio na nekom"drustvenoprihvacenom mestu". Mozda sam progutala par puta ali obicno mi svrsi u usta pa je ja onda vratim lagano na njegove prepone i mislim da mu se to jako dopada. Glupo je kad se neko gadi i pljuje na sav glas.
Lepo receno, inace ukus sperme nije ni los (probao)
 
Nekako je slankast ali nije gadan. Mislim, gadnije je kad pojedes nesto sto ti se ne svidja ili cemu je istekao rok trajanja:-)))))))
Osim toga, mislim da devojke ne bi trebalo da se gade i da bi trebalo da ih dodatno stimulise cinjenica da decku pruzaju neobjasnjivo uzivanje. Kad vidim kako se moj decko uvija, pomera, uzdise i kako se skoro podigne iz lezeceg polozaja od toga kako mu je lepo, ne zelim da mu kvarim dozivljaj trazeci da mi svrsi na stomak ili u maramicu.
Doduse, svako ima svoje misljenje o tome ali ne mogu da razumem devojke koje ne zele ni da probaju jer je nekad super opustiti se i biti malo "naughty" :oops:
 
Pa, evo..juce kod nas dosla nasa prijateljica kao i obicno...kafica, prica , a posle nekog vremena nasi pogledi pozelese nesto vise...nasa deca i njeno dete izasli vani da se igraju, moja supruga ustaje sa fotelje, gleda kroz prozor i daje znak da je sve slobodno i ok... Ona se pridize sa njene fotelje, otkopcava slic, stavlja ga u usta i prica pocinje, odlazimo u sobu (naravno spavacu)... pocinje sex dok moja supruga cuva strazu od dece... ona ga halapljivo guta, stavlja u usta. Ne mogoh izdrzati dugo tako da sam svrsio zestoko i obilno, naravno u usta tako da je progutala svaku kap koja je imala. Progutala je sa zadovoljstvom a ne zbog mene... Malo zatim smo poceli otpozadi ali supruga ulazi u sobu i govori da deca polaze u kucu...tu prekidamo nasu akciju koju cemo zasigurno nastaviti...Da li ja ili supruga ili svo troje svejedno je....Dakle zasto ne progutati...
 
atrijum:
krvolok:
E, ovo je bas lepo, korisno i poucno! Da li ste probali i da se inhalirate PRDEZOM, ili cete otvoriti, i za to, tako jednu konstruktivnu temu ?

NO COMENT.... :?: :?: :?:
u negativnom smislu...Kakav li je tvoj zivot, krvolok????


SUPER!!! I to toliko da ne moram da ga dopunjavam dilemom o gutanju sperme, ovde sam " prosao " iz dosade, ali nisam izdrzao, da se ne zgadim !!!
 
Krvolok, imas li ti nekih zescih problema u zivotu? Ti si neki macho? Neka faca, predrkani tip, sve ti smeta, sve te nervira.. sve sto je slobodnije, to je pederski, abnormalno, "nije srpski".. sto ne otvoris svoju temu "konzervatizam-nacin na koji zivim" ili "primitivizam-to sam ja".. zbog tebe nas balkance smatraju pecinskim ljudima.. i ako nemas nista pametno da kazes onda batali forum i napravi mesto nekom ko ima racionalno misljenje da ga napise.. Nisam zato otvorio ovu temu da bi neki drkadzija poceo da zajebava sve oko sebe.. Ako si toliko iznad ove teme, onda nadji sebi prikladnu a nas "obicne smrtnike" ostavi da diskutujemo o njoj.. mislim da je fer..
 
Wodeni:
Krvolok, imas li ti nekih zescih problema u zivotu? Ti si neki macho? Neka faca, predrkani tip, sve ti smeta, sve te nervira.. sve sto je slobodnije, to je pederski, abnormalno, "nije srpski".. sto ne otvoris svoju temu "konzervatizam-nacin na koji zivim" ili "primitivizam-to sam ja".. zbog tebe nas balkance smatraju pecinskim ljudima.. i ako nemas nista pametno da kazes onda batali forum i napravi mesto nekom ko ima racionalno misljenje da ga napise.. Nisam zato otvorio ovu temu da bi neki drkadzija poceo da * sve oko sebe.. Ako si toliko iznad ove teme, onda nadji sebi prikladnu a nas "obicne smrtnike" ostavi da diskutujemo o njoj.. mislim da je fer..


Izvini, Wodeni, samo GUTAJ i uzivaj, a kad i mi, ostali Balkanci pocnemo, onda cemo se valjda, izboriti za svoje PRAVO mesto u Sengenskom svetu! Ja cu se sad povuci, ali da doprinesem nasoj afirmaciji, u " civilizovanom " svetu, pocecu da smisljam sve o pedofiliji, nekrofiliji, zoofiliji i drugim velikim dostignucima, sa kojima ce nam bar Evropska unija, biti osigurana! Puno pozdrava za sve vas napredne i savremene, ja cu,primitivan i zaostao, pricekati u pecini, dok nas vi ne afirmisete po SVETU, pa da, bar TAKVE stvari ne moramo da uvozimo!!!
 

Back
Top