dijagnoza

Sharlote:
jinxy:
mozda mi se cini, ali zasto ozbiljna veza zvuci kao dijagnoza kod doktora?

- :?: doktore, sta mi je?
- :) ah, pa vi imate OZBILJNU vezu!
- :shock: .je li to izlecivo?
- :D naravno, sada je sezona ozbiljnih veza, nista strasno.
- :!: dobro, znaci obloge od komovice i antibiotici...

u cemu je stvar? kako se prenosi? koji su znaci bolesti?

A zasto bi se bilo ko lecio od toga?

ne bi trebalo da se leci, sasvim je OK imati vezu. ali kako definies ozbiljnu vezu? ili kako znas da ces imati ozbiljnu vezu?
 
santorini:
Ja jedva cekam da je nadjem pa da se skrasim sa nekom ko ce znati da postuje i ceni kao sto su donosenje dorucka u krevetu i sasvim normalno poklanjanje cveca na nekim bezznacajnim datumima...

pa to mozes i mami a i tati da radish!
pa evo meni je cvece lepo ali ko ce da se petlja s tim. moz da doneses al ti da menjas vodu itd. bolje uplati neke pare na racun
 
Tommy_V:
mojoj maloj vanilice stavim na pupak jagodicu ili cherry tomato - koji nikako ne moze da se smiri

ili zagrizem jagodicu cisto toliko da se onaj sladunjavi crveni sok pojavi na teksturi njene svetle, mekane koze....

... mislim da, ako uopste umrem, umrecu od nje... :)

brate lepo sto mislis na mene

e a sve vam je o hrani bas smo nacija sa kultom hrane. nijedno slavlje bez hrane. ako neko ne jede taj je lud. na koncertima hrana svuda hrana hahah
sportska nacija ;)))
 
?:
santorini:
Ja jedva cekam da je nadjem pa da se skrasim sa nekom ko ce znati da postuje i ceni kao sto su donosenje dorucka u krevetu i sasvim normalno poklanjanje cveca na nekim bezznacajnim datumima...

pa to mozes i mami a i tati da radish!
pa evo meni je cvece lepo ali ko ce da se petlja s tim. moz da doneses al ti da menjas vodu itd. bolje uplati neke pare na racun
Mislim,ako zelis da citiras moje izjave uradi to na pravi intelektualni nacin a ne ovako komentarisanjem mog koliko-toliko zdravog razmisljanja,uzgred to sam samo dao kao najobicniji primer...neznam ko je tebe uopste ista i pitao? :roll:
 

Back
Top